» »

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

««
4 / 14
»»

Goldee ::

Moj predlog, če se gremo resen forum:
na levi strani pod usernamom (mimogrede, kul bi bilo, če bi bil username na levi) se izpiše datum registracije, starost, ter število sporočil in povprečna dolžina sporočila. Na tak način lahko hitro (vsaj kot nov uporabnik) dobiš občutek, s kom imaš opravka. (vem, da so podatki lahko tudi lažni, but still). Tudi ne trdim, da so starejši ljudje nujno pametnejši, ter da tisti, ki imajo povprečno dolžino sporočila 5000 znakov nujno povedo kaj pametnega, ampak saj se ve kam pes taco moli. Razni flooderji z repertuarjem ala lol, omg, no comment...so hitro markirani.
Kul bi bilo tudi, da bi se dalo izbirati barvne sheme + upload ne pretirano velikih avatarjev (+ena možna sprememba avatarja), ki bi se jih po želji lahko izklopilo. Pravtako bi se lahko disablalo tudi podpise in smeškote.
Drugače pa je design lep, moti le bela barva ozadja, saj je kontrast ubijalski. Črna in svetlo siva ftw!
Mojih 5 centov.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Avby ::

Ti kvadrati bodo slej ko prej postali avatarji...

Upam samo, da ne kakšni animirani! Pa bela barva zna biti OK. Bi pa morda kakšen #F8F8FF tudi bil ok. Ampak to se mene v bistvu niti ne tiče. Bela je OK. Ampak v primeru, da je stran "čista" in ne-nametana zna bosti #FFFFFF na večjem monitorju, kar močno v oči.

Ampak o tem jaz ne sodim in pa prehitro še je da bi vedel kako se bo obneslo to ob uporabi konkretne strani.

SebaR ::

Lahko bi še dodali kdaj je bila tema ustvarjena poleg avtorja teme
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Avby ::

V bistvu to vrjetno ni "bug" ampak zaobljenost menujev v FF deluje v IE 7 (in vrjetno nižje) pa ne.

In pa ikone v desnih menujih se v IE prikažejo "odrezane" medtem ko v FF se prikažejo tako kot je bilo zamišljeno.

In da res je prav dobene informacije o uporabniku novi forum zaenkrat ne podaje. Niti nazivov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

Silver ::

Tudi v Operi ne deluje zaobljenost... :\

Avby ::

Je pa treba pohvaliti seveda vse skupaj vseeno. Nevem koliko ljudi je za tem in kako bo všeč množicam. Ampak ni lahko kaj takega skupaj spraviti. Zato pohvale.

Avby ::

Pa še en "bug" da prijavim. Napram starem slo-tech se ta novi obnaša zelo "čudno" če se strani pomajnšajo - poljubno ožijo - širijo.

Mislim da je minimalna omejitev širine srednjega stolpca - (vsebina) na neko fiksno vrednost boljša in da se pojavi side-bar (kot ima to stari slo-tech) kot pa sedaj, kjer lahko sredino stiskamo poljubno - različni brskalniki pa to različno "prebavijo".

CaqKa ::

Lahko se zmenimo še ... kaj točno bi imeli. Zato pa vam je bilo tole vrženo za prvi april. Naredimo seznam kaj vse ni ok in ... popravimo.

vsaj približno delovanje v ie6.

cryptozaver ::

Oblikovno mi je všeč. Črn ST mi nikol ni 'potegnil' čeprav je bil nekakšna značilnost ST, zato sem bil že od začetka na christmas skinu.

DOOM_er ::

jst bi raje vidu da bi ble na razpolage še stare teme, sicer mi je pa ta zelo všeč
Robots will steal your job. But that's OK

Tr0n ::

Dejansko niti ni tak slabo. Malo stvar navade. :)

opeter ::

Kot sem že v svojem prvem postu napisal: meni je zelo všeč in upam, da ostane.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nevihta ::

Call me old fashion, but I liked the old one more - BLACK RULES!
Nevihta

Tody ::

ČUDEŽ !!! Po 5 letih razvoja :D

Čestitke vseeno !

luky ::

Pohvalno!!!!

