» »

h.264/DVD/DivX player

h.264/DVD/DivX player

««
2 / 47
»»

jan01 ::

Na bitmetvju sem opazil še en (morda najboljši) player(isti čip kot istar in popcorn hour) in seveda tudi enak software network media tank...
HDX 900 -pretvorjeno v euro 157€


Največji plus proti pocornhour: dobavljivost, vgradnja sata diska,...
proti istarhd: trdi disk lahko namestiš v ohišje...


@LuGi
A ima istar še vedno smotan daljinec?

review istar
reviewpopcorn hour

LuGi ::

Ne dalinc je že nov.. takšen k ga uporablja popcorn :)

p.s.: istar naprodaj, prodaja znanec saj sva skupaj naročila.

Btw če kdo zvoha kje takšen kabel bom zelo hvalažen >

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

hamurabi ::

Tale HDX 900 izgleda zares zelo obetavno. Ga je kdo že naročil, sprobal?

LuGi ::

Nič posebnega..ena huge škatlca :) Izhode/vhode pa vidim da ma iste k istar le na drugem mestu aja in možnost internega diska =)

Maš tud recimo egreat..ampak men je antipatičen http://www.mpcclub.com/banner_log.php?i... :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

hamurabi ::

LuGi, kakšna pa je cena tega istarja.

e-marko ::

Kako pa je z nadgradnjami pri teh predvajalnikih? Vidim, da so v osnovi vsi strojno enaki. Za popcorn vem, da omogoča online nadgradnjo oz. preko usb ključka ampak kako dolgo lahko računamo pri teh različnih firmah na nadgradnje?

Mogoče veš kateri zunanji trdi disk je na zgornji sliki povezan z eSATA kablom? Ali lahko s tem kablom priklučiš tudi navadni SATA disk ali pa so fizično nezdružljivi?

LP
...somebody, somewhere...

LuGi ::

Syabas da vn firmware in v roku 14dni vsi spedenajo svoje playerje..vsaj pri popcorn in istar je tko. Pojma nimam ampak kolker sem videl na njihovi kitajski strani je to ohišje, ki ga ponujajo tam. Verjetno je not običen disk. Po defaultu je istar grajen za sata diske saj imas prilozen sata-power 2in1 kabl.

e-marko ::

Eh sem komaj sedaj "poštekal", da so torej vsi ti predvajalniki v različna ohišja stlačena Syabas-ova rešitev. Torej nekako tako kot včasih Elta, Yamada in podobni divx predvajalniki na istih čipih.
Potem je res odločilno samo oblika in različni izhodi/vhodi, ki jih ponuja kateri.
Popcorn ima več izhodov ampak nima VGA out in možnosti priklopa Sata diska kar pa omogoča Istar. Eh, dilema... ;)
...somebody, somewhere...

LuGi ::

Zbereš to kar ti diši =)

ali3n ::

Kako je stanje s šumniki? (verjetno jih ne prepozna)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

RokDaKirba ::

Tole zadevo (ne vem sicer od katere znamke) se dobi tudi pri nas. Zadnjič sem bil v neki trgovini in mi je prodajalec kazal in hvalil zadevo.
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?

pepcek ::

tule maste še eno opcijo

http://www.tvix.co.kr/eng/

ben-cc ::

ravnokar dobil povabilo za popcorna...
kakšno je vaše mnenje glede online plačevanja s kreditnimi karticami...?

OldSkul ::

Jst sm tudi dobil povabilo. Nekaj dni se mi je pokvaril dvd player in zdej iščem kej novga. Tole je kr obetavno...
Sem pa gledal tudi hdx-900, pa po prištetju ddvja me pride že več kot 250EUR, kar je pa kar dosti. Verjetno bom probal zdilat en popcorn preko ebayja, da se izognem drage poštnine in ddvja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

ben-cc ::

a je varno dat na googlecheckout acout kartico al ne...
a mate kakšne izkušnje?

