» »

Red Alert 3

Red Alert 3

1
2
3 4

Good Guy ::

@miteq

kva pa je narobe s špilom?

zgleda super
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

iLichu ::

posebi voda zgleda fenomenalno in tista letala ki so sestreljena k letijo proti morju morju :D drugo mi pa zgleda tko otrosko .

destroyer2k ::

Meni se zdi nekam zelo podobna kot c&c generals z spimplano vodo.

rdecaluc ::

Men zgleda noro .. sploh pa nima veze kako zgleda če bo dobr borilni sistem narejen.

ps. nihče vas nebo silil da jo igrajte .
Est modus in rebus. ,typos

Srachko ::

Skor vse iz C&C zbirke, razen generalsov, je ful fajn za špilat. Bo treba še mal igričarsko indurstrijo zbost, da bodo naredli še kakšna nadaljevanja za Emperor : Battle for Dune, pa mam spet biznisa z igrami za naslednje dve leti :D
I can see clearly now, the brain has gone...

SmeskoSnezak ::

Lušten trailer. Komaj čakam igro.
@ Pusti soncu v srce... @

bozjak ::

Evo beta posnetek ... Sicer je vidno bore malo, ampak vseeno da občutek igranja:
http://www.wegame.com/watch/RedAlert_3_...

Meni je kar všeč, se že veselim. Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

reptilia ::

komi čakam na tist email da sem sprejet v beto :D hehe
btw... v novi epizodi command school je hm 2/3? časa namenjenega RA3. govora je o enotah, "rasah" itd... http://www.commandandconquer.com/tv/def...
Forgive your enemies, but never forget their names.

AngelOfDeath ::

beta se dobi tudi na vrtu :)
edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

Matev ::

kdaj torej izide ra3

Soldier ::

Nekje na polovici oktobra. Hja, sj to je ze cez slaba 2 mesca.

Berserker ::

Kaj okoljev v ra3 bo rušljivo ?

Soldier ::

V beti ne kaže na to, da bi lahko kaj "preuredil".

miteq ::

Koliko pač igram beto, bi dal igri trenutno 7/10 (igralnost, grafika, enote,...). RA3 ne bo niti do gležnjev RA1.

You suck, EA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

Zheegec ::

Red Alert je za tiste hardcore gamerje res tista prava zadeva. RA2 ni bil nič posebnega (tudi do nog ne seže Starcraftu, ki je nekako merilo za RTS strategije), pač solidna grafika in pa povprečna zgodba. Igralnost tudi nič posebnega. Od RA3 ne pričakujem nič dobrega, imam pa velika pričakovanja od Blizzarda, ki svojemu Starcraft2 developer teamu daje dovolj časa, da špil spolira do konca.

Bi pa znal RA3 imeti kakšno solidno zgodbo, tako da bo single-player vredno preigrati.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Soldier ::

Red alert1 je res bolsa od 2jke in kar zdj videvam v 3jki, če upoštevam čas izdaje. Grafika je seveda pač bolša ampak igralnost je pa slabša, oz preglednost je pomoje tista kriva. Več kot maš detajlov pa tega bliskanja pa dimov pa ostalega manj vidis kaj se v gužvi dogaja.
Pomoje bo final release dost bolsi kot je tole kar zdj gledamo, ni pa za pricakovat revolucije. Kar se pa te risankaste grafike tiče so za moje pojme šli malo predaleč, pa čeprav se zavedam da je to kao plod alternativne zgodovine. Pomoje EA preveč stavi na zgodbo in te vmesne sekvence, kot recimo pr Generalsih jih sploh ni blo razn nekega fake reporterja vsake tolko, je pa zadeva ful igralna.

