» »

Novi RAMi

Novi RAMi

Galaxy ::

Pozdravljeni vsi skupaj!

Jaz sem dobil kurjo kožo, ko sem prebral, da bodo vse cene RAMov poskočile za 40%. Zato vas prosim, da mi pomagate pri izbiri (komentarji itd..). In sicer si bom jih naročil iz Nemčije, natančneje tukaj. Če kdo najde iste RAMe cenejše v Sloveniji, naj mi lepo prosim pove.

in sicer bom izbiral med

G.Skill 4GB Kit F2-8000CL5D-4GBPQ G.Skill 4GB Kit F2-8000CL5D-4GBPQ
OCZ 4GB Kit DDR2-1000 XTC Platinum OCZ 4GB Kit DDR2-1000 XTC Platinum
OCZ 4GB Kit DDR2-1000 ReaperX HPC OCZ 4GB Kit DDR2-1000 ReaperX HPC

Prosim vas, da ji pokomentirate do konca.. karkoli bi mi pomagalo pri izbiri. In sedaj dam samo do 140€ za 4GB Ramov. Pa še to - čim hitreje prosim, saj jih bom najverjetneje jutri naročil. :D
  • spremenil: Galaxy ()

Galaxy ::

Čim hitreje, prosiim >:D

tilinho20 ::

Mislim, da se ti najbolj splača kupiti ReaperX. Pa še najbolje se bojo navijali. A boš rame naroču prek neta in da ti pol pošlejo v Slovenijo?

Volta ::

No, jaz bi priporočal srednji ram - torej cenejši OCZ :)

tilinho20 ::

Če boš navijal definitivno ReaperX!

Galaxy ::

Dečki in deklice, navijanje bo gromozansko >:D Muhahahahahaaaw! >:D

tilinho20: ja samo drek je, da poštnina stane 24€ (do 5kg). Tako da bi si lahko še nekaj kupil, a ne?
Volta: zakaj pa cenejše? Tile majo velike hladilnike.

Volta ::

Em. Cenejši, iste latence... Če boš res hudo navil sistem in ti ni problem dati 30 evrov več, potem pa vzami Reaperje >:D

tilinho20 ::

Če bo gromozansko navijanje, kaj še sploh čakaš!;) Naroči ReaperX!>:D

kmetek ::

Galaxy ::

Ampak so samo DDR2-800 |O

kmetek ::

galaxy dobra novca

XTC PLATINUM so REAPER brez HS-ja :)

http://www.xtremesystems.org/forums/sho...

"I can answer 2 things in 1 shot here

They are EU exclusive at the moment.

They are the same as the Reaper X"

BUY BUY :D

Tukaj so ceneje in ptt je 20€ po EU....

http://www.kmelektronik.de/main_site/?S...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

OZZY ::

In vsi naj bi imeli gor powerchip rame..
Go with the flow.

kmetek ::

kar je dobro, a?

OZZY ::

ja..glede na to, da lahko pričakuješ skoraj podobne rezultate in to je okoli 1100mhz...Za 4gb komplet je to super.

Če bo kdo naročal OCZ ta teden naj me kontaktira, ker bi jih tud sam vzel (pa naj bo iz LJ) ...Sem pa gledal pri http://www.kmelektronik.de/ pa bi se delila poštnina...Če ne bom pa sam naroču.
Go with the flow.

kmetek ::

ozzy maš to visto 64 za poln izkoristek? nekako bi še ostal na xpjih :)

OZZY ::

mam xp ampak nima veze..Sem mel 4gb (4x1) že notri pa je kazal 3.4Gb prostega (samo sem prodal en komplet ker sem rabu $) ...Samo to me ne moti. Za malo več kot 100 evrov bom nabavu ne glede na vse. Se vsekakor pozna 2 ali pa 3+gb... Sem tko al tko v fazi menjave amd sistema z intelom (po dolgem času grem na intela) tko da rabim zamenjat plato, ki bo podpirala 2gb palčke. Ali nabavim za 100evrov še enkrat 2x1gb pc1066crucial ali pa ta ocz komplet mi je čisto vseeno.
Mam pa zdej notri isto kot ti balistix ddr667 predtestirane na 4-4-4-x @1000mhz @ 2.2-2.4V..

