» »

TV na PC-ju

TV na PC-ju

alesek86 ::

Zdravo!

js sm dobu TV kartico na pc-ju pa me zanima, kako lahko izboljšam sliko? a se sploh da? ker sm dal na antenski priključek razdelilec, se mi je slika poslabšala...a je možno kak ojačevalec kupit za majhno ceno, pa kje bi se to dalo dobiti?

Lp, aleš

sthep ::

Živjo, jst mam isto tv na pc-ju pa ti lahko povem, da obstajajo ojačevalci (za cca.20 evrov) drugač pa je lahko vzrok tudi dolžina kabla, ki ti lahko pokvari sliko (tako je bilo pri meni). Lahko pa je kaj narobe s samimi kabli.

5er--> ::

Lahko pa, da je samo slaba TV kartica...

alesek86 ::

slika na mojem pcju je še kr dobra, samo se je pa malenkost poslabšala slika na televizorji, kamor sm dal razdelilec. zdejsm pa mislu, če se da ta signal kej ojačat, da bo prbližn tko kot je blo prej...

Lp, aleš

sthep ::

če maš še videorekorder probi prek nega napeljat, pa bo boljš

MadMicka ::

Pa preveri, če so kontakti dobri, oz. če si dobro vgradil razdelilec. Če je slika precej slabša, probaj kupiti drug razdelilec (saj so itak poceni).

alesek86 ::

am, kabel gre že tako prek videoplayerja, sam je ta bol star...kontakti so verjetn dobri. kr je zmeri tko, da če kabel razdeliš, se signal sigurno mal poslabša...zdej me sam zanima, kako bi lahko ta signal mal ojaču...al sploh ni variante?

Lp, aleš

AngelOfDeath ::

Kot so povedali za 10k bivših se da dobiti ojačevalec...

Ampak ojačevalec ojača vse tako signal kot motnje...


Preveri če imaš v kabelski že digitalni signal ;)
edit: Slovnica

alesek86 ::

mi mamo analogni signal...vsaj tko mislim...am, pa sej v bistvu ni tko slaba da se ne da gledat, sam js sm pač mislu, da se jo da izbolšat...
vseeno hvala za odgovore:)

Lp, aleš

rs1975 ::

kakšen kabel priporočate za povezavo pc-ja in receiverja. potreboval bi coaxialni digitalni kabel dolžine 10 metrov. zanima me katere firme kabel naj vzamem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen ojačevalec-gostilna

Oddelek: Zvok in slika
303213 (1750) CMpunk
»

Ojačevalec kabelskega TV signala

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2214060 (11397) boysta
»

Mirovni tok

Oddelek: Zvok in slika
142324 (1776) advokat22
»

LCD TV - 15m od vira signala. Kabli? Ojacevalec?

Oddelek: Zvok in slika
135071 (4750) J.McLane
»

Wireless prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
122458 (2248) alesek86

Več podobnih tem