Berserker ::

kaj vidite eni v starcraft 2 ? rome pa coha ziher ne bo presegel oprostite sam premikanje žužkov po mapi me ne mika pa naj bo nevem kakšna zgodba raje mam ralne strategije brez pošasti . ra3 bom igral ker sem igral prejšne dele. C%C tw pa bom igral ker je baje vreji in je ena mapa celo v slo. Sicer pa mi je v ra3 všeč voda.

SmeskoSnezak ::

Eh, ja... vsi zdaj pravijo, kak je blo "samo" ql špilat te igre, ko so vun prišli. Pa bi lahk reko, da so vsi bili nori in obnoreli z njimi ter jih špilali nonstop, pa obračali vedno z večjim veseljem. Čas naredi svoje in folk se ne spomni vsega, navdušenje z časom mine. Isto bo z RA3... keri zaj jamrajo, bojo jo vseeno špilali (like any other game) in vsi bodo srečni ob igranju :D

Dajte si naredite uslugo, pa si instalirajte stare igre nazaj gor, boste vidli, da se vam bodo zacele cedit sline ko boste spet udrihali po sovragih in nabirali kes ter vojsko :P

At least, that's what I do. :)
@ Pusti soncu v srce... @

Zheegec ::

Pa saj grafika niti nima skor nobene veze. V SC1 je blazno dobra zgodba, super vzdušje in kar je najbolj pomemno - 3 različne, a zelo uravnotežene rase. Vsaka deluje drugače. Še vedno se ogromno igra na battle.netu, pa je že 10 let stara. Na večini opisov Starcrafta piše, da je še vedno merilo za vse sedanje strategije.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Berserker ::

ja potem je prevec podobna supremecommader ko ma tudi 3 uravnotežene rase. Blizzard pa nemore v vsej igrah bit najboljši, jaz mam rajši zgodovinsko resnične strategije bolj me mika z nacističnim wermachtom ownad jenkije kot pa z neznano raso prekrit zemljevid z mojo barvo , res!

Haha igro bom že čez pol dneva igral.

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Sprobal, zanimiva igra, zanimiva zgodba. Je pa res, da je tak childish izgled.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Hmnja, meni dela vse na low. Mogo bom sprobat vse na high, mogoče bo takrat bolj "magično" delovalo.

Je pa smešen uvodnjak (učenje osnov) za začetnike, ki prvič špilajo, ko se tankeci vseh treh velesil za en čas pobotajo in te učijo ter včasih preveč resno kaj vzamejo, pa drug drugega ustrelijo :D
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Kak se vam zdi prva misija? Jaz sem prav pogrešal pse... zdaj še maš tudi medvede.

//edited - mod
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Berserker ::

upam da bo lahk igral kot rus: FOR MOTHER RUSSIA !!!, Kaj cepelini so kaj hitrejši? pa tiste tesla reaktorje se morš vedno gradit ? hehe že vidim ko bom spet kloniral vojake. sicer se mi pa naj manj dopadejo japonci.

SmeskoSnezak ::

Ja, igra ti priporoča, da začneš z sovjeti. Jaz sn izbral američane in že v prvi misiji so sovjeti napadli s temi cepelini. So precej bolj hitri, ja :)
@ Pusti soncu v srce... @

Berserker ::

kak pa kaj poškodbeni model pa to? ko recimo z cepelina padajo bombe naredi kaj škode al nič?

Tilen ::

Tako. Sedaj pričakujem argumentirano debato, ki se nanaša na topic ter hkrati upošteva pravila foruma. Solata pobrisana.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

;-) ::

Kako je z multiplayerjem?

AngelOfDeath ::

Za vsako enoto obstaja proti-enota, ki jo hitro uniči.
edit: Slovnica

Matev ::

meni vse skupaj deluje preveč otroško

kot da bi telebajske gledu

Berserker ::

otroška igra je tudi spore pa ga veliko ljudi nažiga.

