» »

deep frezee

deep frezee

nalims ::

pozdravljeni... en (k ga ne poznam), mi je po e pošti poslal nek .exe datoteko... naložil sem, in je pisalo, da je to nek DEEP FREZEE... od kar mam to naloženo, mi ne shrane več nobenih nastavitev oz... jih shrani, po ponovnem zagonu računalnika, pa jih več ni... poskusil sem ga ročno odstranit iz mape, je pisalo da nimam pravic (Windows Vista, sem pa ADMINISTRATOR). Ko sem ga poskusil odstranit z instalacijskim programom, je pisalo, da to deluje le takrat, ko je v nevem kakem stanju že...

kaj je DEEP FREZEE???
kako ga naj odstranim???

pa prosim ne mi pisat linkov na strani, ki niso v SLO... pa google sm že tudi uporabo, pa nč našo...

PROSIM, POMAGAJTE! PROSIM PROSIM PROSIM

Meizu ::

virus/črv/trojanec

aodius ::

formatiraj disk
http://www.gregorsalobir.si/

Alex64 ::

Lep pozfrav. To je program za zamrznitev diska oziroma particij. Deluje pa tako, da se ob vsakem zagonu povrne sistem v prvotno stanje. ""Ko sem ga poskusil odstranit z instalacijskim programom, je pisalo, da to deluje le takrat, ko je v nevem kakem stanju že... ""
Odstranil pa ga boš lahko takrat ko bo program v "boot thawed", se pravi kadar particija ali disk ne bo zamrznjen. Spremembo stanja lahko narediš tako, da v desnem spodnjem kotu klikneš na ikono od deep frezza "mala glava od medveda pri tem moraš držati tipko "SHIFT". Nato se ti bo odprlo pogovorno okno, ki bo zahtevalo geslo. Poskusi pritisniti samo "enter". Če nisi vpisal nobene kode bi moralo delovati. In malo se še poigraj v tem pogovornem oknu "veliko sreče"

nalims ::

s katero tipko naj pritisnem nanj??? jo moram držati in hkrati tudi SHIFT? kateri SHIFT... levi ali desni?

Alex64 ::

Držiš levo tipko "SHIFT" in takrat dvoklikneš na glavo od medveda desno spodaj.

nalims ::

problem že rešen... tako mory bit nastavljen;BOOT TRAWED... kako ga pa izbrišem?

HVALA ZA POMOČ

Samson ::

V meniju start imas mapo kjer so nastavitve, pa kar pusti da je thawned. Naceloma pa mislim da se v add remove programs ne nastavi. Probaj se enkrat pognat install pa poglej ce je notri moznost uninstall...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Alex64 ::

Kadar je program v "BOOT THAWED" bi ga moral v nastavitvah od programa odstraniti, čene pa poskusi odstraniti v nadzorni plošči kot vsak drug program. Poigraj se malo po menujih.

Ice-Heki ::

Sicer sem malce pozno opazil temo, rekel bi samo:
Odličen program za zaklep javnih računalnikov, kjer je veliko uporabnikov!

nalims ::

v nadzorni plošči oz... dodaj in odstrani programe ga ni-...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox se po apdejtu na 71 ne zazene vec

Oddelek: Programska oprema
101112 (575) nsa_ag3nt
»

Windows se ne boota če ne "Disable driver signature enforcement"

Oddelek: Pomoč in nasveti
181730 (1530) solatko
»

Nov Toshiba laptop - nova inštalacija Win7

Oddelek: Operacijski sistemi
82460 (2354) Cold1
»

Ati remote wonder +uICE

Oddelek: Pomoč in nasveti
252363 (1627) claudyka
»

ne morem PCja ugasnit

Oddelek: Pomoč in nasveti
231707 (1358) k4vz0024

Več podobnih tem