» »

Nakup grafične kartice do 150€

Nakup grafične kartice do 150€

1
2
»

Shagrath ::

Kato ::

Ah kje pa grafa pokur okoli 90W:\ , tisto na testu je za cel računalnik, zato so tudi 700 in več watni napajalniki nateg.

Shagrath ::

Tkole fantje, vzel sem Saphire ATI Radeon HD3850 256MB, s katero mi Crysis na High(1024x768, no AA) dela tekoče :)) Kupil sem jo za 165€ v mlacomu.

Še moje specifikacije:

Intel Pentium 4 HT 540 3.2GHz (Prescott)
Intel D925XCV
4x 512MB DDR2 PC2-4300 3-3-3-9
Saphire ATI Radeon HD3850 256MB
WD 200GB SATA
2x WD 320GB SATA2
EnermaxEG365AX-VE FM 365W

Hvala za vso pomoč, LP!

jan01 ::

Sapphire HD 3850 za 155€ @sestavi.si

pozitron ::

linky no workie

Pšenični ::

"Tkole fantje, vzel sem Saphire ATI Radeon HD3850 256MB, s katero mi Crysis na High(1024x768, no AA) dela tekoče Kupil sem jo za 165€ v mlacomu."

Par dni bi lah počakal ampak si vseeno dobr nabavu.

jan01 ::

mlacom, funtech, ... imajo le 1 leto garancije za 3850, medtem ko je pri sestavi.si, agt.si,... 2 leti za isto oz celo nižjo ceno.

luky ::

Ko smo glih pri grafičnih. Fantje povejte mi, kaj pridobiš oz. izgubiš, če instaliraš samo gonilnik, brez Catalysta na PC. To mislim za Ati Radeon X1950 PRO.

Ali je sploh potrebno instalirati zraven gonilnika še tisti dodatek Catalyst.

Hvala za mnenje oz. odgovor.

:\

wade ::

Sam sem sicer najprej mislil kupiti 8800gt, vendar mi je po premisleku predraga, glede na to koliko igram igre. Tale HD 3850 mi zgleda zelo privlačna in glede na to da mam 17" LCD, je pomoje kr najbolš da to vzamem ane? Pa še al je dost razlike med 3850 in 3870?

PROTOTIP ::

""Takšni debili kot si pa ti pa še vseeno rajš pač kupjo in priporočajo 8600gts, ker je pač cena relativno visoka in to opraviči njen nakup in zmogljivost.""

Pa, kaj ti misliš da si, mene žališ tuki na forumu, dej me žali v faco če si upaš! Kdo sploh misliš da si ti? Prou rad bi vidu, koliko jajčk imaš v resnici in te skastrilal s pinceto. Sam gobec te je, povej mi v faco, al se bojiš?

pozitron ::

Za grobe besede se ti opravičujem, mal si me razpizdu, ker trobiš neumnosti. Drugač pa, če maš še kakšne težave ti pa lahko tut naslov na ZS pustim, pa se oglasiš, če se že tako napihuješ, da vidim kaj v resnici zmoreš. Al te je samo gobec in sapa?

LP David.

PROTOTIP ::

A, sevede, jest sm tebe razfuku in jest pišem same bedarije, uf... Prvo kot, prvo, nihče ne more vedet vsega, tud ti "superintelektualec" ne morš vedet, koliko časa še bodo dx9 igre podpirane, glede na to da je tu crysis ki dx9 ne podpira ne morš rečt je blo čist mimo tist "od zdej naprej..." Drugo kot drugo, tip ki je napadu 8600 serijo je kr neki mutu v tri krasne; napiše se LINK in rezultat takšne in drugačne analize in pol šele tist "ne morš, ne sploh" če se že more potešit svoj duševni nemir. Ti ki si tako zelo inteligenten in poučen kot praviš, da je moj iq50 po tvojem mnenju, bi mogu že nekje slišat za termin "argumentirano mnenje", ki se ga superintelektualci ponavad že v osnovni šoli naučijo.
Če nadaljujem, v nobenem postu nisem neposredno svetoval nakup 8600gts kot si ti napisu in kar se tiče tistega tanovega radeona za 160 evrov, pravzaprav ga pred par tedni še nisem opazu na prodajnem pultu.
Zdej čakam samo še to, da bo nekdo začeu "intel, core duo, ne morš, ne sploh, tanov athlon..." pol se bomo pa strelal. ;(

pozitron ::

Prvo kot prvo nič se nimam jst za nevem kazga brihtneža.In ne, ne morem vedit koliko časa bo še dx 9, zato si pa ne zmišljujem trditev kot ti " zdej ko bodo samo še dx10 igre" (get it).

"glede na to da je tu crysis ki dx9 ne podpira"

Zopet ena bedarija in neresnica, kot v vsakem tvojem postu. zato sem ti napisal, če se delaš neumnega, ker res v vsakem postu izjaviš neko bedarijo. Nevem kdo te je nahecal, da crysis ne podpira dx9.

Sploh pa nisem noben fanboy kupim kar je pač ugodno in nisem nevem kak hard core gamer. Ti pa si res pisal čudne stvari in me je motil. Prosim, če nehava smetit temo.

Pšenični ::

Hvala ker sta nehala.

PROTOTIP ::

Bedarija... zgleda da dobivam zadnje čase same dezinformacije. Jest se ne grem več.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moja konfeguracija!!!

Oddelek: Kaj kupiti
351412 (1412) pozitron
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137645 (21864) macgajver
»

GF 7900gs VS GF 8600GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1199245 (7408) macgajver
»

kdaj pridejo ven graficne serije 8600?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
615980 (3963) opeter
»

Mlacom že ima 8600GTS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1159185 (5636) plavi85

Več podobnih tem