Matev ::

spore je nekaj čisto drugega

male luštne kreature... OK


red alert3: tu so pa vojaki - mali luštni - risankasti

nekako ne gre skupaj

AngelOfDeath ::

mnja zgleda otroško, pa japonci so preveč močni :P
edit: Slovnica

Berserker ::

začetni filmček je čudn ko reče naj sprožijo nukico pa baba sploh neve o čem govori, kr so einsteina izbrisali pa zato nuka sploh ne obstaja. oni doktor se mi zdi da je igral v prison breaku.

Good Guy ::

Po začetnih misijah nč posebnga.. upam da bo naprej kul.


PS:Tilen membodohi:|
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

SmeskoSnezak ::

Meni je pa všeč po začetnih misijah, res pa je, da sem začel z alianso :>

p.s.:Kot sn že omeno, bom probal še na high details. Mogoče me bo še bolj impresioniralo. Kot me je presenetila grafika pri 3 Tiberiju, da sploh ne govorim o zgodbi.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

@tr33k, najbrž misliš Petera Stormarea :)
ni podatka

RC14 ::

Mene pa moti pri vseh te C&C to, da ko igraš na skirmish, da če daš recimo na višjo težavnost-brutal al karkoli je že, te na začetki skoz napadajo ko norci, komaj se pobiraš (kot bi računalnik goljufal-imel premoč), pol pa ko si malo opomoreš pa si postaviš oreng bazo,pa kar naenkrat nič več od njih,jih lahka stolčeč kot za šalo, ne znajo se pobrat nazaj, če jim malo pokažeš zobe, sej veste kaj mislim ;) kr neki.

Drugač pa bom juter probu tega red alert 3 pa da vidim kako je stvarca, za skirmish sem prepričan, da ima še vedno to bolezen, ki sem jo zgoraj opisal., škoda.
je pa res preveč risankasta.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Tilen ::

Priporočajo sovjete ja...






Zakaj le? ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Berserker ::

Ma zaj sem pri rusah pri oni misiji ko si v grčiji. Igra me preveč spominja na C&C 3, sicer je pa lepa voda mesto mi preveč vseč , pa mapo bi lahk malj boljšo naredli. sicer se mi zdijo najtežji ameriji ko ti skoz pošiljajo letala z letalonosilk z varne ratdalje.
kolk misij je v igri za vsako kampanijo ?

Tilen ::


>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

matter ::

Važn da ma dekolte na veliko odprt :)
Grem basket pa bom neloke metal

Tilen ::



Tukaj še posebej :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Good Guy ::

ah, pa kaj boste babe gledal al boste tut kšn pravi ingame screen dal:))
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Berserker ::

kaj je te blo z onim starim da je cel povit.?

rdecaluc ::

Lepo prosim, da "spoilerje" primerno označite oz. jih ne pišite tukaj.
Est modus in rebus. ,typos

Berserker ::

Eh kaj boš te za strategijo spoilav sej itak veš zgodbo japonci, rusi pa ameriji se spopadejo, to je to.
to sem mal pofotkal , igram na ultra high, no nekaj je na high.
http://shrani.si/?3Y/HN/3r9ChdpN/ra31-2...

Berserker ::

no če kaj vidite iz te slike ne vem, ker mi je v igre vse preveč načičkano, sam voda je pa res lepa.

rdecaluc ::

A se da tole "rumeno" obrobo na vseh enotah skenslat kako ... ker res najeda . Komot bi lahko bil sam lajf enote.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

usavko ::

A kdo ve, kaj je narobe, da se mi špil sesuje v meniju za delanje sobe. Ubistvu se mi sesuje celotn comp, ker nimam druge izbire kot da reštartam.
Hvala

aja, uporabljam pa grafo 4870 če je slučajno to to!
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6414180 (6756) -valvoline-
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815846 (7648) mik3y

C&C Red Alert 3

Oddelek: Igre
203144 (1965) Tr0n
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710334 (7343) Matev
»

Command & Conquer 3: Tiberian Twilight ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
687877 (6480) Tilen

Več podobnih tem