» »

kam delat z 13 leti

kam delat z 13 leti

Klemenn ::

kaj grem jaz sploh lako kam delat s 13 leti? med počitnicami mislim?

sketch ::

Mislim, da te s 13 leti nihče ne more zaposlit ker je protizakonito - pravno si še otrok. Zdi se mi, da moraš imet vsaj 14 let. Ne me pa držat za besedo.
Sicer pa te čaka kakšno pisarniško delo ali pa fizikalčenje, razen če nimaš nekih zvez ali pa veliko sreče.
Adapt and overcome.

burekar ::

Pejd travo okol kosit, kaj drugega ne moreš, če maš 13 let.

Zheegec ::

15 let, pol pa v najbližjo fabriko :)

Klemenn ::

kolikor jaz vem 14 pa so neke omejitve....polj mi ni pomoči?

Bessie ::

Sosedu operi avto, sosedi pa okna :D

OldSkul ::

Jaz grem drug let delat, bom vsaj nekaj keša zaslužu.Namreć star bom bil 15let.

Yohan del Sud ::

Jest rabim enega, da mi hodi po pivo v hladilnik. Sicer plačam bolj slabo ampak jebiga.

darh ::

lol @ Yohan del Sud...

kolk ti placas za to ? da vidm ce sem prevec radodaren >:D


anyway... po mojih podatkih je omejitev za delat 15 let... sicer pa tako kot pravijo drugi.. s starci se zmeni za žepnino in bodi pridn... zraven pa sosedu pokosi travo... skidaj snek če je zima... prekoplji vrt če je pomlad, pograbi listje če je jesen ipd... mogoče ti bolj leži da bi peljal kakega psa na sprehod al pa kaj...
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Jst pa še nevem če bom šol letos delat.

Mislim jebem se u šoli cel let, pol bi mogu it pa še delat, medtem ko se moji frendi podijo za pi**am na bazenu? No way!

Razn če bi dobu res kak dober šiht...mogoč, da bi tle pomagu u firmi z računalniki...

Drgač pa ja. Moreš bit star 15let, da lohk greš 'legalno' delat, ker čene se lohk obrneš na človekove pravice, da te izkoriščajo ;-) ... sam je pa kewl k si str 15 let...lohk že cigarete sam kupiš ;-))

darh ::

ja ROK... glavn da si lahko cigarete sam kupš.. to je najbolj pomembno..
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Ka pa alkohol si lohk?

Ziga Dolhar ::

ROK: ne, in prav je tako.

/me bi uvedel ban na tobačne in alkoholne izdelke za vse. Pač.

R0K ::

Ahh, škoda. Še vedno ga bo treba dobivat po ilegalni poti. :|

Thrivial ::

Pojdi v Indonezijo, tam je starostna meja 7 let in bi bil s 13 leti primeren ze za preddelavca. 8-)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

McHregec ::

Jebediah začni kopirat cdje in jih prodajaj po ugodni ceni in se tem celo nekaj zaslužiš in še za odvetnika potem. :D
Destroyer Of The Worlds.

BaRtMaN ::

LOL!
Jebediah: v Novem mestu je DNŠ - društvo novomeških študentov, kamor se kanim včlaniti. Sicer ne verjamem, da bi tebe sprejel k si šele v 7. razredu, ker mislim da sprejemajo sam srednješolce pa študente. Poznam pa enga, k je dobu službo v McDonaldsu (pometanje, brisanje miz...).
:\

Brane2 ::

Ne vem, če bi s 13 leti rabu glih odvetnika. Pa tud če bi ga, bi ga verjetno družba preskrbela.

Pisali so, da ko so se mlatil na Kosovu, da je folk najemu mularijo z manj ko 14let za umore, ker jim zakonsko niso mogli kaj veliko...

ls ::

jst mam 17 in hodim delat na hermes softlab med pocitnicami. sux ma je dora placa:D

Loki ::

ls kak to mislis, da sux? te prevec matrajo?
kaj tocno pa delas tam (verjetno programiras, ampak kaj npr.?)?
rok & jebediah lahk gresta v kako rusijo, afganistan za tarce alpa za vojake (dobis pusko...bos lahk quaka v zivo igral).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

burekar ::

lordninja:
Od kdaj si pa 15-letnik ne more kupiti alkoholnih izdelkov v trgovini?

Klemenn ::

jaz sem šu z 10 leti kupt 2 pive in 2 west lahke...odkar pomnim......vedno to kupval....ne zame no...:D

Loki ::

v bistvu npr. mene (in verjetno se veliko ostalih) ne briga, ce ti kadis, pijes, si vbrizgavas mamilo v zile, ipd., ker s tem itak sam seb skodujes...
je pa res grdo vcasih pogledat, koliko folka kadi...npr. na nasi gimnaziji (vec punc kot fantov; gim. skofja loka)

Ziga Dolhar ::

Burekar: ne vem za prodajo v štacuni, ampak rajtam da se ne sme streč alkohola osebam, mlajšim od 18 let..... mam prav?

burekar ::

Motiš se. 15 let moraš bit star. Za 18 je bil samo predlog, ki pa še ne bo uzakonjen hitro.
Pravzaprav podpiram to, da je dostopen 15-letnikom. Boljše bi bilo, če bi vse droge legaliziral. Boljše 15-letnik, ki je pijan(al pa zabakan), kot pa da hors snifa. Če se pa drogirat al pa ne, to je pa čisto druga zgodba.
Z legalizacijo bi država dobila veliko več dohodkov, veliiiiiko manj kriminala bi bilo, ter ljudje bi bili bolj seznanjeni s posledicami uživanja drog. Ampak tega še dolgo ne bo, ker politiki nimajo poguma za to, in pa ker bi se stare mame in pa stari ateki zgražal. Potem se pa čudijo, da imajo ljudje overdose zaradi ekov(tablet) in podobnega sranja, ko se gre v drogah neizobražen osebek drogirat.

kaninerror ::

Najbolje bi bilo, če bi se preselil na kak drug planet, med ***. Tam bi lahk počel kar bi hotu. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvolična Poljska (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
605847 (4306) urban99
»

Če polnoletna oseba omogoča mladoletni uživanje drog? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10110528 (8698) smilyxx
»

Državni zbor uzakonil horo legalis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1479661 (7289) Trololololo1
»

AntiDroga (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545014 (3716) MMore
»

Marihuana marš - Kongresni trg 11.5.

Oddelek: Loža
372328 (1653) Elemen_T

Več podobnih tem