» »

UFO Area 51 - The Alien interview

UFO Area 51 - The Alien interview

««
11 / 12
»»

username ::

Pacific, mam zate en tin-foil hat za prodat. Cena? Sitnica...

Image:Tinfoilhat.jpg @ Wikipedia
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

PacificBlue ::

@username
Evo to je pa bedarija, da se lahko samo nasmehnem..

Sarkazem On>> Najbolje bo, da se kr sam cel zaviješ v folijo..postaviš nekam na temno za par mesecev in razmišljaš vmes kaj si narobe naredil..mogoče ti bo pa kapnilo..

Matev ::

karkoli prijavite

en sam link čakam , lai eno samo sliko

ali en sam citat (kar mislim da je iluziorno)

ampak ---- eno samo stvar

za katewro ne rečem "fake" takpoj na začetku


lahko je nametati en kup linkov in upati da se bodo brlci ujeli na zanke.... brezveze

dajte eno sliko
en link
eno izjavo

da bo vredna našega komentiranja


do sedaj je vse brezveze...........................................

PacificBlue ::

@Matev

Ma a ti spiš vmes al kaj?..Ma počasi mi že res vse skupaj gre na kurac(oprosti admin za izraz..ampak tako je)..
A ste slepi al se delate neumne ali kaj?

Dam ZELO KONKRETEN primer PIRI REIS zemljevid ali pa tisto baterijo..vi pa preprosto ne jebete sistema in greste(mislim tukaj predvsem trenutno na Mateva) mimo kot, da to nič ni..nič konkretnega..nič kar bi vas lahko zadovoljijo vaše potrebe po neki resnični informaciji in predvsem kar si jaz želim in tega res pogrešam tukaj na Slo-techu,kjer bi normalno debatirali ne pa peljali takšno ubogo sranje kot se trenutno dogaja..pa verjemite, da z mano je zelo fajn debatirat, ker sem odprt za vse predloge, misli, ideje..res pa ne prenesem negativnega sarkazma..ker moj čas,ki ga delim z vami ni namenjen temu..

P.s

Glede Piri reisa naj potem, da naj da kdo kakšen pameten predlog,idejo če ste potem tako pametni..imam na zalogi še veliko takšnih KONKRETNIH dokazov..
In pred leti je bila razstava teh predmetov na Dunaju..IN DA TI PREDMETI RESNIČNO OBSTAJAJO IN ZANJE NE OBSTAJAJO NOBENE ZNANSTVENE RAZLAGE..upam, da razumete..drugače pa še sami pogooglajte in našli boste..

Edit:tyjpe

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

nevem, kaj bi ti rad s tisto baterijo? so pač po naključju prišli do tega, s tem si pač niso mogli kaj prida pomagat, verjetno so to uporabljali v verske namene, ker jih je pač rahlo treslo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PacificBlue ::

Piri reis zemljevid jebemtiš..zaradi mene lahko tudi pozabite na tisto kurc... baterijo..

BigWhale ::

1v je bolj malo treslo... ;)

Azrael ::

Za zemljevid, pomisleki:
- je avtentičen?
- je to sploh zemljevid?
- ali resnično predstavlja obale Antarktike?

Ker naj bi bil najden preden je bil narisana obala Aantarktike (ni bilo znana do IIRC 1967) zaradi večnega ledu in so izris obale omogočili šele satelitske slike, je vprašanje ali predstavlja zadeva res zemljevid in če ali je zemljevid ali je možno katero drugo območje, (merilo ni navedeno). Ali bi bil lahko to del kakšnega območja v Sredozemlju?

Namreč so zemljevidi Atlantide, da. Samo dokler se ni končno doumelo, da je to zemljevid otoka Kreta, so Atlantido risali po celem svetu. Prava rešitev pa tako simpl in enostavna..

Happy?
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

MCSE ::

Vidim, da sem načel zelo občutljivo temo...

@vsi, ki govorite o razdaljah v vesolju...

Npr. da če so izvenzemaljci blizu, bi jih odkril - kaj je blizu, glede na to, da poznamo samo 3D prostor, je naše razumevanje vesolja lahko drugačne od drugih. Že naši zemljanski fiziki so predpostavili teorijo kozmičnih strun, ki predvideva obstoj vsaj 22+ dimenzij prostora na matričnem modelu. Torej to kar je zate daleč, je za nekoga ki dojema več kot 3D prostora lahko samo korak. Ne podcenjuj omejitev, ki so dane našim možganom.

