» »

Novi Knight Rider 2008

Novi Knight Rider 2008

1
2
3

Chessman ::

V TV hiši NBC so bili navdušeni nad ocenami o gledanost novega dela KR. Zato so ce odločili da bodo začeli snemati nadaljevanko.
V naslednjih dnevih lahko pričakujemo kaj več informacij o razvrstitvi v 2008-2009 program
Link 1
Link 2

roli ::

Superca! Ravno danes ali jutri bom končal z prvotnim knight riderjem, ki je kar super.

Upam, da bo nova serija doooolga in prvi del posnet čimprej!
http://www.r00li.com

jurre ::

meni je bil tudi prvi del kul, tako, da cakam nadaljevanje :)

bi0s ::

"Michael Knight, a lone crusader in a dangerous world. The world... of the Knight Rider."

Komaj čakam! ;)

Boobiz ::

Superb!
I'm drunk, what's your excuse?

andraz1985 ::

nadaljevanke se menda začne 24 semptembra oziroma po naše 25.semp.

pa kej pište.

AJ

iLichu ::

upam da bo ql film

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

Ejsi_Disi ::

A se mogoče že kaj več ve, kdaj bodo začeli snemat serijo?
Rock n' roll ain't noise pollution!

roli ::

Nova serija se naj bi začela predvajat 24.9.2008!
http://www.r00li.com

dolenska ::

film je kul

Tr0n ::

25-Sep-2008 02:00 CET Knight Rider (2008) 01x01 A Knight in Shining Armour

Izi ::

Kaj sedaj?
Nihče ni pogledal prvega dela?
Jaz sem ga ravnokar pogledal in je več kot izpolnil moja pričakovanja.
Možgane lahko izklopiš in uživaš v dobri akciji.
Akcije in računalniških efektov je precej. Več kot v pilotu. Videli smo Turbo Boost z katerim kar iz mesta poleti v zrak :D
Spreminjanje iz športnega modela v SUV, glede na teren.
V zgodbo so napletli cel kup skrivnosti o čudni in sumljivi vojaški preteklosti mladega Michaela Knighta.
Vključili so nekaj romantike med glavnimi igralci.
KIIT dobro popestri dogajanje z svojimi humorno direktnimi komentarji in opažanji.

Skratka, obeta se nam dobra akcija tudi v prihodnje. Bomo spremljali :)

subby ::

mogoče kdo ve, kdaj pride ven drugi del?

roli ::

Drugi teden! Poglej tv.com za točne datume!

Drugače pa je bil del kar super. Čeprav sem po komentarjih videl kako je oh in sploh zanič. V resnici je bil del zelo dober - sploh za knight rider standarde:D. Tako, da že pričakujem naslednji del!
http://www.r00li.com

dolenska ::

sem gledal prvi del in vse nanizanke...kul

Tr0n ::

Serija za teense.

PARTyZAN ::

^-what he said.

Ni mi vsec. Transformerji pac ne spadajo v to serijo. Nasploh se mi zdi, da je stvar prevec "bullshit packed".

subby ::

ja kitt je res malce ovp, drugače pa po prvem delu sodeč bo zgodba kar huda... boljšega avtomobila od shelbya nebi mogli izbrat... smilijo se mi transam fani, ki jokajo, zakaj ni pontiaca

TESKAn ::

Meni se smilijo vsi, ki jamrajo da "to ni to". NE, no tak kot star knight rider in to sploh ni slaba stvar.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

roCkY ::

Čist solidno nadaljevanje. Odprli so precej neznank tako, da bodo verjetno skozi nanizanko tudi nekoliko med sabo povezovali morda tudi zgodbe ne le like.

Če bodo nekako na tem nivoju obdržali ZF in realnost, bom kot fan prvega dela v najstniških letih zagotovo pogledal vsako epizodo.

Izi ::

Transformerji pac ne spadajo v to serijo.

Dokler se bo spreminjal samo med športnimi, SUV, Pickup, i.t.d. modeli, je vse v redu in paše v zgodbo.
Če pa se bo spremenil v robota in začel hoditi naokoli pa bo to res razlog za skrb :D

c00L3r ::

Transformiranje ne paše zraven. Logično bi blo, da se lahko spremeni v avto podobne (kupejevske oblike). SUV pa ima že čist drugačno obliko strehe. Pozicija sedežev in armature pločše sta popolnoma različna pri kupeju ali pa SUV-i.

