» »

Nekaj vprašanj v zvezi s seminarsko nalogo in citiranjem.

Nekaj vprašanj v zvezi s seminarsko nalogo in citiranjem.

Horsechoker ::

Ker sem bil, kar nekaj časa odsoten s projektnega dela (tam smo se učili te stvari) nisem osvojil, kar nekaj stvari. Ena od teh je citiranje virov v seminarski nalogi. Primer: recimo, da bi rad tole stran napisal, kot vir tabele. Kaj bi moral napisati?
Poleg tega, kako je s prevajanjem določenih člankov z Wikipedije, ki nima znanega avtorja?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

JutriPS3 ::

Horsechoker ::

Nekaj podobnega sem že sam našel, vendar vseeno nisem uspel rešiti problema zgoraj. To je kako navesti elektronski vir pod tabelo/grafom. Če mi kdo lahko pokaže na mojem primeru bi bil zelo hvaležen.
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

delfinus ::

Tabela 1.: (Napises ime tabele)

(das tabelo, ki jo pac prevedes v slovenscino, ce imas svoj prispevek v slovenscini - nato pod tabelo takole)

Vir: Institute of Mergers, Acquisitions and Alliances Research, Thomson Financial (2007), http://www.manda-institute.org/en/stati...

Na koncu v poglavju Literatura in viri dodas se kategorijo Spletni viri in tam dodas:

1. Institute of Mergers, Acquisitions and Alliances Research, Thomson Financial (2007), http://www.manda-institute.org/en/stati...

Ce imas veliko tabel in grafov je priporoceno na zacetku narediti se kazalo za tabele in za grafe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Kar se tice citiranje z wikipedije pac citiras stran wikipedie direktno. Avtor tam ni znan. Sicer pa bi se pri znanstvenem clanku sam skusal izogibati virom iz wikipedie, ki so pac zelo POP.

lp, D.

Horsechoker ::

Tiste stvari z Wikipedije sem uspel "preveriti" tudi na drugih straneh tako da ni panike. Sicer pa hvala za pomoč.:)
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Horsechoker ::

Trenutno sem naletel na drugi problem. Kako narediti opombo?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

bluefish ::

word ima to možnost. Malo poišči po menijih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje diplomske in povzetki ze napisanega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6720401 (3535) guestalison9
»

Kapaciteta nasih politikov: Cvikl prepisoval iz Wikipedije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7231194 (29092) oldguy
!

Javni razpisi iz področja Z&T

Oddelek: Znanost in tehnologija
4341507 (35516) gzibret
!

Z&T povezave

Oddelek: Znanost in tehnologija
840018 (33725) snow
»

Največkrat citirani članki Wikipedije

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
275593 (4718) CaqKa

Več podobnih tem