» »

Kupujem projektor

Kupujem projektor

given2fly ::

Doma sem se odlocil narediti "letni kino" in brez projketorja kakopak pri tem ne bo slo...
Zanima me, ali si ga kdo od vas lasti, kaj priporocate, ipd.



Kot prvo tehtam, ali naj kupim LED projektorje ali pa DLP/LCD...v prvim prid je seveda obcutno daljsa doba svetilnih teles...je pa se dokaj nova tehnologija in se ne bi rad spuscal v neznano...


Malo sem gledal in tehtam med naslednjimi:

Edini cenovno dostopen LED projektor je ta Samsung, ki pa ima obupno slabo svetilnost:
Samsung SP-P300ME

V oci so mi padli se naslednji:
Sony

Nec vt48

in pa 2 acerja:
1170

1150
Ta tadnji Acer je dalec najcenejsi (slabih 500 €), medtem ko so ostali nekoliko drazji...

Iscem pa v rangu okrog 600 €, uporabljal bi ga za domaci kino in pa kaksne projekcije slik....morda prevec skoparim z budgetom in bi moral nameniti vec denarja?

Entity ::

Iscem pa v rangu okrog 600 €, uporabljal bi ga za domaci kino in pa kaksne projekcije slik....morda prevec skoparim z budgetom in bi moral nameniti vec denarja?


Amm.. da. Saj veš kaj pravijo, koliko denarja, toliko muzike oz. slike ;)

Jaz bi ti svetoval, da pokličeš na Lestro (www.lestra.si), imajo preko 100 modelov, 11 blagovnih znamk, vse od LCD do DLP, pa ti bodo sigurno najbolje svetovali. Pa še v njihov demo center (v Trzinu) si greš lahko osebno pogledat kako kaj izgleda.

given2fly ::

Sem malo premislil, povišal budget in skoraj ziher naslednji teden šibam v Avstrijo po naslednjo stvar:
Optoma HD70


Kaj menite, je dober nakup?

Cena je 870 €, v Sloveniji ga ne dobiš ceneje kot 1.300 €. Razlika v ceni je torej kar 430 € !!!! Kaj naši distributerji so malo nori, da cene tak nabijajo :o :confused: :o

Tudi nasplošno sem malo primerjal cene v Avstriji/Nemčiji in Sloveniji in sem res šokiran, kako velika razlika je v cenah...

Pa načeloma raje podpiram naše gospodarstvo, samo to pa je res prehuda razlika...

punknotdead ::

Tudi pri nakupih v tujini velja biti zelo previden. Ko sem kupoval projector sem več 100 ur preverjal cene. Uradno objavljene cene so vedno nekaj višje od skritih cen, ki se odkrijejo po registraciji na e prodajalni.
Prilagam naslov kjer sem sam kupil hitachi projector in sem bil zelo zadovoljen s storitvijo. HD70 te pride po registraciji manj kot 700€.

http://www.ingdoc.de/

Če najdeš ceneje sporoči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369162 (2051) matobeli
»

priporočite projektor in platno

Oddelek: Zvok in slika
4011208 (8307) gorann
»

Nakup projektorja

Oddelek: Zvok in slika
295192 (3654) narodno
»

Projektor: Pomoč pri Namestitevi - potrebni kabli in mnenje!!

Oddelek: Zvok in slika
73218 (3052) zile
»

Projektor NEC projektor VT45

Oddelek: Kaj kupiti
51416 (1364) Laplace

Več podobnih tem