» »

Priklop Zvočnikov na Spikon Terminal

Priklop Zvočnikov na Spikon Terminal

Mitja200 ::

Imam nov Phase Sonic Pat Terminal (Spikon) IN - OUT. Rad bi to na zadnji strani povezal
in - out,ima 4 priklope 1- 1+ ,2- 2+ in na drugi strani OUT iste priklope,zdaj pa da nebi narobe
zvezal,vas prosim za shemo. En priklop na IN je ziher na kretnico,ostalo pa nisem ziher.

L.p.

BluPhenix ::

Čakaj ima en speakon za in in out signal? LAhko napišeš malo bolj razumljivo ali podaš kakšno povezavo?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Mitja200 ::

Sta dva spikona IN - OUT,zdaj bi trebalo potegnit signal na OUT,oznake na kontaktih so iste na
obeh (1-,1+,2- 2+) gre za 8ohm povezavo na IN - OUT.
L.p.

BluPhenix ::

Torej imaš dva speakon konektorja, ki imata gor oznake 1+ 1- 2+ 2-? (še vedno nisem dobro razumel).

Pri speakonih je tako. Za manjše moči se uporablja dvopolne (+1, -1), za večje moči pa širi polne (+1,-1,+2,-2). Zdej, lahko povežeš +1 in +2 skupaj ter -1 in -2 skupaj. Lahko povežeš tudi vsakega psoebej, torej imaš vezavo s štirimi vodniki.

Ne vem o kakšni napravi je govora, tako da ti kaj bolj ne morem pomagat, lahko zato podaš kakšno povezavo. Sicer pa ima večina avdio opreme v navodilih vezalne sheme za kablažo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Mitja200 ::

Prilagam sliko te zadeve,to je za priklop basa ,na kretnico seveda.
Ja so štirje kontakti na obeh IN in OUT. Želim dobit vezavo za OUT ki bi šel na drugi
priklop 8ohm,drugo kišto-satelit. Na IN morata dva kabla + - ,na Kretnico,ostalo pa na OUT.
Upam da sem dovolj podrobno opisal .
L.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja200 ()

Mitja200 ::

Dal sem vse podatke o kontaktih na katere bi se naj povezal kabl - Na Kretnico in prehod na
OUT za vezavo ali signal,ki gre dalje na naslednjo zvočno omarco-box.
Zna kdo narisat šemo kako povezat te kontakte,gre za 8OHM vezavo iz IN na OUT spikon,
stem da mora tudi na kretnico. Če bi šema bla zraven bi to že pokalo.
(300 RMS BAS je v škatli signal pa še mora do satelita,zato vezava na OUT)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
232096 (1834) krompir
»

priklopitev 4 zvocnikov na 2 kanala -avto

Oddelek: Zvok in slika
142613 (2185) Pyr0Beast
»

Priklop radio stolp zvočnikov na avtoradio

Oddelek: Na cesti
214901 (4485) jest10
»

zvočniki visokotonec se skuri

Oddelek: Zvok in slika
164909 (4609) jRk0

Kako zmanjšati moč visokotoncu za polovico?

Oddelek: Zvok in slika
61045 (869) Stepni Volk

Več podobnih tem