Sicer pa mi je zelo všeč :D

BigWhale ::

Meni se je zdel del kr OK. Ampak KITT rabi en upgrade, takrat, k je una zenska se ustavila pred KITTom in potem naterala tistega znanstvenika v svoj avto bi se moral KITT zaleteti v njen avto ze takrat, ko je s pistolo mahala okrog. :D

SmeskoSnezak ::

To sn že pogrešal pri starem KITTu. Samoinicativnost. =)
@ Pusti soncu v srce... @

TESKAn ::

No, ne moreš kar v prvem delu naredit ubermaschin. Sej je tudi "stari" KITT na začetku bolj bogi ;).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BlackHole ::

Saj veste kak je, vsak upgrade prinese nove hrošče.
LP Marko

Izi ::

Nekaj opcij, ki pa bi verjetno bolj škodile kot koristile in upam, da jih ne bomo videli:

- Nevidnost, kot pri avtu iz Jamesa Bonda. Namesto, da beži pred zasledovalci bi enostavno postal neviden.
- Transformiranje v robota, kar bi mu prineslo možnost uporabe rok. Tukaj bi bil najbrž kakšen problem z licenco za Transformers.
- Transformiranje v letalo, da bi lahko letal po zraku. Če lahko spreminja obliko ne vidim razloga, da mu ne bi mogla zrasti krila in zadaj en reakcijski motor.
- Transformiranje v podmornico. Kot se je videlo v prvem delu je avto waterproof, samo še par propelerčekov mu zraste zadaj in že bo lahko dostopal do vseh skrivnih laboratorijev globoko pod morjem.
- Vgraditev orožja kot na primer mitraljez na strehi in rakete. Če bi bila serija bolj realistična, bi morali upoštevati, da bi imela vojska sigurno glavno besedo pri projektu in orožje bi bila prva nadgradnja, ki bi jo bil deležen KIIT.

Ko ga tako nadgradijo sploh ne bo več potreboval voznika in bo sam postal super junak z umetno inteligenco. Ampak potem bo to že druga serija :D

BigWhale ::

V podmornico se je lahko ze originalni KITT spremenil, mogoce je bil coln al kaj vem kaj. Spomnim se iz enega dela.

tommy boy ::

Mene pa moti to ker se kar tako spreminja v pickup pa to. Sej je vredi samo stari KITT je bil boljši za moj okus. Sicer pa bomo videli kako se bo odvijalo nadaljevanje serije.:)

SmeskoSnezak ::

Nope, imel je amphibious mode. Link
@ Pusti soncu v srce... @

Tero ::

Meni se tudi precej dopade tale del. Pa tale Sarah je čist huda
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

skyline ::

Baba je dobra, pa Kilmerjev glas za avto tut pase zravn..

Ostalo je pa lih tolk za lase privleceno kot v originalni seriji :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

SmeskoSnezak ::

Watched it now, pa sn navdušen. Zgodba zelo zanimiva, avto tudi kakor tudi karakterji. Edino na SUV transform se še nisn navado. Kolikor sn prebral o nano-tehnologiji pa so takšne stvari možne (self-repair, razmoževanje nano delcev, itd.)
@ Pusti soncu v srce... @

perci ::

Ja, je mozno, ja. V nekaterih avtih pride ta opcija kot dodatna oprema.:|

BigWhale ::

Perci, ja sam jest mam to izklopljen, k sem enkrat ponoci pozabil izklopit in sem zjutraj mel zarad razmnozevanja nano delcev dva avta v garazi! Zdej pa ti pojasni to policiji....

perci ::

Pa je mel tako pridobljen avto enako VIN stevilko kot stari?

Izi ::

BigWhale, brez panike. Menda si je eno rezervno kopijo za lastno uporabo dovoljeno narediti.
Priporočam, da uporabljaš kopijo, original pa imej varno shranjen v garaži.
Ne smeš pa prekopiranega avta prodati :D

Pri mojem avtu pa nano tehnologija še ni bila na voljo niti kot dodatna oprema. Gre pa tehnologija hitro naprej, danes greš samo do lokalnega mehanika in rečeš: "Stari, rabm Nano tehnologijo." in ti zadaj v prtljažnik vgradi kanister z nano delci, ampak zaenkrat zadeva še ni prav poceni.
Pa še prostornina prtljažnika se ti malo zmanjša, ampak zaradi tega ni panike, ker potem svojega Yarisa samo z pritiskom na gumb spremeniš v RAV 4 in spet pridobiš nazaj izgubljeno prostornino. >:D

BigWhale ::

Pa je mel tako pridobljen avto enako VIN stevilko kot stari?


Ja. Valjda. Ce je bil cist isti!

SmeskoSnezak ::

E, ste smotani. Jaz to čist resno govorim. Malo si berite raziskave kaj počnejo v laboratirijih z nano tehnologijo.

p.s.:itak je to offtopic, kot ste že vi nekaj postov :P
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

perci ::

Moj procesor je narejen v 65 nanometrski tehnologiji. Sam dokler je kiler na njem se nima kam sirit. Ce pa snamem hladilnik, jih kuj rata 5 ;).

BigWhale ::

Ja, perci, sam so manjsi. :>

PaX_MaN ::

WTF? V SUV se že spremeni?

Ni čudno, da imamo toliko mrtvih na cestah, ko pa vsak puhlobradač misli, da je njegov fičo desettonski hamvi, za katerega misli, da ga še tornado ne premakne!