edit typo
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

kmetek ::

super jaz bi jih tud vzel :) ene 50-60€ bi moral dobiti zanje? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Galaxy ::

Hei ppl, jaz bi jih pol tud vzel. A kako pa bi si pol delili poštnino, k nekomu pošleš pol pa naprej po navadni kuverti? D'ne bo zajebavanja pobje >:D

kmetek ::

test reaperjev...

http://www.overclock3d.net/reviews.php?...

nasveti

http://www.ocztechnologyforum.com/forum...

kaj menite so GSKILL boljša izbira?

kmetek ::

JAO PELUGA JIH IMA!!!!!

http://81.223.93.179/main.php?action=78...

dej nekdo iz MB naj skoči gor >:D

Kibby ::

Ko sem spraseval v temi o podrazitvi ramov, ce siba kdo v graz, tocneje pelugo, se noben ni javo :( :(

kmetek ::

nisi bil dovolj jasen.....dejmo hitro no, najnižja cena, pa zmanjka jih lahko :\

OZZY ::

jp..naj javi...
Go with the flow.

Kibby ::

Nemorem se resit filinga, da ko kaj rabim noben ne hodi gor, ko pa nic pa vsi grejo :D :D ironija pa taka 8-O :\ :D

t3hn0 ::

ja...res bi blo fajn ce bi en su iskat...jst sm tud za narocilce enga kompletka :D
^.^

Galaxy ::

Kje je ta peluga? Jaz živim na Ptuju..

kmetek ::

graz.

t3hn0 ::

tema obstaja ze tukaj

drugace pa si lahko pogledas zemljevid tukaj (ViaMichelin)
^.^

McLuzo ::

@OZZY
un KM shop sm že velikokrat gledu kaj vse se da dobit po precej ugodni ceni... veš v čem je fora? da ne pošiljajo v slovenijo;(( res da piše tm pod info&service da pošiljajo v EU, AMPAK ko npr. daš nekaj v košarico in greš na blagajno, tam ko moraš izbrati državo, slovenije ni notri.:'( sm gospodiču tud poslal email, kaj se gre, saj smo v EU že ene 3 leta, poleg tega da mamo tud € kot plačilno valuto. Ti pa res predlagam da mu tud ti pošleš mail, ter povprašaš kako je s tem in zakaj ne, bo vsaj vidu un bongo k ma to štacuno čez, da je interes in bi blo fajn da bi se mal zavzeu da doda kkšno novo članico EU.

pa od kje vam to da se bo kr za 40% podražil? kr težko verjamem...

OZZY ::

Jaz ne vem kdaj si ti tam naročam ampak naročanje preko njih deluje tud za slovenijo BP.
Go with the flow.

bogii ::

Lep pozdrav!

Odločil sem se za nakup novega računalnika in tako bom iz strani TALE naročil nekaj komponent. Ker tako iz tujine še nisem naročal me zanima, če mi lahko kdo pove kako to poteka (paypal odpade). Torej zanima me, kako poteka o plačilo vnaprej, ki je druga možnost plačila v tej trgovini.

Hvala, lp.

kmetek ::

ravno odpisal so mi

registriraš se, nabereš robo......dobiš znesek....jim preko banke IBAN/SWIFT itd nakažeš, emailaš da sendajo ko dobijo € pa je rešeno :)

bogii ::

Kaj pa je to za ena banka? A to sploh ni važno in gre pač za običajno nakazilo kot pri slovenskih bankah? Zanima me, če še kaj dodatno poleg poštnine računajo?

Še enkrat hvala in lp.

kmetek ::

nema veze....imaš njihov TR, IBAN SWIFT naslov in vsa sranja...samo ptt...drugače jim pa v ang vprašaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov Comp za iGre...

Oddelek: Kaj kupiti
432634 (1827) DaVidQ
»

Nov računalnik (kišta, monitor, miška in tipkovnica) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1428794 (5761) charlotte
»

gamer...

Oddelek: Kaj kupiti
141882 (1412) Roadkill
»

Rami DDR2 (2x 1GB kit - 800MHz) - kje in katere kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
102145 (2145) Kibby
»

4GB PC28500 za 200€

Oddelek: Kaj kupiti
16753 (753) Galaxy

Več podobnih tem