» »

Žepni prenosni disk

Žepni prenosni disk

krikoman ::

Zdravo Prijatel se zanima za nakup prenosnega žepnega diska. Rad bi mel več kot 250 GB, če je ugodna cena lahko tudi kaj manj. zanima me kaj vi priporočate? ali bi se splačalo vzet tole namesto pocketa?

5er--> ::

Beseda "žepni" in tisti cigu mi ne gresta skupaj.
Zame je npr. disk od prenosnika še "žepni".
Meni se zdi, da želi tvoj Prijatelj le navaden prenosnik disk. (Glede na željeno kapaciteto.)
Lahko gledaš te, ki so že lično zapakirani oz. kupiš samo ohišje za disk in notri vgradiš enega navadnega.

roli ::

Lahko ima "žepni" disk ali pa lahko ima disk z veliko kapaciteto.Obojega ne more imet.Tisti žepni diski so za prenosnike in ne rabijo zunanjega napajanja in se napajajo kar preko USBja.So majhni in prenosni ter imajo kapaciteto do 120GB (se mi zdi, da več ne).Veliki prenosni diski pa zame niso prenosni saj so veliki, ter imajo ogromen zunanji napajalnik.Imajo pa kapaciteto tudi do 500GB ali več vendar jih sam nebi imenoval prenosni.
http://www.r00li.com

kulSMS ::

potem tudi prenosnik zate ni prenosen, ker ima zraven napajalnik in je še večji kot prenosni diski.

ales85 ::

kulSMS to ni res. Prenosnik lahko nekaj časa uporablja brez adapterja, diska pa ne more ;)

krho ::

Tole je zame prenosno, ne pa 3,5" disk + zunanji napajalnik.. jaz vem, da definitivno ne bi tega s seboj vlačil
WD Passport 2
250G 350€ >:D, jaz si bom 160G privoščil za 130€:D
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Tic ::

Uf dobr zgleda!
persona civitas ;>

mte ::

Se pridružujem zgornjim mnenjem.
Jaz sem kupil podobnega, ampak ni variante da bi ga nosil s sabo - zdaj ga uporabljam samo kot skladišče za podatke in backupe doma. Zato sem kasneje kupil še 160GB 2.5" disk za prenosnike + ohišje, to je pa druga zgodba, saj je dejansko prenosljiv. Če rabi prenosljivost, naj raje manjšega vzame.
lp

kulSMS ::

če bi rad 250GB potem vsekakor ne boš vzel takega (majhnega), ker je predrag.
Edino če imaš namen, da ga boš recimo 8ur na dan okrog nosil.

jaz imam en ohišje (staro cca 3 leta) in en 250GB disk pol leta star. Najprej sem imel 160GB pa je bilo premajhen in sem kupil 250GB disk. Tak disk prenašam že vsa 3 leta po dvakrat na teden. Nabavil sem si edino dodatni usb kabel in napajalnik. Več ali manj ga prenašam med dvema mestoma tako, da v glavnem prenašam samo disk brez kablov in napajalnika.

Če pa greš nekajkrat na mesec do kolega po kakšne filme, igre, mp3-je pa ni to nobeden problem, še sploh če primerjaš ceno.

bukev ::

jaz imam takega hdd
dobil za 95€ v comtronu, se mi zdi kar ugodno.
imam tudi 3,5 200G prenosni disk, pa je neroden zaradi napajalnika.
hitrost je pa itak pogojena z usb 2.0, tako da ni razlike med njima. za moje potrebe sta oba dovolj velika (prevelika). prenašam datoteke do 40G.
bukev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosni trdi disk?

Oddelek: Kaj kupiti
213964 (3207) JayKay
»

Kateri zunanji 2.5'' USB trdi disk?

Oddelek: Kaj kupiti
52000 (2000) kixs
»

zunanji trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
91210 (1016) tomaz-
»

Nakup prenosnega diska

Oddelek: Kaj kupiti
171948 (1670) pirlo
»

Zunanji disk - napajanje

Oddelek: Kaj kupiti
183682 (3267) SimplTech

Več podobnih tem