Samo ena rešitev je, dragi moji.

KNIGHT RIDERJA JE TREBA PREPOVEDATI!

Icematxyz ::

Zgleda je malo mlajši publiki namenjen. Ker so neki fency šmensy šminkerski vložki not. Polet iz mesta pa neko abervezno drsenje, kot v računalniški igrici. Malo se preveč sveti vse, kot da gre že za risanko.

Pa bistveno preveč govori KITT. Dejansko je celi čas KITT-a za slišat. Bla bla bla...

Drugače pa bom še gledal. Zakaj pa ne.

Ampak če primerjam to serijo in "Terminator: The Sarah Connor Chronicles" kako so se zraven spravili glede overall "kvalitete" je moje osebno mnenje, da je bistveno bolje izpadel slednji. Staro legendo so za moje pojme bolje obudili v seriji o terminatorju.

Pa da še dam eno primerjvo kako mi na čase izpade ta novi Knight Rider poleg vsega omenjenega:

To je tako kot da bi začeli snemati novega Macgyver-ja in bi namesto tistega pipca

Pipec



Novi Macgyver uporabljal

Un-real



Kaki otroci bi že bli navdušeni old-school "otroci po duši" pa bi vseeno meli nek priokus zraven grenki da tu nekaj ne štima.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

SmeskoSnezak ::

Težava je v ljudeh, ki so gledali prejšnje serije in jih vzljubili. Zdaj pa gledajo te nove serije še vedno z ljubeznijo do prejšnje. That's no go! Je nova serija in jo moraš gledat z novimi očmi! ;)

p.s.:Pick-up al SUV, jaz nekak ne vidim razlike :D
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

subby ::

SmeskoSnezak, se strinjam s tabo.. isto kot v primerih, ko naredijo film po igri in folk joka, zakaj ni zgodba ista... če bi bila zgodba ista, bi vsak, ki je že obrnil igro poznal potek filma - doh.
glede tega, kako se ljudje pritožujejo nad kittom... hm, okoli 30 let tehnološkega razvoja pa naj bo avto isti? zakaj?

Tero ::

ve kdo kdaj pride ven nov del?

aja btw ma kdo password za tole?:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Icematxyz ::

Jah saj se ne pritožujem oz ne pravim, da nebom vrjetno gledal te serije.

Pravim samo da sem opazil določene stvari, ki sem jih zapisal in sem primerjal tudi to serijo in kako so se pa tega lotili pri seriji o terminatorju.

To je pač moja subjektivna kritika-ocena bila. Kar pa ne pomeni da je sedaj to splošno mnenje.

Pri terminatorju bi tudi lahko šli v same specialne efekte. So pa resnici na ljubo dost dali na kvalitetno igralsko zasedbo in zgodbo.

In jaz sem pač privržen bolj drugemu. Zgodba mi je pomebna. Ni mi toliko do tega, da se vse sveti pa da je prav vsak prizor del znanstvene fantastike.

Recimo stari KITT je znal skočit preko trvonjaka. Seved so ga potem odvlekli na odpad ampak je pa skočil. V tem novem pa ne le da skoči, zažene se še v zrak naredi troji luping zmes še navrže smešen komentar se spremeni v pol tovornjak in še zamenja barvo in podrsa po 2 kolesih preden brezhibno pristane na tleh in z 380 milj na uro od drvi ves ognjen domov.

Zato pa pravim da je vrjetno mlajši publiki namenjen. Da so šli v to smer. Ampak to ni zdaj kritika da tako ne sme biti. Jaz sem samo podal subjektivno oceno kako jaz to vidim - oziroma kako jaz vidim kako so se oni lotili "posla" in zastavli koncept.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Za osebno listo serij mate eno cool stran.

http://myepisodes.com/

Tero ::

ja če je stari kitt skočil čez tovornjak menda da mora novi kitt ki je le 30 let "modernejši" naredit kaj druga kot "le" preskočit avto...
IMHO seveda
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Icematxyz ::

ja če je stari kitt skočil čez tovornjak menda da mora novi kitt ki je le 30 let "modernejši" naredit kaj druga kot "le" preskočit avto...
IMHO seveda


Ne bom se pogajal zdaj in flajmal. Jaz sem povedal svojo subjektivno oceno in nimam niti želje in ne potrebe da bi jo dokazoval da je edina prava.

Koncept so zastavli kakšen pač so. Takšna je in nič drugačna. End of story. Sam sem podal kako vidim serijo. Tako da tudi z te strani end of story.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615514 (10305) T0RN4D0
»

macgyver na kanalu A (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
797032 (5146) Jernej L
»

Knight rider - Vitez za volanom

Oddelek: Sedem umetnosti
403861 (2941) Vikking
»

Knight Rider

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
92360 (2360) luni
»

Led diode

Oddelek: Pomoč in nasveti
151416 (1264) DJroky

Več podobnih tem