@vsi, ki govorite da bi nas alieni že zdavnaj osvojili, pobili, pjedli...

Zakaj pa misliš, da bi bila druga bitja tako potrebna nadvlade nad drugimi kot je naša rasa? Sploh pa če so tako inteligentni, da znajo potovat po vesolju, ki ni mačji kašelj. Poglej recimo bitja na zemlji, nekatera nimajo nobenih teženj po nadvladi nad drugini - paličnjaki npr....

@vsi ki se greste pokaži in s tem dokaži...

Ne gre se več za to kaj se da pokazat, gre se za to, koliko si pripravljen sam prsodit, kaj je res, kaj je možno, kaj bi lahko bilo in kaj je popolna bedarija, vidli smo že dovolj, preučimo pa lahko še mnogo več, starih tekstov, novih dokazov in mnogo drugega, ni pa treba vsega zavreči na začetku. Bodimo pošteni.

@PacificBlue

Nadaljuj ta boj, jaz te 1000 procento podpiram.

LP

In želim vam noro debato še naprej.

Matev ::

do sedaj sem videl samo en dokaj realen link
pa še ta se je izkazal za "uvodno špico" "reklamo" nečesa

če je to za vas dokaz

ok

zame je to razlog da se smejim in zamislim kam je ta svet prišel in kakšne ovce hodijo po njem

BigWhale ::

Ja, eno imas pa prav MCSE. Debata je res nora! ;>

Samuel ::

tole razložte prosim!

... dragi moji... :D

dzinks63 ::

:)) Tale posnetek tega migetanja in premikanja je malo čuden. Vse se dogaja v 2D. Tisti premikajoči krožniki so vsi vedno obrjeni enako. Vsi se gibljejo za tisto palčko, nobeden pred njo. Vse skupaj zgleda kot posnetek preko mikroskopa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

krneki0001 ::

Mondeo precenili so težo in silo satelita, ko se ta premika in je zato posledično pretrgalo povezavo med satelitom in prlovilom.
Sej so tut razbil eno sondo, ki naj bi šla na mars. Razbil so jo pa zato, ker so pot zamenjal iz milj v kilometre ali obratno in se je sonda raztreščila v mars.

Pač napaka v kalkulaciji. Vsi smo ljudje in zato delamo napake, in take napake bodo vedno.

Samuel ::

tukaj z razlago..

lol.. mikroskop?! :\ :D

imagodei ::

Joj, ima me, da bi napisal LOL...

Kot pravi astronavt v posnetku - gre za manjše delce, verjetno so posledica pretrganja "kabla".
- Hoc est qui sumus -

Samuel ::

ja LOL na kvadrat je razlaga, da so tiste okrogle pulzaroče zadeve manjši delci...

manjši delci veliki cca 2-3 milje..

imagodei ::

In v posnetku začuda nihče ne komentira tega?

Hmmm, sem mislil, da obvladam angleščini. Pa se očitno precej lomim z njo. Čeprav, ne glede na vsebino, bi kakšne čustvene izbruhe gotovo zasledil. Predvsem so bili pa zelo molčeči...
- Hoc est qui sumus -

Matev ::

na podlagi česa so vsi taki strokovnjakli da vejo kako naj bi se v vesulju videlo

je pač tko tam

a je kdo že bil tam, da lahko govori, da je tisto na posnetku nekaj nenavadnega


... kot da bi mravlo na pest kovancev položil... in bi mravlja rekla da je v alienskem svetu

pač ne ve - kot mi ne vemo kako je tam gor

Nejc Pintar ::

Zakaj pa misliš, da bi bila druga bitja tako potrebna nadvlade nad drugimi kot je naša rasa? Sploh pa če so tako inteligentni, da znajo potovat po vesolju, ki ni mačji kašelj. Poglej recimo bitja na zemlji, nekatera nimajo nobenih teženj po nadvladi nad drugini - paličnjaki npr....