Mavrik ::

Kaj točno vam da misliti, da tudi na tem designu ne bo možno izbrati črne teme?
The truth is rarely pure and never simple.

Bellzmet ::

Meni je s črno barvo veeeeliko bolj všeč.

AvtoR ::

Meni je s črno barvo veeeeliko bolj všeč.



Meni tudi! Pravi šok sem doživel ko sem zjutraj odprl stran. Črna se mi je zdela bolj prijazna za oči.
Bela kar razsvetljuje sobo v jutranjem polmraku.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AvtoR ()

TESKAn ::

Gumbek "odgovori" zracen "citiraj" bi bil zaželjen.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Invictus ::

Sam design mi je čisto všeč. Ampak ta bela malo preveč seka.

Lahko bi se dalo kak srednji odtenek sive. Že ta siva, ki je v polju za vnos, je mnogo boljša.

Črna pa itak najbolj paše.

LP I.

kriko1 ::

Lepo, zaobljenost v operi ne dela - popravite.
Pa eno črno preobleko še prosim :)

JohanP ::

Zamenjajte oblikovalca, ker to ni ničemer podobno.

Občutno premajhen tekst v postih, podvajanje naslovov,..
oblikovalec je poskušal z minimalističnim pristopom a potem uporabil preveč barv,
preveč 2D vse skupaj - ni slojevitosti, stvari so zložene ena poleg druge,
nepregledno,
ni neke rdeče niti, s katero bi v sekundi razbral uporabo strani.
nekaj stvari se nanaša tudi na Star S-T - žalostno da nimate pristopa k odpravi težav, oz. ne znate pristopit,
tisti, ki je kodiral to stran nima pojma.
...
skratka podn

aja pa gumb "poslji"
pa "vstavi smajl"

Tr0n ::

No ja, design je stvar okusa. Meni so vsec cisti in minimalisticni stili, kjer je vsebina v ospredju.

Le kaksno "temnejso" temo se dodajte, pa bo super.

trnvpeti ::

tudi meni crna bolj pase
pa se funkcionalnost ni ista?
kje je "sveže teme"?

OldSkul ::

meni crna tudi bolj paše...

pohvala za citate :)

dzinks63 ::

Oodločno so premajhni fonti, prosim da se poveča velikost črk, saj ni treba, da se mučimo in uničujemo oči pri prebiranju in še bolj pri pisanju teksta. Drugače pa vse skupaj še kar kar dobro zgleda.

Timmah ::

tudi meni crna bolj pase
pa se funkcionalnost ni ista?
kje je "sveže teme"?


se podpisem pod tole
donde esta francesca

IVo ::

Meni ga tudi malo mori tale BELA, mogoče bi bil kakšen sivi odtenek bolj blag na oči...

kriko1 ::

Malo bolj podrobno sem si ogledal tole stvar in v drugo moram reč da mi ni ravno všeč.
Stvar okusa? Mogoče, ampak zgleda kot da portal nima nekako jasno zarisanih linij med različnimi elementi (novi post, novice - ni tako izrazito).
Je bolj vse tako kot da bi burja nanesla. Čeprav se vidi da se trudite za nek minimalističen ter pregleden stil (kar mi je všeč v tej smeri), je potrebno še poliranja.

ru7 ::

super zgleda :)

Izi ::

Awwwww! Moje oči. Kar zabolelo me je ko sem danes odprl Slo-Tech. Vsa ta belina mi sežiga mrežnico :(
Tri četrtine stvari ne deluje, vse glede nastavitev je mrtvo.
O designu se lahko razglablja. Pač stvar okusa.
Glede barve podlage pa nimamo kaj debatirati. HOČEM ČRNO !
Internetnih strani, ki imajo belo podlago se vedno izogibam.
Pregledal sem vsa možna nastavljanja in nič ne deluje.
Dokler bo privzeto nastavljena bela podlaga se poslavljam od Slo-Techa.

Apofis ::

Moji Nokiji e60 ni všeč!

residual ::

kaj je to 1. aprilska ;)

Sicer zgleda OK, ampak bom še nekaj časa pogrešal black edition ST.