KoMar- ::

Čisto varno je. Ne bit paranoik.

ben-cc ::

hehe...
ne bit paranoik...
sem mel pred časom srečo da sem slučajno pogledal na klik in opazil da so mi chargal kartico za nakupe preko interneta.
Opravljenih je blo 5 nakupov zadnja dva v času ko sem sedel pri referentki na banki.
Na mojo srečo je blo vsega skup nekaj EURov in mi je banka povrnila ker je bilo očitno da je prišlo do zlorabe.
Dandanes mamo prekleto pravico bit paranoiki za Eure ki jih služimo...

bluefish ::

hja, veliko je odvisno od uporabnika samega (kje uporablja kartico, na kakšen način...).

Gatsu ::

Pa te zadeve podpirajo podnapise in šumnike v njih?

zmelkoow ::

LP!

Tudi jaz sem dobil vabilo za popcornhour.
Narocilo sem potrdil, kako gre sedaj naprej?
Registriral sem se tudi na google checkout,kdaj bom moral na popcornhour vnesti podatke od google checkouta?

Lovro

e-marko ::

Še noben ni odgovoril kako je glede šumnikov v podnapisih. LuGi?

LP
...somebody, somewhere...

KoMar- ::

ben-cc, ne vem jaz, kaj si ti počel s svojo kreditno kartico, ampak moje niso še nikoli zlorabili, pa sem prek neta iz tujine opravil že več kot 30 nakupov...

LuGi ::

Sem probal in ne prikazuje črke "č" mogoče bi zadeva delovala če bi spremenil jezik..ampak nisem se poglablav v to..
Čudno, ker š,ž pa prikazuje...

Tomson ::

Mislim da to ni rešljivo...

Isti problem imam sam pri Xbox360 + Transcode360. Nikakor ne prikaže črke "č" ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ali3n ::

Ne pomaga tudi pretvarjanje podnapisov v drugo kodno tabelo, menjava ć-jev z drugim znakom (ki ga spozna kot "č")?
Na starem X-boxu zadeva dela normalno...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

grex ::

Hotel sem naročiti istarja, ampak v Order za Google checkout napiše "Not available for these items".

A je kakšna druga procedura?

OldSkul ::

verjetno ni zaloge

jst ga tud mislim naročit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

LexLuthor ::

@lugi

Kako je pri Popcornu s priklopom na naso elektriko? Potrebujes transformator ali vsaj adapter za naso dozo ali je to ze zraven pri tistih, ki jih posljejo v Evropo?

LP

LuGi ::

Nop dobiš takšen vtič kot se uporablja pri nas :)

LexLuthor ::

Lugi,

si sprobal že najnovejši Popcorn FW iz 22. aprila? Mislim, da se bo dalo, če bo priletelo dovolj mejlov, tudi tisti "Č" porihtat pri podnapisih.

LuGi ::

Imam zadnji FW gor in še vedno ne prikazuje "Č" zgleda da bo res potreben mail attack, da na usposobijo č :)

LexLuthor ::

Ja, škoda za tale Č, bomo težili. Si kaj sprobal Popcorna kot FTP strežnik oziroma NAS? Potrebuješ kakšen poseben usmerjevalnik z DHCP serverjem za to? Ga povežeš direktno s PC-jem ali kam? Se konekta na web BP? To je super, ker ima svoj torrent odjemalec in ni potrebno imeti prižganega peceja. Sem bral malo teste in vsi ga označujejo kot "Work in progress", torej lahko pričakujemo še razne izboljšave. Hardwersko je baje kar na nivoju (razen PATA vmesnika), firmware pa potrebuje še kar nekaj dodelave. Kljub vsemu sem si ga naročil, sedaj čakam da prispe s Kitajske.

drejc ::

Kaj je narobe z xboxom z 200€ kot hd predvajalom? Še GTA4 loh gor špilaš ;)
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

LuGi ::


    X360 predvaja samo WMVHD in ne MKV
    PCH = neslišen kar za x360 res ne morem rect, ker je glasen ko p.

Tomson ::

X360 prek Transcode360 predvaja tudi MKV, pravzaprav predvaja praktično vse formate. (samo računalnik mora biti dvo ali večjedern in 2GB rama)

Je pa res da je glasen, imam še prvo verzijo, leto izdelave 2006, in moram rečt da je res zeloS glasen. So pa menda ti novi modeli bistveno tišji...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Jst ::

>Je pa res da je glasen

Najdi na netu guide za zamenjavo hlajenja ali pa se sam znajdi. Zamenjaj hladilna rebra in ventilator(je), izboljšaj pretok zraka...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

"(samo računalnik mora biti dvo ali večjedern in 2GB rama)" potem to znese več kot 200eur :)

Sicer sem pa probal tversity in mi ni vsec. Raje 155EUR + HDD in je mir. Sam uporabljam 320GB HDD.

