» »

Zanima me kako bo delow komp !

Zanima me kako bo delow komp !

riS16 ::

Folk, zanima me če bo komp noro delow ? Tole bo pa notr :

- Rami : OCZ DDR2 2X-1GB 800Mhz
- Matična plošča : Gigabyte GA-965P-S3, 775
- Procesor : Intel Core2Duo E6400 @ 2.13Ghz ( navit ga mislim na ene 2.4Ghz )
- Grafična kartica : 8800GTS 320 OC

To je pa to... prosim za nasvete .... če bo rastur :)

add: popravi slovnico v VSEH postih ali pa brišem poste....
  • spremenil: gkovac ()

overlord_tm ::

Nevem no, kompjuter kot kompjuter. Plata navem zakaj sem slišu naj bi bila P5B boljša.

Odvisno od monitorja, samo pomoje za kako igrico pognat bo, ne boš pa kakih rekordov dosegal z njim.

Aja, če misliš velik monitor imet, potem raje uzemi uno grafo z več rama ;)

A. Smith ::

Nov računalnik imaš, pa se moraš malo pohvaliti.

Saj te razumemo :)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Bethrezen ::

BO meu :D
www.urbanterror.net

dzinks63 ::

:)) Če sprašuješ kako se bo obneslo v igrah , zaenkrat zelo dobro, sploh za igre pisane v DX9, če pa si boš zaželel igrati nove igre , ki bodo prišle v DX10 načinu , tam pa nebo več tako zelo super.

riS16 ::

A.Smith

Ne mislim se hvalit z kompom samo naživce mi gre ko instaliram spil k je ful hud pol mi pa ne deluje normalno alpa morem dajat vse na low...Tolk da veš . Kompa še nimam tega mislim pa zamenat matično pa rame . graično mam že od prej


dzinks63

Naprimer ko pride ven Crysis in Call of Duty 4... bi jo lahko špilaw normalno ? brez da bi mogu dajat vse na low in to . Ker mi gre tale
low grafika že pošten na živce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: riS16 ()

LjubimPeezde ::

Verjetno pri Crysisu ne bo ravno na high kaj>:D

jan01 ::

Matično si vzami na p35 naboru recimo Abit IP35-E -110€
Zakaj starejši e6400(oz kje jih sploš še imajo?)? Raje e6420(175€) oz najnovejše iz serije z 1333 vodilom, ki so celo cenejši od prejšnih, recimo e6550(160€) ali pa e6750(185€, v elektroniki celo 170€)

riS16 ::

jan01 , procesor mam že od prej... nimam velik keša za zapravit. tko da lahko edin to dvoje kupm ( rami in nova matična )
itak bo že zdej velik boljš, ker mi zrad matične pa ramow Procesorjeva hitrost trenutno deluje samo na 1.6ghz. kar je grozn !;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: riS16 ()

overlord_tm ::

kero matično maš pa zdej?

pa kok rama maš?

jan01 ::

Potem upoištevaj le predlog glede matične(bolj boš lahko navil + p35 je že itak hitrejši od p965)

riS16 ::

jan01 , matično bom potem uzeu tole :
Matična plošča Abit IP35-E, 775

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: riS16 ()

riS16 ::

Matično mam trenutno OP Gigabyte, P4, LGA775, I945G

Rami so pa Kingston 2x-1gb ddr2 PC533 so pa 533 mhz

riS16 ::

jan01

Šele ko sm naroču sm vidu da ima tista matična Abit IP35-E samo SATA vodilo...Hard Disk pa imam SATA2 :)
Tako da sm preklicow naročilo pa naroču tole , pa povejte če sm izbral vredu :

Matična plošča Asus P5K, 775 - tud je zasnovana na Intel P35, podpira do 1333 FSB ... pa rame tud do 1066MHz

jan01 ::

@riS16
Vsak, ki je/bo prebral tvoj stavek o sata se bo vsaj malo nasmejal... Preglej specifikacije na uradnih proizvajalčevih straneh, ne pa na spletnih trgovinah, kjer je samo copy-paste...
Že kar nekaj časa imajo VSE matične sata 300(sata 2). Itak pa imata ta abitova in asus p5k isti chipset.

Še enkrat: svetujem nakup Abit IP35-E

riS16 ::

No sem vesel da sem vsaj koga nasmejal :)
Pač nism vedu da je tko...Nč zdej nebo več z Abit ker sm že naroču in nemorm več prekint naročila
thx anyway

StajercSSS ::

LOL,kaki bumbar.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Meizu ::

Glej, da se ne boš tko zajebal kot jst:D Sm uzel Abitovo ploščo, pa 2x1 GB OCZ Platinum z C2D e6550 in sm ugotovil, da zahteva plata ATX 2.2 verzijo (8 pinski konektor za proc) jst mam pa doma 570W 4 pinskega. Naj bi plata delala tudi na 4 pinih ampak bi naj mogel napajalc dajat zelo stabilno linijo. Jst sm pa mel enga trustovega:):) Tko da zdej čakam na enga LC Powerja ARKANGEL 850W da bo mir za en čas:):)

Glede kompa - komp bo komot teral kar nekaj let, nevem, Overlord, a ti misliš, da nam high end komp pomeni Q6800 proc in pa dve 8800Ultri not? I dont think so. Tko, da, komp ti bo kr lepo teral, sploh če boš mel abitovo ploščo, ki podpira (no za druge ne vem, sam za to sm prepričan) veliko procov, vključno z quadi in extreme c2d proci, tko da res ni panike. DDR3 ram pa je in itak bo še nekaj časa predrag :) Plošče s tako podporo pa ravno tako.

Edini problem ti je grafična kartica. Sej maš močno ampak maš pomanjkljivost - ram. Nekatere špile (recimo dirt) imajo že tako izpopolnjene teksture, da celo na resoluciji 1280x1024 zasedejo 320 ali več mb prostora na kartulji. Vsaj tak problem je imel Street Racer (piši mu ZS, ti bo povedal ;)). Pomoje bi bila smiselna poteza prodaja 8800GTS (ki bo šla za med, častna) in doložitev, ter nakup 8800GTS 640mb, 8800GTX (najdražja opcija) ali pa (srednje draga opcija) HD2900XT. Najceneje boš prišel skozi z 8800GTS 640 mb s katero pa boš lahko bil resnično prepričan, da bo komp raztural;) Vseeno ti bi priporočal Atija, saj ima v igrah kvalitetnejšo sliko (od nekdaj je blo tko).

StajercSSS ::

Jaz se tut sprašujem,zakaj ma ta bumbar 320mb grafo.. :D :\
Res pa je ja,da se ATI počas prebuja s kome z 2600.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

riS16 ::

StajercSSS,Bumbar govori komu drugemu.

Meizu, hvala za nasvete


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere komponente kupiti za sestavo računalnika (1000€)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544731 (4731) Saiyajin
»

komp (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635206 (4662) bluefish
»

High-end kista za 1300€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
896460 (4802) DJ MartiNi
»

Nakup novga kompa

Oddelek: Kaj kupiti
61076 (989) <JuRe>
»

prosim za nasvete pri nakupu novega PC-ja

Oddelek: Kaj kupiti
432659 (1873) Adrijan0

Več podobnih tem