» »

Komu verjeti?

Komu verjeti?

1
2
»

mmmato ::

> Js gledam studio city Tam izvajajo levičarsko propagando. Dezinformirajo. Povejo, kar bi mnogi ljudje radi slišali, ne kar je res. Izrazit bias, v SC.


Na vseh tv kanalih in v vseh oddajah povejo, kar bi mnogi radi slišali

Thomas ::

Ja. Tudi na NGC, DC in podobnih. Kjer bi človek mislil, da nimajo razloga za bias, vendar ga v resnici vseeno imajo.

Niso pa čisto vsi enako pristranski.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Luka Percic ::

Studio city je res ena taka huda dezinformacijska postaja.

Najbolj jasno je to videt ko se lotijo "nepolitičnih" tem (sej tudi pri političnih, samo da mi nebo kdo očital da jih nemaram ker so na drugem bregu). Recimo nuklearke.
Niso bili le nepoučeni, ampak so nalašč lagali. Recimo o tem da se drugega bloka nebo dalo hladit, ker ga nimamo z čim.
(zraven so imeli tudi strokovnjaka, ki so ga "pozabili" povprašat o tem očitku, ki ga je tam novinarka podala kot fakt.)

Takih šal je tam še mnogo mnogo. Imajo pa všečen "stil", to pa.

jype ::

Luka Veliki> Imajo pa všečen "stil", to pa.

Temu stilu rečemo tudi "neizprosen". Odlična oddaja je, seveda pa je namenjena pametnim (ki večino reči ki jih bodo povedali že vedo, samo potrebujejo entertainment, tako kot npr. pri oddaji Hribar).

Luka Percic ::

Odlična oddaja je, seveda pa je namenjena pametnim


Full of shit man.

Žalostno pri tebi je da če je nekaj v skladu z tvojo politično agendo že nabivaš kako je oh in sploh.

Da je za pametne?
Zakaj že?
Ker vsebuje toliko "napak"(političnih sugestij) ki jih bodo znali edino pametni odkrit ter eliminirat!?

Hribar je ene 3 nivoje nad tem. Ne ga žalt z primerjavo.

Pod stil sem mislil bolj vmesne sekvence, sceno ter živahen pogon skozi celo oddajo. Nima pa to nobene veze z informativnostjo ter objektivnostjo. Včasih jo celo hudo okrni.

Ta odaja je za množice, ki nočejo suhoparnih novic, pa hočejo malo akcije zraven.

jype ::

Luka Veliki> Ker vsebuje toliko "napak"(političnih sugestij) ki jih bodo znali edino pametni odkrit ter eliminirat!?

Ja.

Luka Veliki> Hribar je ene 3 nivoje nad tem. Ne ga žalt z primerjavo.

Ne nad, pod. Če bi bil nad, ga nihče ne bi gledal. Že tako so eni štosi taki, da morajo lučko prižgat, da se kdo smeji.

Luka Veliki> Nima pa to nobene veze z informativnostjo ter objektivnostjo. Včasih jo celo hudo okrni.

Ah, ne vem če lahko studio city kaj okrni objektivnost z vmesnimi špicami. Ni njihov cilj biti objektivni. Oni pač predstavljajo "drugo perspektivo" in kar se mene tiče je prav, da jo.

Luka Veliki> Ta odaja je za množice, ki nočejo suhoparnih novic, pa hočejo malo akcije zraven.

Hm. Ko sem nazadnje gledal stuido city so obdelali _vse_ (ja, tudi tisto, o čemer nimajo pojma). Katera oddaja na trgu pa še ponuja to, poleg Studia City (in po novem vesti na vest.si) ?

Luka Veliki> Žalostno pri tebi je da če je nekaj v skladu z tvojo politično agendo že nabivaš kako je oh in sploh.

Ej, Studio City je bolj gledana kot Ozare, pa je pri nas več kot 50% katolikov. Bo že nekaj na tem, da je dobra oddaja.

Luka Percic ::

Sej pravim- za množice.
Sej ne da bi bilo kaj s tem narobe- nasprotno!
Le ne mi o "kvaliteti" nabivat.

Ne nad, pod. Če bi bil nad, ga nihče ne bi gledal. Že tako so eni štosi taki, da morajo lučko prižgat, da se kdo smeji.

