» »

pinkponk email??

pinkponk email??

*TV* ::

Mam eno vprasanje. Vceraj sem si naredil email na pinkponku (mobitelovem portalu), pa mam zaj ko sem nastavo pop pa smtp streznike v outlook, probleme. Emaile lahko vse sprejemam normalno, posiljam pa jih lahko samo na drugi email, ki je v tudi iz pinkponka, drugam ne. napise pa tole sporocilo:

The message could not be sent because one of the recipients was rejected by the server. The rejected e-mail address was krneki@guest.arnes.si'. Subject 'Fw: Jerry rulzzzzz! NOTTT', Account: 'pop.pinkponk.com', Server: 'smtp.pinkponk.com', Protocol: SMTP, Server Response: '550 Domain invalid', Port: 25, Secure(SSL): No, Server Error: 550, Error Number: 0x800CCC79

Z njihove strani na www pa gre posiljat kamorkoli. A je to napaka pri njih, ali dela to tudi ostalim, ali imam jas kaj narobe nastavljeno (v kar dvomim :\\ )

Lp Matej

borchi ::

"Opomba: Do odhodnega (SMTP) strežnika lahko dostopate samo preko mobitelovih vstopnih točk (GPRS in 041 181818). Uporabniki Siol-a kot odhodni strežnik lahko uporabijo strežnik mail.siol.net. "

prebral to?
l'jga

*TV* ::

sem prebral, samo nisem bil pozoren.

Hvala, zaj lepo dela

Lp

drejk ::

ČE MENE PRAŠAŠ JE PINKPONK ZA EN DREK

BOLJŠI JE OPERAMAIL

ender ::

drejk: 1. nit ti treba kričat
2. operamail po novem zaračunava za POP3/SMTP dostop (podobno kot Yahoo)

*TV* ::

zakaj bi bil pinkponk zanic. Meni se zdi vredi. V bistvu sem klical na siol , da bi mi dali se en email, sam bi mi zaracunali tam okrog 700 sit na mesec, kar pa en email sigurno ni vreden. Ovi pinkponk pa je takorekoc zastojn pa se prek siola gre tak da je hiter.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e-mail na nokiji 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
101724 (1646) divx man
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216789 (13471) the_unborn
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316624 (16624) Bakunin
»

Siol & Volja, in pošiljanje pošte iz outlook express-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
83067 (2880) ToniT
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96333 (6121) hanuman

Več podobnih tem