» »

Projektorji LCD HD itd...

Projektorji LCD HD itd...

1
2
»

D-PaX ::

gabibooKaj pa ozvočenje kakšno imaš.
Jaz bom za začetek nabavo Logitech 5500 upam da me ne bodo razočarali. :)
Paxy

MartiNoss147 ::

itak37:

Cene HD-DVD-jev na sendit.com so od 20E za mal starejse filme, do 25E za novejse filme. Postnina za posiljanje v SLO pa je 3 EVRE. Men se ne zdi neka hudo draga stvar, prida pa v 5 do 7 dni. Je pa slika res fenomenalna, in je uzitek gledat! Moti samo del crnine zgoraj in spodaj!

trdoreh ::

Spet odvisno kje gledaš, jaz kupujem za ceno od 20-25eu!


Lp, Jan

trdoreh ::

Eh nisem videl odgovora od MartiNoss147...


Lp, Jan

D-PaX ::

gabiboo tale MississippiMan profič :) na onem forumu :)

mi je čisto vse povedal :) drug teden že naročim ogledalo 200cm 150cm najboljše je če se na ogledalo šprica barva za temni prostor, bela za osvetljeni pa mešanca bele in sive barve, :) 3plasti moreš naredit na ogledalu, :) se pravi 3x moraš it preko in to je to. :)
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

D-PaX ::

Yes, that is a special type of mirror Screen called "Light Fusion"
a mogoče kdo ve kak se reče temu ogledalu po slovensko?
Paxy

Kato ::

Dej to boš pa poslikal ker mene tudi zanima, tale Black Flame zgleda zelo obetaven. A barvo boš naročil iz ZDA ali ti je povedal za kakšno ekvivalentno, ki je dobavljiva v SLO?

D-PaX ::

Kato

Vse bom objavo ko bom začel delat. :) na tem in na onem forumu.

to pištolo iščem


to so njegove slike moje slike bodo pa kmalu. :)
Špricanje na ogledalo

Končano platno. :)



Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

D-PaX ::

"SILVER FIRE"

(base components)
24 oz. Delta Ceramcoat Pearl #02601
16 oz. Delta Ceramcoat Silver Metallic #02603
8 oz. Behr Interior UPW Flat #1050 (or Exterior #4050)
8 oz. Delta Pale Metallic Gold #02624

(viscosity components)
24 oz. Distilled / Tap Water
20 oz. Minwax Polycrylic - Satin Finish

(color components)
30 ml Delta Cardinal Red #02077
18 ml Windsor & Newtwon "Galleria" - Pthalo Green (PG7)
12 ml Delta Ultra Blue #02038
4 oz. Distilled / Tap Water

* use 3 oz. of the 'color components' and add/mix it to the 'base & viscosity components'

-------------------------

Silver Fire - L (Lite)**

** use 2 oz. of the 'color components' and add/mix it to the 'base & viscosity components'

-------------------------

Silver Fire - SL (SuperLite)***

*** use 1 oz. of the 'color components' and add/mix it to the 'base & viscosity components'

-------------------------

"SILVER FIRE HG" (High Gain)****

(base components)
36 oz. Delta Ceramcoat Pearl #02601
12 oz. Delta Ceramcoat Silver Metallic #02603
8 oz. Delta Pale Metallic Gold #02624
7 oz. Behr Interior UPW Flat #1050 (or Exterior #4050)

(viscosity components)
same as above

ne vem kaj je oz. :( če kdo ve naj napiše :)
Paxy

Kato ::

Sej ravno tu je problem ,človek dela miks iz barv ,ki so dostopne pri njemu, zdej pa vprašanje kateri so nam dostopni ekvivalenti. Sem tudi sam ,pred nekaj meseci, gledal kako bi naredil "Black Flame" ,ker daje zelo dobre rezultate tudi pri ambientalni svetlobi, pa sem naletel na isti problem. Prodaj pa tip to mešanico že pripravljeno na špricanje. Za 100" je cena 100$ +poštnina.

D-PaX ::

Kato ne dam toliko denarja za njegovo mešanico. :)
Paxy

Kato ::

Vem sej men se zdi neumna ideja naročvat barvo po pošti:D .


