» »

HITR ODGOVOR ---- PROSIM!!!

HITR ODGOVOR ---- PROSIM!!!

Gh0st ::

y0w folx!

Resnično mi je žou da sm mogu nov topic odprt ampak rabim odgovor hitr.

Mogoče je že kdo jokal na to temo, zato se bom še jest.
Končno sem dobil Civ3. OK je pirat z nocd crackom, priznam, ampak moral sem jo nekako dobiti. Jest sem zadevo inštaliru in crack je applyed. Ko zaženem igro, mi pred uvodnim filmčkom izpiše na zaslon Out OF Frequency in sicer 98 Hz, moj monitor pa naj bi kao podpiral 95. No OK si oddahnem, ker se graphic mode preklopi in pokaže se filmček. Potem pa disaster. Na koncu filmčka mi spet preklopi graphic mode in se mi spet izpiše monitorjevo obvestilo Out Of Frequency. In potem se zadeva sploh ne preklopi. Probal sem izklopiti monitor, nastavljati frekvenco osveževanja, prebral sem readme za kakšen Troubleshooting,...NIČ! Vedno se pokaže tisto obvestilo, s odštevanjem časa do Power Save (sej veste o čem govorim).

Ampak fora je ker igra u bistvu teče. Celo loadal sem nekako new game z furjastim in jeznim tolčenjem po tipkovnici (sigurno ste že bili v taki situaciji), slišim ene ptičje glasove, tipke in miška se odzviva (čudni zvočni efekti), samo na ekranu je tema.

PLEASE HELP!!!
PLEASE!

P.S.: mam LG Flatron 78FT + monitor (frekvenca osveževanja 75 Hz) in Hercules GeForce 2 MX400 32 MB DDV (optimalno osveževanje). ČE vam to kej pomaga,,,
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Binji ::

OS? Ce mas 2000 al pa XP si skini Nvidia Refresh patch pa nastavi na najvec 75Hz

P.S. Tisto da je igra piratska pa rajs zbrisi
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DrSergioDJ ::

cccc...kaj pa kupujete priatske špile..prov vam je ...
...

chucki ::

kdo je pa reku kupujemo?
zakaj pa je interner?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

- SiroTka - ::

Najprej poglej ce ti monitor dela v resoluciji 1024x786, ko bos to nastavu (frekvenco), ti bo verjetn normalno delal.

Gh0st ::

Monitor podpira največ 1600x1248. Namizje je pri 1280x1024 inz 32-bitno barvno globino. Probal sem zmanjšati resolucijo in barvno lobino na 16-bit, hitrost osveževanja grafične je optimalna, monitor pa je na 75 MHz (ta frekvenca da tudi najlepšo sliko).

Sploh nevem kaj bi blo lohk narobe...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napiše mi out of range

Oddelek: Pomoč in nasveti
101581 (1360) ___
»

zakaj je LCD bolj zdrav (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
557202 (5886) trs
»

1152x864 @ samo 60hz osveževanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
81095 (948) ||_^_||
»

freq osveževanja = max 60 Hz!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
14962 (772) Golden eye
»

LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
201729 (1342) ender

Več podobnih tem