» »

Zbirka filmskih napovedi v dvd formatu

Zbirka filmskih napovedi v dvd formatu

[Op] ::

Pozdravljeni!

Ali mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti (stran, ftp,...?) filmskih napovedi v VOB formatu (nekompresiranem zvoku in sliki) ki bi si jih lahko zapekel na DVD.

THX!:D

[Op] ::

A je mogoče kdo kje že zasledil kaj podobnega?? Namreč rabil bi VOB trailerje (ne *.mov ipd.) filmov ki so igrali v kinih pri nas ali v tujini.

THX!;)

bluefish ::

verjetno boš kaj takega bolj težko našel. Lahko pa posamezne trailerje naložiš in jih potem z ustreznim programom (Nero bo verjetno zadoščal) zapečeš za predvajanje na DVD.

[Op] ::

blueFish thx sem to pomislil tudi že sam a tako bi se zgubila kvaliteta posnetka ki je že itak katastrofalena sploh na večjem zaslonu!

Potreboval bi kaj takega a ne najdem kje se to kaj zdownloada:
http://www.movie-list.com/forum/showthr...

steev ::

Na muli mas nekaj tega.
:|

[Op] ::

steev na muli so celi filmi in pa mpg-ji a jaz nucam le odlomke ki igrajo na začetku v kinu oz. na dvdjih in kasetah (v vob nestisnjenem fomramtu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [Op] ()

bluefish ::

sicer, ko si že omenjal slabo kvaliteto tovrstnih posnetkov. Posamezni trailerji so na voljo tudi v HD formatu in tako veliko bolj kvalitetni kot pa DVD format.

michel ::

Upam, da ne zameriš če vprašam kaj ti bo dvd poln trailerjev?

dzinks63 ::

:)) Kar nekaj jih imaš na tej strani : HD trailerji, Trailers & Clips

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

[Op] ::

cilic1 seveda ne! Včasih je dobro vedeti kaj vse si že pogledal... Aja pa še obožujem te trailerje od fimov in produkcijskih hiš, dts,...ipd (dobro je imeti te zadeve šploh če testiraš kake sistem ob nakupu! Saj veš glede soround-a,..).;)

dzinks63 to so *.mov končnice jaz pa bi potreboval VOB. A mogoče poznaš kako tako stran?!:)

[SkA] ::

Iščeš nekaj, kar ne boš našel - vsaj v izobilju ne. Ne razumem zakaj si tako fixiran z VOB formatom. Že nekaj ljudi ti je predlagalo, da sam konvertiraj v željeni format. Saj lahko dobiš tudi MPEG v visoki kvaliteti, torej?

Recimo: http://www.drfoster.f2s.com/trailers_hd-dvd.shtml

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

[Op] ::

Ok predam se :D Mi lahko kdo potem le razloži s čim lahko convertam iz *.MOV (se pravi HD) v *.VOB da to spravim na dvd?!

THX 100X!:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [Op] ()

5er--> ::

Tole in tole?

Uporabi NeroVision ali pa ConvertXtoDVD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

michel ::

Te razumem. Tut jst zelo rad gledam trailerje in jih nikoli ne zamudim ko grem v kino.
Včasih je napovednik tako dober da si greš pol ogledat še film in pol zveš da so dejansko vse dobro in smešno že v trailer dali:\ .
Sem tudi poskušal naresti eno zbirko trailerjev, meni najboljših filmov pa se je zgodilo to kar si omenil (porazna in različna kvaliteta).

Misak ::

Imam priblizno za 500GB VOB in MOV trailerjev, predvsem starejsih zadev. V kolikor te kaj zanima, me kontaktiraj. VOB-i so vecinoma iz regije 1.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

[Op] ::

cilic1 tud jaz sem itega mnenja da je so vse špice v filmu že v trailerju

Misak te kontaktiram takoj in THX!!!!:D :D :D

[Op] ::

THX 100x vsem in upam da pade še kakšen link z filmskimi napovedniki (trailerji)

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hellboy (Reboot) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
759069 (2236) oo7
»

IBM Watson izdelal napovednik za film

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4612430 (9321) Spajky
»

HD filmi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151422 (1089) KoMar-
»

DOOM - The Movie

Oddelek: Igre
181414 (1066) Highlag
»

Najbolj pričakovani filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
102309 (1999) ahac

Več podobnih tem