Pištola ,ki jo iščeš (se mi zdi)

D-PaX ::

Kato zakon si grem jo kr kupit. :) hvala :)

36 oz. Delta Ceramcoat Pearl #02601 kaj ta oz. pomeni?
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

trdoreh ::

Za 350eu dobiš narejeno platno z el. motorjem in daljincem, kaj čes boljšega?!?!



Lp, Jan

D-PaX ::

Jan999
povej kje :)

Najcenejši Sanyo z-5
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

trdoreh ::

Vega.Za točne cene moreš poklicat, se pa gibljejo tam nekje!

Lp, Jan

D-PaX ::

A je kdo probal Goo Screen barvo?
to je prav barva za projektorje. :) cene pa še ne vem :( čakam na odgovor.
Paxy

D-PaX ::

GOO SCREEN barve: - barvo dobavljamo v treh niansah: belo – priporočamo za moči svetlobe do 1200 ANSI lumen, svetlo sivo priporočamo za moči svetlobe od 1000 do 2200 ANSI lumen sivo priporočamo od 2000 ANSI lumen naprej.
GOO SCREEN Barve nanašamo na steno v dveh slojih in sicer kot Prekrivni premaz in kot Osnovni premaz. Nanašamo jo z tekstilnim valčkom.
Z 1l barve se prekrije 3m2 površine. Cena 1l Prekrivnega premaza je z DDV 156,24€ in cena Osnovnega premaza je z DDV 31,24€. Skupno z DDV 187,48€

Platno stensko/stropno format 16:9 WS W 200-S: Cena z DDV 126,69€ (material: tekstil, PVC z posebno prevleko za izboljšanje kontrasta)
Platno električno stensko/stropno format 19:9 EL W 200-EU: Cena z DDV 446,58€ (material enak kot pri WS W 200-S)
Kot dodatek se lahko dokupi tudi daljinso komando: cena z DDV 70,10€.


Dobil sem odgovor :) GOO SCREEN barve so preveč drage. :(
Paxy

mgermo ::

Na http://www.ingdoc.de je cena Z5 cca 810 eu in Pan ax-200 cca 910 eu. Pri nas so cene obeh preko 1300 eu.
Na voljo imajo tudi motorizirano platno za ugodno ceno. Je kdo kupoval pri njih in je kdo preizkusil njihovo platno?

rs1975 ::

sem lastnik projektor hitachi pj-tx300. sicer sem z njim zelo zadovoljen, imam pa vseeno eno vprašanje. imam naštimano diagonala cca. 260 cm in nikakor mi ne uspe naštimati slike tako, da je po celi sliki enako ostra slika. zgodi se, da ni popolnoma ostra slike v 1/5 slike - ali je to zgoraj ali pa spodaj, odvisno kako naštimam lečo. kdo ve kako bi se to dalo odpraviti?
sicer uporabljam kabel hdmi--->dvi neke xy znamke povezan z pc-jem. je mogoče težava v kablu? sem že poskušal z vsemi nastavitvami, pa mi ne uspe popraviti težave.

rs1975 ::

kaj res nobeden nima kakšne rešitve :(

D-PaX ::

Ne vem :(

Vem pa samo, da je prišel novi Projektor Epson EMP TW2000 8-O to morem v živo videt,
najnižja cena 3.490,00EUR. ;/

A ga je že kdo kupo? če ga je! naj nam pove mnenje :) oz. razliko med 1000 in 2000.
Paxy

Alfonzo ::

Vsi tukaj govorite o projektorjih za 2000EUR + / - . Kaj pa porečete na cenovne, npr takele: http://www.mimovrste.com/artikel/146006... .Ima HDMI vhod, lepo resolucijo. Zdi se mi kot da ime vse kot ostali ki so dražji. Vaše mnenje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alfonzo ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369078 (1967) matobeli
»

priporočite projektor in platno

Oddelek: Zvok in slika
4011173 (8272) gorann
»

Nakup projektorja

Oddelek: Zvok in slika
295185 (3647) narodno
»

Nasvet pri nakupu projektorja in platna na podlagi slik in opisa prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5211556 (10384) urosbe
»

Hišni kino s projektorjem

Oddelek: Kaj kupiti
82460 (2358) mgermo

Več podobnih tem