» »

Kakšen se va zdi tale prenosnik?

Kakšen se va zdi tale prenosnik?

Fifty ::

LINK

zanimajo me predvsem mnenja uporabnikov
  • spremenil: Fifty ()

Melanholija ::

Mene tudi zanima mnenje za ta prenosni računalnik saj sestra kupuje ravno nekaj za 1000€...predvsem me zanima kvaliteta,ekran in če je sploh vreden denarja...

jperc21 ::

Sedaj je predvsem odvisno za kaj ga rabiš. Če za pisarniško delo in občasno igre bo v redu, če pa samo za igrice pa mislim, da ne boš zadovoljen ( predvsem novejše ).


LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

zcetrt ::

Meni se zdi glede na hardware super in tudi v ena boljših cen (oz. nisem opazil boljše). A je tisti VRAM slučajno virtual? Ker potem je slabše, kot izgleda na prvi pogled. Nisem pa še imel teh FS v rokah, poglej kakšno je kaj ohišje in pa zaslon v kakšni trgovini;) . Tudi dvoletna garancija ni več pravilo... Edino, kar mi je levo in iz slik razvidno, je konektor za slušalke oz. zvočnike na sprednji strani.
4.

Melanholija ::

Kaj mislite da je zdaj vsak prenosnik za igre, ne iger ne bo nič...saj ji je bolj pomembno da ma več diska, rama kot pa neko ultra grafo...prenosnik bo za net,office,potoshop nič preveč zahtevnega! Mislim da je zelo soliden za to ceno, ali se motim?

Zgodovina sprememb…

zcetrt ::

Kar se mojega pogleda na grafično kartico v prenosniku tiče: Če ima lasten ram, ga več ostane za sistem, kajne? In tudi, če si enkrat letno želim Max Payna zalaufat mi je kul, ker dela na resoluciji 1600x1200. Torej če je, je super. Dandanes pa tako ali tako bojda kupuješ grafično kartico za OS poganjati...

Za pisarniško rabo lahko dobiš prenosnik za 600 EUR.
4.

Melanholija ::

klik
kaj pa ta je vreden več denarja?

AndrejS ::

Ne vem če photoshop dela pod linuxom.... Če pa rabiš še winse , prištej še to k ceni ! In morda boš imel težava pri instalaciji winsew zaradi SATA diska

gfighter ::

Duleman: IMHO je vreden več denarja, Toshibini laptopi so eni boljših. Kvalitetni in robustni, pa še lepo navado imajo da stvari delajo iz prve. Kvaliteta se pa seveda plača več...
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Low budget prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
819467 (5453) Blinder
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411466 (9590) trek@s
»

prenosnik vs. namiznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675881 (4629) Fr33man
»

Kupujem nov prenosnik do 200.000sit

Oddelek: Kaj kupiti
281342 (1030) elasto_mania

Več podobnih tem