Tzar ::

Danes naročil Pokovko, pa da vidimo kako se obnesla, predvsem pri predvajanju HDV.
Lugi, še to bi vprašal, so te kaj ocarinili, obdavčili, težili nasplošno z naše strani?
lp
Življenje je lepo!

LuGi ::

Moj PCH je prispel preko TNT in je blo potrebno doplacati 35EUR

SasoS ::

Danes sem dobil od DSV Obvestilo prispetju pošiljke...kaj je treba dati kot pariteto?? To mi ni bilo treba nikoli še delat...

LexLuthor ::

Moj Popcorn se je po enem dnevu delovanja odločil, da čez HDMI ne bo več pošiljal zvoka. Ima še kdo podobno izkušnjo? Kaj storiti?

Prav tako se mi zdi zadeva zelo vroča. Se mogoče pregreva? Notri imam vgrajen disk.

ben-cc ::

jebeš HDMI :)
kdaj bodo DTS zrihtal...

ben-cc ::

nekaj glede slovenskih znakov... predvsem Č..
čist slučajno sem zasledil da je v filmu Star wars: Episode one dodan slovenski podnapis kot subtrack. zanimivo se mi je zdelo sicer to da mi je čist lepo prikazovalo ČŽŠ, potem sem pogledal še film "300" kjer je tudi dodanih nekaj subtitle subtrackov in eden iz med njimi je tudi slovenski ki pa ne pikazuje ČŽŠ.

zagnal sem MatroskaDiag in odprl oba filma dobil pa sem sledeče informacije.

-Star wars: Episode one
Track 4 : Subtitles

Codec : UTF-8 Plain Text (S_TEXT/UTF8)
Possible filter : VSFilter/DVobSub
Installed : yes, in C:\Program Files\Matroska Pack\VSFilter.dll (1.0.1.2)
Link : http://sourceforge.net/projects/guliver...
Language : Slovenian (slv)

-300
Track 17 : Subtitles
Codec : Advanced SubStation Alpha (S_TEXT/ASS)
Possible filter : VSFilter/DVobSub
Installed : yes, in C:\Program Files\Matroska Pack\VSFilter.dll (1.0.1.2)
Link : http://sourceforge.net/projects/guliver...
Language : Slovenian (slv)


se pravi če bi bil navadn UTF-8 Plain Text (S_TEXT/UTF8) bi načeloma ČŽŠmorali delovati...

bomo probal dodat ene podnapise v en tretji film pa sporočim... aja če se komu da probat naj proba z mkvmerge.

lp

ben-cc ::

DELA...!

krho ::

Potem jim je treba težit, da se nekam, poči nastavitev za kodno tabelo podnapisev, če le ta ni podana oz. ugotovljena kot utf-8.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

LexLuthor ::

DELA...!


Kaj pa SRT pri avi fajlih?

ben-cc ::

hja za avi ne vem...
probu sem samo za mkv,
dones zvečer probam še z avi....

ben-cc ::

stroški uvoza in skladiščenja!

danes sem prejel račun... po 14 dneh (popcorna sem dobil 6.5.2008) na dan uvoza so mi na TNT in na GVS zagotavljali da so vsi stroški poravnani. Račun je bil za 80€.

kakšne so vaše izkušnje?? račun bom defenitivno zavrnil....

LuGi ::

80 evrov? Huh ta je pa mal huda..jst sm dobil od TNTja račun za 35EUR (skladiščenje + carina)

ben-cc ::

lugi...
a je varjanta da mi poskeniraš ta račun in mi po mejlu pošlješ...
ker jest sem to njim povedou pa so rekl da to ni mogoče..
dobiš za pivo...
««
2 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36043512 (22118) xandros
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559324 (45255) goby
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538835 (6095) Sibirc
»

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10952146 (44530) vrossi46
»

PopCorn Hour A-100 in A-110 HD predvajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7515541 (7473) LuGi

Več podobnih tem