» »

Ima kdo igro??

Ima kdo igro??

Rasho ::

Sem malo pregledoval po forumu, če mogoče dobim že kakšno temo o navedenem naslovu :D No, našel sem samo Pozna kdo igro... ki pa ne sovpada popolnoma z mojim vprašanjem. Torej...

Igra se imenuje GP 500... Zdi se mi, da je datum izdaje tam okol 1999... Pač igra je simulacija dirkanja z 500ccm motorji, z legendami, kot Doohan, Baros in podobni. Če kdo ima to igro, prosim, če me kontaktira na PM, če bi bilo to slučajno proti pravilom foruma... Drugače pa za vse napotke, kje bi lahko to igro našel... Ni važno, al kupljena al khm khm >:D

Hvala že vnaprej.
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

DominusSLO ::

mulo zalaufaj ;)
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Rasho ::

Been there, done that... Pa nč pametnega... Sem ene 6 različnih dol potegnu... pa ni bla niti ena prava. :\ 8-O
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

dzinks63 ::

:)) Napiši email pa dobiš

Rasho ::

Poglej v PM :D TNX.
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

billgates ::

Js imam original doma!!! Naslov: Exstreme 500

Zgodovina sprememb…

Rasho ::

bil, to ni ista igra, sploh pa ji ni niti malo podobna... In iščem samo in izključno prej omenjeno igro...
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

Rasho ::

dzinks... si še kaj sprobaval??
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

Poldy ::

V nekem predalu se mi valja original... samo če se dobro spomnim, sem jo lani hotel inštalirati, pa mi je javilo, da ne deluje v windows NT. Inštaliral sem v XP - očitno deluje samo na 98

Rasho ::

Hast du das correct... Aber... Se najdejo neki dodatki... kind of... ki zalaufajo špil v XPjih... Sem že mal gledal za to... če pa ne bo šlo, pa bom rezervni komp laufal special in samo za ta špil. Nema problema spljoh...
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test Drive Unlimited 2 - TDU2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15125998 (16424) BorutK-73
»

Garry's Mod se bori proti piratom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6718921 (16394) PARTyZAN
»

StarCraft II prihaja julija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6419858 (17870) ahac
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610129 (5428) MKC00
»

Emulatorji konzol

Oddelek: Igre
291868 (1452) skalca_man

Več podobnih tem