» »

Zares in njihovpodmladek

Zares in njihovpodmladek

luli ::

Med pregledom dnevnega dogajanja sem zasledil, da je podmladek Zares-a danes Bajuku podelil vile za kidanje gnoja. Če si boste ogledali posnetek boste videli, da ima njihov podmladek brez izjeme blizu 40 let.
LINK

Menite,da zavajanje s strani Dnevnika in POP+a že presega mero dobrega okusa?

Opomba moderatorja: Ni vsak problem kar problem človeštva.

KandazaR ::

Samo še čakamo kdaj bodo tudi "podmladki" desnih strank postali tako izvirni kot "podmladki" levih strank. Me pa res zanima kaj še sledi po zaresnih vilah, sd-jevi budilki (nek tik-tak), nekih svečah,... Človek neve ali bi se smejal ali jokal.

Ziga Dolhar ::

(V čem točno je "zavajanje", ki te moti?)
https://dolhar.si/

luli ::

To, da vil ni osebno podelil Golobič! Videti je vsekakor mlajši od teh.
No zdaj pa resno. Moti me izkoriščanje besed kot so civilna družba, mladi, podmladki, strokovna javnost, študentska organizacija, svobodni novinarji, i.t.d. Lahko pa priznaš, da je malo smešno govoriti o podmladku, če imajo člani le tega preko 40 let. No moram preverit če je kateri izmed njih hodil na FDV.

Karaya 52 ::

No, ali imajo res tako stare osebke v podmladku ali pa podmladek dela za njih dirty job, če si to mislil? Stvar se mi ne zdi alarmanta, bolj me skrbi da se upirajo privatizaciji. To pa me skrbi.

hooger ::

Ne bluzi no. Enga tipa sem na posnetku prepoznal in vem da je star 26 let. Ostala dva nista veliko več. Po tvoje naj bo podmladek v osnovni šoli?

borchi ::

skidajte to v ložo!

al rabte tud ene vile za kidanje gnoja? oz. bolje rečeno lul(i)ance...
l'jga

luli ::

Da so v Zares zares lažnivci lahko preberete kar na njihovi spletni strani. Njihov podmladek do sobote sploh ni obstajal, vendar je vseeno okoli delil vile.

OPOMBA MODERATORJU : Torej laži naših strank ne sodijo v problemečloveštva? Na podlagi česa se v teh problemih nahaja Plemeniti?

luli ::

borchi : A je tableta popustila?

Ziga Dolhar ::

Vsekakor neupoštevanje osnov kulture spada med probleme človeka. Pravila, glej člene na samem začetku.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EFF po dveh letih: Google še vedno vohuni za nepolnoletnimi študenti in učenci

Oddelek: Novice / Zasebnost
175460 (4349) _commandos_
»

Sramoten nastop podmladka strank SDS, SLS in NSi pri županu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10632028 (30167) Karen
»

Manipulacija pomladka SLS in cenzura na 24ur.com

Oddelek: Problemi človeštva
313739 (2466) root987
»

Predsednik Drnovšek kupuje "bio" pri homofobih

Oddelek: Loža
201856 (1437) Nejc Pintar
»

Starševska cenzura igralnih konzol

Oddelek: Novice / Konzole
93128 (2678) Stepni Volk

Več podobnih tem