Evolucija deluje tako da prezivijo le najuspesnejsi, najuspesnejsi na omejenem prostoru pa se morajo borit z ostalimi.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Samuel ::

@imagodei

ne komentira zaradi tega, ker je zadeva snemala v infrardrečem spektru, ki jih navadno oko ne vidi
šele naknadno so ugotovili, kaj so sploh posneli..

Samuel ::

@Matev

ja tko je v vesolju

sila gravitacije očitno ne deluje, po tvoje
tako se po vesolju sprehajajo neke tvorbe, ki pospešujejo, se ustavljajo, delajo 90 stopinjske ovinke...

le kaj bi bilo tukaj čudnega.. :\ :D

Matev ::

ti že veš in najdeš lažje najdeš nepravilnosti, si zagoto bil večkrat tam kot jaz
kateremu se vesolje zdi povsem normalno - takšno kot je

sicer pa - kje so po tvoje potem ti alieni ? v naši orbiti?

Samuel ::

Matev, diskutiranje s tabo je čista zguba časa...

Matev ::

zanimivo

da se "beliverjem" slike z lune zdijo ponarejene

tem slikam kjer se pa sploh ne vidi kaj je slikano pa verjamejo in vidijo aliene notri

Samuel ::

mene samo zanima kaj si ti misliš o infrarderčih posnetkih iz Shuttlov (v tem primeru STS-75 in STS-80).

če je to, kar si napisal gor, da ker jaz in ti nisva bila se gor, da bi dejansko stanje videla in da je to čisto običajno, potem nima smisla s tabo diskutirat...

kaj pa believerji mislijo o slikah z Lune, mi pa cisto dol visi...

Matev ::

mene samo zanima kaj si ti misliš o infrarderčih posnetkih iz Shuttlov


nekaj kar ne poznam - nisem strokovnjak za take stvari

amapak verjamem da se posnetek (če je pristen) da brez problema zelo lepo razložiti in da ni nič narobe z zadevo

alieni?

če nekdo ne nečesa ne pozna - še ne pomeni da je to delo malih zelenih

BigWhale ::

Res ne. Mogoce je angel! ;)

Samuel ::

prav, če se da to tako enostavno razložiti, potem kaj čaka NASA z razlago? 12 let?

hecno je sam to, da se tiste velike okrogle pulzarajoče zadeve tako prekleto podobne videvanjem posameznikov na naši zemlji, le večjih dimenzij (okrogla oblika, vrtenje okoli svoje osi, utripanje)

očitno mame ladje ostajajo v orbiti, male letelice se pa spuščajo dol k nam....

ane.. za bruhnit smešno.. dajmo na tla se vrčt in se valat od smeha..

Matev ::

potem kaj čaka NASA z razlago? 12 let?

hja bodo že prišli tudi do tebe in ti razložili - samo dosti boš moral še čakati


očitno mame ladje ostajajo v orbiti, male letelice se pa spuščajo dol k nam....

in te velike ladje so očem skrite z nevidnim plazma ščitom

okrogla oblika, vrtenje okoli svoje osi, utripanje

to se imenuje hipnagogočno videnje...
citat iz wikipedije: The hypnagogic state is sometimes proposed as an explanation of experiences such as alien abduction
še link
http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnagogic_hallucinations

Azrael ::

Videvanja kakih zapohancev ali tistih, ki od tega zelo lepo živijo brez nadaljnega lahko črtaš.

Tisti neznatni procent, ki še ostane še ostane pa lahko enakomerno razdeliš med pomote, napačno razlaganječisto običajnih stvari, vzbujanje pozornosti in ponaredke. Potem pa "videnj" zmanjka.

Več kot enostavno.
Nekoč je bil Slo-tech.

PacificBlue ::

UFO sightings in Iraq..?.. KLIK..

hamax ::

potem kaj čaka NASA z razlago? 12 let?


Zakaj pa bi hitela z razlago? Njim prav pase, da se ljudstvo ukvarja s takimi zadevami.
Mediji se ukvarjajo z UFOti namesto z bolj pomembnimi zadevami, vec denarja pritece v blagajno NASAe...

Azrael ::

UFO sightings in Iraq..?..

Spet zadeva velika 3 zmazane piksle. Drobiž. ki leti s padajočega kipa je UFO?