BigWhale ::

Men je najbolj vsec to, da lahko resizas reply window! Barva je primerna, stil pa minimalisticen in ne prevec 'web dva nulovski'! Aleluja! Lepo je videti avtomatski preview in tako naprej.

;)

PS: Nekaterim pa predlagam, da si nadenejo soncna ocala... ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

OmegaBlue ::

Lahko se zmenimo še ... kaj točno bi imeli. Zato pa vam je bilo tole vrženo za prvi april. Naredimo seznam kaj vse ni ok in ... popravimo.

vsaj približno delovanje v ie6.


IE6 gre lahko tja kjer sonce ne posije. IE promet predstavlja zanemarljiv delež obiskovalcev tukaj ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Primoz ::

Exploderja 6 je ostalo za manj kot odstotek. Sicer bomo najbolj grobe napake odpravili, ampak to je pa tud to.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Bellzmet ::

Mene pa zanima, kako da v veliko primerih, ko se dela nova stran se le-ta izda še preden je preverjena in funkcinalno poštimana. Npr. Vzajemci.com, bolha.com so kar vmes spreminjali glede na pripombe, pa sedaj še slo-tech. Kaj programer, oblikovalec,...ne more prej sprobat zadeve in novo stra postavit, ko je vse kot se šika?

Zakaj ne pustiti staro stran dokler nova ni tip-top?

Prezgodnji izliv...

trnvpeti ::

tako programerju ni potrebno testirat, mu rajsi drugi

gzibret ::

Sej staro stran imaš še vedno: http://star.slo-tech.com/
Vse je za neki dobr!

OZZY ::

Upam, da ni to 1.4 ker mi je stara oblika boljša..
Go with the flow.

Bellzmet ::

Ja pa vedno ko pridem na slo-tech me NAJPREJ na novo vrže in šele potem moram kliknit za staro. Pač bom spremenil link.

Veliko bolj user friendly bi bilo, če bi obstajalo http://NOV.slo-tech.com/ in bi vsi, ki hočejo tam odpravljali napake in ko bi se pošimalo bi dali na slo-tech.com pa bi bilo. Do takrat pa na slo-tech.com dela "strara" varianta pa je.

trnvpeti ::

bellzmet, cuden si
ne dela se tako :)

Poldi112 ::

Ja, sličice ob strani jasno nakazujejo smer napredka kar se avatarjev tiče. Je pa zabavno da jih v tem prehodnem času niti admini nimajo :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

tintorel ::

Čeprav se na beli podlagi bere lažje, mi nova podoba ni všeč. Prejšna je imela značaj, nova je pa popolnoma brez neke prepoznavnosti.

rsroki ::

..bravo, precej bolj sveže izgleda sedaj, sem pozitivno presenečen - črna je bila preveč turobna..
rsroki

frudi ::

tako programerju ni potrebno testirat, mu rajsi drugi

Programer itak nima kaj testirat, za to obstajajo testerji. Ni pa priporočljivo, da so v tej vlogi uporabniki.

Sicer pa se mi nov dizajn dopade, ampak dokler ne bo novih stilov, ostajam na star.slo-tech.com z oranžnim stilom :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

ripmork ::

like it, a upam da pride tudi črni stil...tale je mal presvetla.
Izgleda pa dobro.

subby ::

ostal bom na starejšemu skinu, stvar navade

Keyser Soze ::

Sam tole je po moje en tak "grd" prvoaprilski joke.

Nič več, nič manj. Ker ni glih preveč uporaben vmesnik/stil. Presvetlo vse skup.
OM, F, G!

Tilen ::

Ena hecna stvar, ki me moti. Najbrž samo zaradi navade in sicer :

Strani:1 2

Na "starem" ST-ju klikneš številko strani na kateri si in se ne zgodi nič, ker si pač na tisti strani. Na novem pa se refresha in te vrže na vrh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
4 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj se dogaja s Slotechom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14218253 (7931) VaeVictis
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016903 (11182) Tody
»

Članki: star/novi slo-tech.

Oddelek: Slo-Tech
291857 (1263) root987
»

videz slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585442 (4094) steev
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815122 (9599) Jst

Več podobnih tem