» »

strojna oprema nasplošno

strojna oprema nasplošno

1
2
»

PrimozR ::

kakrkol boš reku, ne verjamem in ne bom verjel, da piše programe v binarnem sistemu. Ker itak tut procesor ne deluje samo na osnovi tega. Low level ja, dejansko pa ne Basic je recimo direktno ukazovanje procesorju. Ni fore pisati programa v binarnem sistemu in itak ne obstaja programski jezik za to.

Glede intelektualcev in tega pa itak sploh ne bom odgovorajal, ker je brezveze...

jan big p ::

ka bi rad jebeni žabar??? you want war???
"glede na to da sm 1 letnik fri" js si to razlagam d si 1 letnik frizerske šole
ja ukaze pa morš zanat u pravo smiselno zaporedje uvrstit tak da dela.
pa to v useh 25000 vrsticah kolkr jih ma en pravi program

djordjevic ::

So šli moderatorji na dopust ali kako? Mislim, da je tu nekdo nujno potreben resnih nasvetov o udejstvovanju na forumu.

jan big p ::

ja pa se da pisat mu bom reku nj pride na forum pa bo sam napisu ka zna

subby ::

jan, koliko pa ti znaš programirat? ker to kar delaš ti tukaj je isto, kot če bi jaz govoril o sosedu, ki dela v gradbeništvu pa zna res dober beton narest(sicer ne rečem, da ga jaz ne znam =)

charlotte ::

fri == faks za računalništvo in informatiko (pa kolega upraš če sam tega ne veš). V glavnem še en dokaz več da grem jst lepo spat in se bom jutr naprej smejal tem kozlarijam.

jan big p ::

charlotte: aja hahahaha sam tolk znaš nooob no tist moj friend pa je drugi letnik sr. šole rač. bhahahaaha nnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooobbbbbbbb.ti si pa starejši tak d ne bit pametn k nis!!!!

jan big p ::

pa zna več kt ti!

jan big p ::

ja js znam pa php html pa c++. za drugi letnik je dost

PrimozR ::

A je blo tist o žabarju namenjeno meni? Če je, ne moreš biti dlje od resnice. Gimnazije obstjajao tudi izven LJ, prekleto dobre, če smo že pri tem.

jan big p ::

subby: jz tud znam beton narest sm to med poletnim počitncam delu tk d znam zidat mešat beton pa še kj bi se najdl.

PrimozR ::

So šli moderatorji na dopust ali kako? Mislim, da je tu nekdo nujno potreben resnih nasvetov o udejstvovanju na forumu.


Upam da bo hmal zaklenjen.

EDIT: itak tole niti pod razno ni strojna oprema ampak software...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

PacificBlue ::

Jao kake imate tukej..a niso živalski vrt že zaprli?:)

charlotte ::

No lepo da si nam zaupal svojo približno starost =) in predstavil težkega programerja z kar 3 letno prakso in bogatimi izkušnjami. =))))) Brez dvoma bo projekt uspel na celi črti. Držim pesti zanj.

Edit: Se pridružujem želji o zaklepu teme

Zgodovina sprememb…

jan big p ::

ne to je charlote, ja sam se ti tud vedeš kt en žabar.

jan big p ::

charlotte: pjt u vojnik tam rabjo take kt si ti, pa zj so neki računalnike nabaulal tak d se boš lahk igrau.

jest10 ::

subby: jz tud znam beton narest sm to med poletnim počitncam delu tk d znam zidat mešat beton pa še kj bi se najdl.

Glede na tvoje umske sposobnosti, ki jih razkazuješ v tej temi, ti svetujem, da tudi v naprej ostaneš pri betonu:P

jan big p ::

a zj si pa jezn al kaj???

PacificBlue ::

@Jan big p

Mislim, da si postal zelo nezaželena oseba tukaj na Slotech..Sicer ti pa želim vse dobro..oziroma veliko sreče:)

jan big p ::

hvala, ja pa ne me žalit pa bom govoru mal bol prjazn.

PrimozR ::

Mnja, jo bo kar rabil, da bo preživel v tem težkem, težkem svetu... Pa mislim da si tukaj jezen samo ti jan. Bi se strinjal z jest10, pa je to malček grdo, da me ne bodo modi gledali postrani ;)

jan big p ::

ja js sm jezn vi ne k me žalte tlle.

bond007 ::

Kak vas en takle paglavc sprovocira8-O Je res vredno odgovarjat?

Gandalfar ::

Dovolj bo. Zaklepam.

OmegaBlue ::

Za izjemne dosežke v tej temi uporabniku "jan big p" dodeljen naziv persona non grata.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam po FRI-ju

Oddelek: Šola
266338 (5053) Ciklamen
»

Paradoks iskanja zaposlitve in možne rešitve

Oddelek: Programiranje
468442 (6224) Smurf
»

Številski sistemi.

Oddelek: Šola
171785 (1391) milc
»

kaj je to plavajoča vejica??

Oddelek: Loža
4010666 (6944) Mavrik
»

[c++] seštevanje binarnih števil (256bit)

Oddelek: Programiranje
52054 (1901) Thomas

Več podobnih tem