Ma nizko so padli.
Nekoč je bil Slo-tech.

ripmork ::

Videvanja kakih zapohancev ali tistih, ki od tega zelo lepo živijo brez nadaljnega lahko črtaš.
Tisti neznatni procent, ki še ostane še ostane pa lahko enakomerno razdeliš med pomote, napačno razlaganje čisto običajnih stvari, vzbujanje pozornosti in ponaredke. Potem pa "videnj" zmanjka.


Azrael je tukajle povedal natanko tako kot je.
Morda bi mi o tistem infrardečem hecu lahko kaj razlagal aerofotograf, oziroma kakršnikoli že strokovnjak s svojega področja, da se pa zdaj vsaka čudna piklasta packa špekulira je pa že res smešno no.
Tako kot si otrok, ki ga je strah, vsak čuden šum ali pojavo predstavlja kot "bavbava",
Le da pri alien- believerjih ta strah zamenja navdušenje za to tematiko.
Če hočeš v nekaj verjet boš že našel kak kvazi-dokaz, ki bo nadaljeval špekulacije...(in ta tema jih je res polna skleda)

Sicer pa: zakaj zaboga naj bi imele alien ladje "mama ladjo" ter majhne ladje, ki gredo ven?
A je treba vse pobrat iz Star trek/ Star gate/ Star.../insert anything/ Science fiction filmov?


PS: Mi lahko prosim nekdo ki se spomni imena, prilima link do tistega gospoda, ki že cca 10 let ponuja bajno vsoto komurkoli, kateri bi mu z realnim preverljivim eksperimentom dokazal obstoj "nadnaravnega"?
DO sedaj ni uspelo namreč še nikomur, pa se mi nekako zdi da se ta alien zadeva vsaj dotika tega.

Samuel ::

oh kako ste vi vsi antiUFO poučeni o stvareh

Vse veste o videnjih.. zagotovo veste, da je vse iluzija... od kod vam ta znanja in vedenja (ki so mimogrede bullshit 1.stopnje), če se samo posmehujete in ne napišete ničesar pametnega?
S temi stvarmi se niti bežno ne ukvarjate (RIPMORK.. to je NATANKO tako kot je), pa vse veste..

bože mili o čem ste oboji (za in proti) sploh pisali celih 11 strani... bi bilo več efekta se pogovarjat s steno kot pa z določenimi osebki tukaj...

Azrael ::

> Mi lahko prosim nekdo ki se spomni imena, prilima link do tistega gospoda, ki že cca 10 let ponuja bajno vsoto komurkoli, kateri bi mu z realnim preverljivim eksperimentom dokazal obstoj "nadnaravnega"?

James Randi, One Million Dollar Challenge?
Nekoč je bil Slo-tech.

BigWhale ::

Mondeo, problem je v tem, da ti verjames vsakemu 'dokazu'. Mi pa ne. In to te moti. Ampak, zal, tako je. :)

Samuel ::

ammm... ne.. žal je ravno obratno.

vi ne dajete nobenih dokazov, samo filozofska prepričanja.

Ziga Dolhar ::

In kako dokazuješ negativna dejstva, Mondeo?
https://dolhar.si/

Samuel ::

negativna dejstva pri posnetkih STS-75 in STS-80 so katera že?

Matev ::

vi ne dajete nobenih dokazov, samo filozofska prepričanja.


vse v zvezi z alieni je zgolj filozofsko (smo sami?, je življenje slučaj?, je inteligenca obsojena na samouničenje?... čas? prostor? dimenzije?...)

za prijet v roke (dokazov) tu nimaš kaj dosti

krneki0001 ::

Mondeo kam spustijo drek ko grejo srat v vesolju?

Tisti oblaček je točno to in nič drugega. Pač en se je usral in je to spustil ven. Malo si poišči podatke o tem in boš videl, da je to to.

BigWhale ::

Sem sel pogledat tether accident video... Najprej je na posnetku tether in posnetek kabla kako se strga. Potem je pa na posnetku ena palcka in majhni krogci plesejo okrog nje. WTF?! A to je dokaz?

Potem sem sel pogledat naslednji video. Z razlago! Bom kar citiral mozakarja.

