» »

SMRKCI ORIGINAL DVD - sinhronizirani

SMRKCI ORIGINAL DVD - sinhronizirani

Nevihta ::

Pozdravljeni!

Rad bi kupil originalne smrke - sinhronizirane (se pravi letnik 80 oz tam nekje) ker ta novi so odštekani. Ali se to da kje dobit na DVD-jih? Kupil bi tudi original, važna je "kvaliteta" glede na starost se razume da ne bo ravno ne vem kaj, ampak kaki divx, youtube in ostala negledljiva šara odpade.

v kolikor jih kdo ima in jih bi bil pripravljen prodati naj me kontaktira na ZS.

LP
Nevihta

pablic ::

Mislim da se jih je dobilo zraven dela, mogoče akcije še ni konec, DVD-je se seveda dobi tudi na medmrežju (filebits).

imagodei ::

Pablic,

novi Smrkci, ki se jih dobi ob cajtngih, so za en drek. Neka moderna predelava, sploh nimajo več tiste prave špice, kjer Gargamel tuli: "Dobim vas, vse vas dobim, pa če potem takoj umrem! Našel bom vašo vas, še žal vam bo!" Smrkci imajo drugačne glasove, nič več Pavleta Zidarja & co.

Nevihta je posebej povedal, da išče tiste original, ki smo jih gledali v 80-ih. Verjetno ima v mislih tiste, ki so slovensko slovensko sinhronizirani. Tisti so bili carski.
- Hoc est qui sumus -

kixs ::

Js sem jih enkrat preko mule dol potegnil, pa so tisti pravi ;)

lp

Nevihta ::

Imagodei: točno to sem mislil!

kixs97:kaka je bila pa kvaliteta?

Zanima me, ali ti ki jih je omenil imagodei obstajajo sploh na DVD-jih. Ali se dajo kje dobiti vsaj na VHS-u?

Lp
Dejan
Nevihta

BigWhale ::

'Original' sinhronizacija je bila narejena na RTVju, sinhronizirali so pa igralci v pravem studiu. :) Vecino risank takrat so sinhronizirali na RTVju.

Ne pa sedaj 'komedije', ki se jih gredo pri VideoArt in podobno. Sinhronizacija je se za risanke tako klavrno narejena, da groza.


Eh ja... :(

Nevihta ::

BigWhale: A pa se da te kje dobit? Oz kako bi prisel do njih?

LP
Nevihta

imagodei ::

O, BigWhale :)

pred kratkim smo imeli debato o sinhronizaciji... Se pravi, priznaš, da je sinhronizacija največkrat zanič narejena?

Jaz teh tanovih Smrkcev otrokom ne bi privoščil. Tisti "naši" so bili pa űber dobro sinhronizirani. Če bi bile risanke še danes tako dobro sinhronizirane, bi bil takoj za to, da se najmlajšim sinhronizira.
- Hoc est qui sumus -

kopernik ::

Da se dobiti, ampak je kvaliteta precej slaba ... dobro no, otrok niti ne šmirgla kvalitete kaj preveč :-)

opeter ::

Tako je, sinhronizacija s pravimi igralci je bila fenomenalna. RTVSlo je bila nekoč sinonim za kvaliteto, ne pa to kar imamo danes.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Nevihta ::

kopernik: ali lahko prosim poveš kje bi se jih dalo dobiti?
Nevihta

kopernik ::

Jaz sem dobil 2 dvdja s cca. 40 deli od enga kolega, on pa najbrž prek p2p (emule, ipd.).

Če hočeš, se lahko zmeniva in ti jih zrihtam, več info na moj mail jan afna manfreda net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

SmeskoSnezak ::

Jaz bi povprašal na založbi kaset in plošč rtv slovenije.
@ Pusti soncu v srce... @

BigWhale ::

imagodei,

> pred kratkim smo imeli debato o sinhronizaciji... Se pravi, priznaš, da je
> sinhronizacija največkrat zanič narejena?

Ne. Vztrajam pri tem kar sem rekel. Sinhronizacija, ki je bila narejena na tistih starih risankah, ki smo jih gledali je bila odlicna! Like so odigrali profesionalni igralci in stvar je bila posneta v studiu.

Dandanes pa precej takih 'only on DVD, japonskih heidi risank' sinhronizirajo pri VideoArtu, izdelek je pa potem bolj drugorazreden, ker en clovek potem posoja glas desetim likom v risanki. Niso vsi izdelki taki, a precej jih je.

opeter,
> Tako je, sinhronizacija s pravimi igralci je bila fenomenalna. RTVSlo je bila nekoč
> sinonim za kvaliteto, ne pa to kar imamo danes.

Tiste stvari, ki danes pridejo iz Zalozbe Kaset in Plosc RTVSLO so povsem v redu narejene.

gruntfürmich ::

pa sj ne vem če se niso še predkratkim se vrteli na tv. bodi pozoren, pa če imaš ip tv jih posname pa daj šerat, tko kot so nardili predhodniki.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SmeskoSnezak ::

Na avstrijskih kanalih se še precej vrtijo, kolk jaz gledam tv. :8) :D
@ Pusti soncu v srce... @

gruntfürmich ::

sam slovenski so bili res dobro sinhronizirani. zelo so bili posrečeni. ker recimo ko sem jih na HRT gledal, niso bili uredu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Yossarian ::

Hm, kaj pa, če se že malo staramo in prihajamo v leta, ko bomo govorili: ko sem še jaz bil mlad...:\ :D
Sicer pa ima RTV še zdaj zelo dobro sinhronizacijo, tudi ta v kinih se mi zdi v redu(razen Sebastjana Cavazze v Ice Age 2 - popolnoma mimo), Videoart pa je živi obup. Ampak kaj čemo, otrok to toliko ne moti; takšna so vsaj moja opažanja.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sinhronizacija filmov v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10813734 (7304) Nesta
»

V višave - sinhronizacija

Oddelek: Sedem umetnosti
182622 (2335) shark_nm
»

sinhroniziran film na kanalu a....fuj fej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547866 (6232) jeanmike
»

Sinhronizacija filmov

Oddelek: Loža
61790 (1685) Keyser Soze
»

Garfield

Oddelek: Sedem umetnosti
293188 (2592) hruske

Več podobnih tem