» »

Kater tv tuner za prenosnika ?

Kater tv tuner za prenosnika ?

genesiss ::

Pozdravljeni!

Kater tv-tuner priporočate za laptop ? so boljši tisti na usb, ali PCMCIA?

Gledal sem tega: http://www.mimovrste.com/artikel/2680016528/tv-tuner-pinnacle-pctv-hybrid-pro-stick#pictures
in tega: http://www.mimovrste.com/artikel/2680016629/tv-tuner-za-prenosnike-pinnacle-pctv-hybrid-pro-card
Ne razumem se v te reči, vendar če prav razumem ti tunerji omogočajo gledanje tako preko kabelske, kot preko antene? Popravite me če se motim.

Hvala!
  • spremenil: genesiss ()

SashaCom ::

Oboje je enakovredno, ni razlike v funkcijah, razen eno je na USB drugo na PCMCIA, jaz osebno bi ti svetoval, da se odločiš za drugega, torej na PCMCIA vodilu. PCMCIA vodila nemoreš porabit za kaj bolj koristnega kot tv tuner ( moje mnenje ), usb pa rabiš za vsako drugo stvar, kot so flash-i, ext diski, tiskalnik, pa še kaj bi našel. Pa še manj prostora ti vzame, ker je vse skrito v prenosniku, razen 1cm, ki je potreben za priključke. USB tuner pa gleda vun kot da maš ročaj na prenosniku:D

LP
It's not bad being small fish if you're PIRANHA!

genesiss ::

Kaj pa ta antenica? Je ta DVB-T praktično uporaben v SLO, oz. bo to postal ?
Ti pinnacli so drugače ok ? Al se kaj drugega bolj splača?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

genesiss ::

EDIT.

Zdaj sem malo prebral in povprašal o teh stvareh, jaz torej če želim spremljati tako preko DVB-T-ja in navadne kabelske moram nabavit analog + dv-t mpeg4 (za slo) tuner. Imam prav, al se motim ? Obstaja sploh takšen hibrid ?

Alexius Heristalski ::

DVB-T MPEG-4 tunerjev s hardverskim dekodiranjem še ni, torej tudi hibridov z analogno ne. Ampak tale dva, ki si ju naštel, itak ne podpirata niti MPEG-2 hardverskega dekodiranja, temveč delata to softversko. Zato moraš samo izbrati pravi program ter kodek, pa ti bo delal tudi DVB-T pri nas - z obilno pomočjo računalnika, seveda, se pravi zelo obremeni procesor. Tukaj smo razpravljali o tem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564885 (22593) k4vz0024
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74536 (3457) sokel
»

Kaj je DVB-T TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
497336 (5163) Tody
»

Kateri TV tuner za 22" LCD (zunanji) ?

Oddelek: Kaj kupiti
132618 (2199) Volk|
»

tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
71152 (1152) cekr

Več podobnih tem