"And then you can see a sort of a dance of lights, around its formation... Now this suggests to me incredible intelligence. It suggest to me that they are sane 'look at us, how clever we are'."

Ja fuck no! A je ze kdaj videl rojenje cebel ali kaj podobnega? A tist je tud incredible intelligence? Pri tem pa gledamo en blurred video treh pikic na neki sivo-crni podlagi.

In potem naslednji video. Spet neka sivocrna podlaga na kateri se prizigajo neke bele pike. Mozakar v ozadju pa razlaga, da 'oneje' privlacijo nevihte na zemlji. Grmenje in strele. Ja, incredible intteligence je prej rekel. Jaz najbrz nisem tako zelo pameten in inteligenten, ker se ne hodim nastavljat streli. Pol pa ze zacne razlagat o unexplained forces in the atmosphere, ki so ji ze nemski znanstveniki raziskoval in alienu suckajo to energijo. Se dobr, da je zraven taka ufo-like glasba, drugace ne bi nikoli verjel, da je to ufo!

imagodei ::

BW,

sem si jaz tud to pogledal, pa se mi ni zdelo vredno komentirat. Zeh... Je pa to zanimiv vpogled v to, kako je za ljudi z različnimi stališči lahko isti input totalno drugače interpretiran. Believerji enostavno ne vidijo patetičnosti in se jim komentar zdi celo povsem na mestu; ostali pa praktično jokamo ob idiotskih izjavah tipa "suggests to me incredible intelligence..." Res, no, WTF! Kakšna incredible intelligence? Če bi hoteli pokazat neverjetno inteligenco, bi lahko našim matematikom poslali recimo kakšno rešitev NP-težkega problema. Ali pa fizikom rešitev problema združljivosti teorije relativnosti s kvantno mehaniko. Ali pa, če niso miroljubni, bi lahko v dokaz inteligence poslali vsaj sporočilo "Resistance is futile. You will be assimilated!"

Se pa strinjam z Matevom, ki pravi, da je vse skupaj bolj filozofsko vprašanje. Če bi pogovor tekel bolj na filozofski ravni, potem bi še razumel. Da se pa za dokaz izvenzemeljske inteligence navaja kroge v žitu in par tisoč let stare "baterije"... Pejte brat Misterije!

(Sej je zanimivo prebrat kakšno knjigo od Ivana Mohoriča, samo ne potem opletat, da imate dokaze. Sicer je pa Ivan Mohorič vsaj ustrezno podkovan, tako da ne blebeče o nekih nekredibilnih virih.)
- Hoc est qui sumus -

Samuel ::

@imagodei in vsa ostala druščina

"sem si jaz tud to pogledal, pa se mi ni zdelo vredno komentirat. Zeh... Je pa to zanimiv vpogled v to, kako je za ljudi z različnimi stališči lahko isti input totalno drugače interpretiran."

kako je ta input že drugače intrepretiran?

imagodei ::

Mondeo,

dovolj bo. Pojdi spat.
- Hoc est qui sumus -

Samuel ::

eheh :\ , sem se naspal, hvala.

torej... drek, premera nekaj kilometrov.. aha.. prov ja... še enkrat, astronauti niso videli tistega kar je kamera dejansko posnela, saj je snemala v infrardečem spektru.. to je za tiste, ki imate silovite probleme z branjem nekaj postov više.

mogoče zaradi pomanjkanja spanja? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Matev ::

če jaz posnamem znežinke z bliskavico ponoči
dobim krogle nekaj cm-dcm premera - tako je videti

alieni - zagotovo ni naravno
snežinke so nekaj mm velike

alieni so zagotovo

Samuel ::

Matev, namesto da daješ neumne primerjave mi prosim razloži na tem že omenjenem videu zakaj se objekti veliki več kilometrov (tether je dolg cca 19kilometrov, največji objekti se giblejo za tethrom, torej so oddaljeni še dlje kot tether sam, ki je oddaljen od opazovalcev cca 130kilometrov) gibljejo tako kot se.
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ancient Aliens 2.

Oddelek: Loža
222662 (2194) T-h-o-r

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25326091 (19840) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516612 (14022) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218752 (15774) Loocas
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23439076 (32518) jest10

Več podobnih tem