Osebno imam Hribarja za enega najbolj (možno) objektivnih oddaj. Kljub temu da mu režejo termine, se ne pusti sprovocirat in deluje kot profesionalec naprej.
Njegov obešnjaški humor pa včasih res hudo sede. Ja, včasih pa je dolgočasen da. Odvisno od oddaje/gostov/drugih dodgodkov.
Njegovo oddajo z Drnovškom bi recimo osebno podal v sam vrh vseh oddaj ki sem jih kdajkoli gledal. Da delaš šov iz tega da ti oddaja razpada, je pa res nekaj najbolj odštekanega kar sem videl.

jype ::

Hribar se nič ne pretvarja, da je informativna oddaja.

Studio City pa se, in to kvalitetno.

Luka Percic ::

Sej vemo da ne razlikuješ med kvaliteto in edino pravim mnenjenm("levičarskim" v tvojem primeru).

Ampak eni se trudimo da na "svojem polu" to počnemo.
Ti nam pa ego boostaš, ko vidimo da nekaterim pa to res negre (hujše- nekateri tega sploh ne poskušajo!)

jype ::

Vzemi si trenutek, globoko vdihni, nato pa še enkrat preberi, kar ti pravim.

Luka Percic ::

Moj prejšnji post ni odgovor na tvojega- če te je to zmotilo.

Je zavračanje tega kar (imo seveda) poskušaš tukaj doseči- prdstavit studio city kot relativno "kvalitetno" informativno oddajo.

Ne kupim.

jype ::

jype> Hribar se nič ne pretvarja, da je informativna oddaja.

To menda razumeš.

jype> Studio City pa se, in to kvalitetno.

To se pa nanaša na prejšnji stavek. Pomembno je, da ga pozorno prebereš in da razumeš, na kaj se oznaka "kvalitetno" nanaša.

Luka Percic ::

Kaj se greš?
Zakaj pa misliš da sem rekel da;"prdstavit studio city kot relativno "kvalitetno" informativno oddajo."
Relativno.

Ne kupim.
Ok?

jype ::

Studio city se zelo kvalitetno pretvarja, da je informativna oddaja. To potrjuje gledanost.

Da je kvalitetna oddaja pa je seveda očitno iz zelo kvalitetne produkcije, vključno z vsem eye candyjem, ki ga vsebuje, ter širino področij, ki jih pokriva.

mmmato ::

Meni je pri SC všeč to, da v 60 min oddaje obdelajo ogromno. Ajde, pa naj bojo levičarska oddaja. Pa naj Thomas trdi da smo vsi gledalci SC zagriženi levičarji ki nam je važna samo kritika. Js si pogledam SC enkrat na teden in izvem toliko, kolikor zveš na 24ur če gledaš vsak dan, s tem da ti na 24ur vsak prispevek napovejo 3x preden ti natrosijo par bučk čez Janšo ker to pač pali. Na drugi strani je Štefančič precej razgledan človek, imam že zaradi tega respect do njega ker to dela že toliko cajta. Hribar in njegova ekipa, vsi imitatorji/igralci si pa sploh zaslužijo toliko respecta več, ker imajo pač jajca.

kow ::

Glavni problem oddaje SC je ravno voditelj Štefančič, ki je hkrati tudi gost v oddaji. Povabljenci so na stolih samo zato, da lahko on govori preko njih. Škoda, da je uničil (nekoč odlično) oddajo.

strictom ::

A ni bla Studio City včasih bol računalniško usmerjena oddaja?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

jype ::

strictom> A ni bla Studio City včasih bol računalniško usmerjena oddaja?

Studio City je usmerjena v vse vesoljstvo. Ni je teme, ki je ne bi znai zanimivo (čeprav morda napačno) predstaviti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slak is back! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34555623 (35561) imagodei
»

Poli test (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13010575 (7559) GLAVNI
»

HRI-BAR

Oddelek: Sedem umetnosti
386249 (4775) cryptozaver
»

Resnična resničnost, part 110 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
10410807 (6950) CaqKa
»

Nova porocila 24 ur

Oddelek: Loža
151583 (1301) tintorel

Več podobnih tem