» »

Pribor za bruhanje ognja

Pribor za bruhanje ognja

Fave ::

Torej, kje se da kupiti pribor za bruhanje ognja (bakle, posodica...)?
Katera pijača da najboljše rezultate pri bruhanju ognja?

Hvala in lp.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Nagi Bator ::

Najboljse rezultate da bencin pa razni spiriti>:D
vendar ti kot zacetniku in v izogib obisku na urgenci(!) priporocam kaj manj eksplozivnega, recimo kurilno olje.
Da bos pa cel smrdel pa se hitro sprijazni, al pa meci € za taojstri snops od lokalnega kmeta.

Brane2 ::

Navadni bencin je karcinogen zaradi različnih dodatkov.

Po moje najbolje alkohol ( pa ne metanol ! )
On the journey of life, I chose the psycho path.

gzibret ::

Sem že bruhal ogenj, tako, da govorim iz prve roke.

Najboljša je bakla na dolgem ročaju. Gorivo je tekoči vosek, samo ultra pazi, da ga ne popiješ, ker boš padel v komo. Pred bruhanjem si dobi tudi lavor ali pa dva vode ter kako mokro brisačo. Če imaš dolge lase, potem si jih obvezno spni v kito. Pred bruhanjem si tudi zmoči obraz, ker zna biti zelo vroče.

V usta daj kake pol deci tekočega voska (ne več!). Napravi velik tlak v ustih, nato pa čim bolj stisni ustnice in naredi čisto drobno odprtino, da se bo vosek razpršil v pršec. Ful pazi, da si z voskom ne pošpricaš obraza ali obleke, zna bit zelo nevarno (in vnetljivo >:D ). Prej obvezno probaj nekajkrat z vodo, da se boš navadil.

Ko bruhaš ogenj, podaj baklo blizu ust in "pljuni" malo nad baklo. Nato baklo naglo odmikaj stran od telesa.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Fave ::

Sej sem se tud že mal afnov. Sam sem uporablov 80% rum, ampak je zadeva prehuda. Usta ti čist požge.

@gzibret: A lahko prosim bolj točno napišeš kateri tekoči vosek si uporabljal?
My mind's a hyper tool that fixes everything.

gzibret ::

Tisti, ki je za sveče, ko naliješ notri tekočino (one sveče iz stekla, ko je v tekočino potopljen štrikec).
Vse je za neki dobr!

Balandeque ::

Tu ni heca. Sem delel v skupini, ki se je ukvarjala s tem. Bruha se tekoči parafin. Pogojno petrolej, ampak je tudi bojda karcinogen zaradi aditivov. Začetnikom priporočam odstranitev brkov&brade in mazanje s kakšno mastno niveo po obrazu.

Brane: ne ga srat. Etanol ti za mesec dni sežge vse brbončice v ustih. Je pa res, da pride lep moder plamen.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

lapajne ::

js sem probal z dizlom pa tut šlo:D sam pazte js sm upurabu primadiesel(iz ljubezni do narave).

FR34K ::

Jst sm že tut bruhu ogenj, sam sm to delu z navadnim faracajgom pa šnopsekom. Baje je zgledal kr kul:))

dukenukem ::

z dizlom hehe ,dizel se na ognju ne vžge ,ker rabi določen tlak, da postane vnetljiv :D

John Abruzzi ::

Busted :D

K0K0 ::

z dizlom hehe ,dizel se na ognju ne vžge ,ker rabi določen tlak, da postane vnetljiv


Nevem od kje tebi ideja da ne gori ?
Jest ga vsako zimo prižigam z vžigalicami, ker se mi ne da delat trsk :D .

Glede bruhanja pa res ne verjamem da bi šel to kdo delat z nafto. Sm jo že parkat dubu v usta in vm povem da maš potem še par ur tak zanič okus v ustih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sveče ki trajajo vec kot par dni

Oddelek: Loža
101874 (1460) lava
»

Odstranjevanje ostankov lepila z laptopa

Oddelek: Loža
225009 (4605) fosil
»

bruhanje ognja

Oddelek: Sedem umetnosti
175515 (4780) SloMusty

Več podobnih tem