» »

GF4Ti4600 za 54000Sit

GF4Ti4600 za 54000Sit

Thanatos ::

da toliko stane pri AGT racunalniki

V mojih rokah je že predračun. Kaj pravte? nateg al zmaga?

Mr.B ::


winfast

Tole so mi rekli , da je bila ta cena kao promocija.Čeprav bi moral preveriti druge cene , kor so zelo relativno zelo cenejše , še mlacom je v primerjavi z njimi drag.

Ni čuden da šterk ni nikjer , ker si hočejo vsi dobavitelji ,zaloge GeForce 2 XXL spraznit na račun najivnežev , in tistih ki nočejo počakati.:O
Nej grejo v K , jaz bi si rad kupil novo grafiko , ampak ne dam toliko denarja za dvojke z ultra predznakom itd. Edini ki dobiva v tem loncu je ATI , ker je enostavno na ponudbo ala Slo trg boljši izbor.
Nekje še kr naprej prodajajo GeForce 3 po 100.000 , ej HALO.

Sedej je res treba malo po tujini pogledati , kakšne so kej cene.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

ThARippA ::

Thanatos: a ti imaš že predračun za GF 4 TI 4600 za 54000? Če bi to pisalo samo na ceniku bi rekel da manjka 1 pred ceno (se pravi 154K), ampak če imaš že predračun?! Ko boš dobil poročaj!

Thanatos ::

tip s katerim sem se pogovarjal je rekel da novo pošiljko dobijo jutri okoli enajste. En iz PCGforuma mi je rekel da jih je klical in so mu rekli da še dolgo časa ne bodo dobili nove pošiljke tko da ne vem kaj bo. Upamo na najboljše.

Dami ::

To more bit napaka. Tak pocen ne more to bit. A so se mogoč pri modelu zmotli? Še ti200 pride več...
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Mr.B ::

V tujini okoli 340$ , to je ?
Še vedno pravim da se jih da dobiti , ampak se morajo uvozniki rešiti dvojk , in raznih Ti kartic !!!!!!!:O
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tedybear ::

NATEG STOLETJA...POMOJE NAPAKA!!! NAJMANJ 100K BO NAJMANJ!

AngelOfDeath ::

Predračuni imajo ponavadi rok trajanja (kak dolgo ti zagotavljajo po taki ceni). Mislim pa da je tud zakonsko obvezno izpolnjevat, predračun. Tak da če je res le kupi. Ker ti ga morajo dat po taki ceni.:D

VASkO ::

navali narod, zgleda, da so ful prijazni glede cen, med drugim ponujajo winfastov gf3 ti500 za 66 jurjev! je to mogoce?

kako dolgo pa velja predracun in ali je winfast ze razposlal kartice (gf4 ti4600 mislim) po svetu ali se ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

Thanatos ::

evo zdele sem jih klical in so mi rekli da bojo dobili novo pošiljko šele marca. Do takrat bo pa moj predračun že propadel (3-4 dnevi). ma sej sem vedel da bo neka jeba.

tropinovec ::

tudi jaz sem jih klical in so dejali , da je BILA to promocijska cena (ne vem zakaj jo imajo potem še v ceniku?) ter, da bo nova pošiljka seveda po drugi ceni (še ne vedo kakšni...)
lol
:( ;( ;((

Zgodovina sprememb…

_Mortal_ ::

Dobr so te zajebal. Ampak kok se spomnim govric iz drugih strani in forumov bo še vprašanje če boš dobil GF4Ti verzijo v marcu, al pa vsaj v začetku ne.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Bane_ ::

men so pr eni firmi u kranju tkole rekl k sm umenu tud to firmo!

Žal če pokličete na to firmo, vam bodo znali odgovoriti, da te kartice nimajo!

Trenutno se na slovenskem tržišču da dobiti:

WinFast A170 GeForce 4 MX 440 64 MB DDR AGP, TV Izhod, DVD player program bulk - 40.900,00 SIT
WinFast A250 GeForce 4 Ti4400 128 MB DDR AGP, TV in DVI izhod, DVD player program - 97.150,00 SIT
WinFast A250Ultra GeForce 4 Ti4600 128 MB DDR AGP, TV in DVI izhod, DVD player program - 130.700,00 SIT

mislm da je tm cisti nateg!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje biosa grafični (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523505 (3096) planetparty
»

Graficna kartica za cca. 35k

Oddelek: Kaj kupiti
211579 (1077) the_unborn
»

Katero graficno

Oddelek: Kaj kupiti
91381 (1157) Wortex
»

Geforce 4 ti42000

Oddelek: Kaj kupiti
421668 (845) ATHLON
»

Geforce 4 ti4200

Oddelek: Pomoč in nasveti
71007 (814) Satanized

Več podobnih tem