» »

Call of duty 2 - Problem!!!

Call of duty 2 - Problem!!!

c0br4 ::

Danes zjutraj sem noramlno igral cod2. potem pa me je mikalo inštalirati dx 7 da bi kao lepše delalo. in jaz sem potegno dol dx 7.potem sem našel na netu directx happy unistaller. ker nisem znam unistallirati dx 9.0c. potem se probaval tisto unistallirati a mi ni uspelo potem pa problem. na xfireju sem hotel iti na server igrati da vidim če je boljše. ampak se upišem in grem pod servers zavihek. pogledam na serverje in tam je pisalo za use serverje samo call of duty 2. 8-O 8-O :'( :'( kliknem na en server mi pokaže ip in napiše waiting to server response... potem sem probal reinstallirati xfire in cod2 a nič. še zmeraj isto.



Prosim pomagajte ker bi res že danes igral Call of duty 2!!! Hvala za odgovore!:'( :'( :'( :'(

strictom ::

Ammm. To je isto ko pa bencin pri avtih. Dokler tankaš več oktanskega kot avto rabi, je vredo, ko pa manj oktanskega, pa ni lepo.

Ti kar lepo pusti DX9.0c gor ker ti bo COD2 isto delal. Tista DX7 varijanta tudi ni tr00. Je samo prekleto okrnjena DX9.

Zdaj pa edino da probaš ponovno inštalerat DX9.0c če pa ne pomagalo pa ponovno inštaleraj windowse!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

c0br4 ::

Ja sem že zrihto sm šou sam u cod 2 pa pod otions pa grafika pa naštimu na dx9. in mi dela lepo.samo zdaj je pa še to problem da mi na xfireju ne pokaže imena serverjou pa statistike? kaj naresti? a ste naredli pol slo-tech klan ko ste se neki menil? daj ga ti naredi ker jaz bi ful meu klan.

strictom ::

Probi ponovno inštalerat xfire, se prijavit z drugim računom, ...

Tist klan je bil predvsem mišljen za CS:S. Za COD2 kolikor poznam sceno ima več kot polovica folka piratske varjante. Pri CS:S je pa rahlo drugače.

Originalen key je bil seveda prvi pogoj.

Na koncu je pa meni časa rahlo primankovalo in folk je potem tudi zanimanje zgubil.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

c0br4 ::

aja ok ql pol pa nič s klanom. Ti moram povedat da sem rešu problem. na C disku sem ime inštalacijo in na E. potem sem pa na c i e zbrisu pa na nov ištaleru pa je ql zdej.tnx za pomoč. če bo še kej narobe pa sm napišem. ej strictom a mi daš xfire? moj xfire je : c0bra3(0 je nič in ne o)

AnZo ::

Jaz imam xfire: anzo666 če bi kdo rad kaki FW kdaj odigral.

Imam pa tudi en problem:
Odkar sem kupil novi računalnik (E6600, 2gb ram, 250gb disk, 8800gts 640 mb) naloženo imam VISTA home premium, mi ful počasi nalaga COD2.
Ampak počasno je samo prvo nalaganje (ko kliknem na ikono je kaki 2 minuti črn zaslon) potem se šele pokaže awaiting connection. Ko pa nalaga mapo pa jo ful hitro naloži.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

crazy kure ::

Hanzo danes ob 21:00
moj xfire coc

c0br4 ::

Ja to se tudi meni dogaja. po formatiranju je obup pred formatiranje k je bil pa nabit računalnik vsega boga je pa lpo delal.
Kašn predlog????

c0br4 ::

Spet mam problem!:D:( učer zvečer sm naredu server za ts in po sklopu komp. zjutri užgem komp pa zalaufam server. SERVER NE DELA. pol pa js takoj porte rihtou pa forwardou pa nvem kaj sm delou. in sm use zasrou sm restartou ruter. in po restartanju ruterja mi ne dela več cod 2. Prosm pomagajte kr bi rad špilu kej fwje pa cbje!!!!!!!

c0br4 ::

Ah sm že zrihtu sm sam antivirus sklopo pa dela lpo. Kir antivirus uporabljate. js rabim enga doberga d bi biu zaston pa full version če kdo ve za kakšnega???:D :D :D

StajercSSS ::

mater ti tolk problemov povzročaš,ko ma sir lukenj
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Rotaidal ::

c0br4, jaz mam Aviro in mi deluje super :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672430 (15196) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869897 (11802) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510709 (6682) hojnikb
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119585 (97408) einstein :P
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312645 (8480) G-man

Več podobnih tem