» »

[Windows] Best Mail Server

[Windows] Best Mail Server

d0rK ::

Zdravo,


sem naredu search pa so vsi rezultati precej stari. Pred kratim sem preklopu moj webserver iz Slackwara na Windows ker sem se
odlocil da bom dolocen software (printer driverji, iTunes za telefon, etc) instaliral na loceni masini da se mi ne naserje na main
racunalniku. Zdej Apache laufa ampak ne vem pa kaj bi uporabil za posto. Najbolj mi je vsec Merak Professional, ampak tudi najenejsa
licenca za 25 uporabnikov je 1000$. Pripravljen sem placati nekaj malega (300$?) se najraje bi pa videl da bi bila zadeva zastonj.
Pac iscem standarden mocan mail server, z dobro resitvijo za spam (integracija SpamAssasina?). Morda tudi integracija s Kasperskyjem
za skeniranje poste. In pa WebMail. Zelo si zelim tudi, da bi bil program vizualno privlacen. Merak je super kot tudi MailEnable in
SmarterMail. Ampak preden se odlocim za nakup seveda zelim nekaj first hand izkusenj.


Hvala.

OmegaBlue ::

Zakaj točno potrebuješ "vizualno privlačen" mail server? Drugače MDaemon
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Verjetno leti na webmail, omega.
https://dolhar.si/

d0rK ::

Ubistvu leti na oboje, s povdarkom na Webmailu. Jebat ga, sm mal plehek. :P


MDeamon mi je vsec. Bi pa rad slisal se kaksen predlog. Ima kdo kaksno izkusnjo z MailEnable ali SmarterMail ?

d0rK ::

Se kksn predlog? Al vsi laufate svoje mail serverje v unixu? :/

OmegaBlue ::

Well.. ja ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Jst ::

Well, ne: tudi na *bsd-ju.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BC3 ::

PaX_MaN ::

d0rK ::

Meh. Ocitno so najboljsi Windows mased mail serverji Merak, MailEnable in SmarterMail. Zadnji ima tudi brezplacno vezijo ki vkljucuje vse funkcije Enterprise verzije, je brez oglasov ali obvestil, vse kar vkljucuje je omejitev 10 uporabnikov na domeno. Ampak meni program ni vsec zaradi web vmesnika. I need windows xD. Druga dva sta pa zelo draga. Se posebej Merak. Na travniku sem nasel polni razlicici MDeamon in Kerio MailServeja
tako da bom oba preizkusil nato pa najverjetneje enega kupil.

t3hn0 ::

kerio mail server: dokaj ql, sam je tud kr drag, kar je definitvno minus...drugac pa...nastavitev polno, sploh kar se varnosti tice, lep web interface, sam ce hoces svojga narest si mal omejen, ker ma zakodirano kodo, verjetn z zendovim encoderjem.

zdej pa uporablam hmail server, katerega ti priporocam. dokaj simpl, pa sluz svojmu namenu. po defaultu uporabla clamwin antivirus (mors ga posebi zloadat), ma pa moznost uporabe drugih mail serverjev, sam tega se nism stestiru. web interface je sicer mal bogi (vsaj tko zgleda), sam se da kr vse nekak narest kar imas zelje ;)
^.^

_Dejan_ ::

Sam uporabljam Kerio Mail Server in sem zelo zadovoljen. Vse delujetakokot mora(POP3, SMTP, WEB). Spam filter tudi odlično deluje... Edino cena je minus...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

free-domena

Oddelek: Izdelava spletišč
194656 (3673) Gandalfar
»

kako postavit domači server?

Oddelek: Izdelava spletišč
123615 (3346) Klemzz
»

all in one mail server

Oddelek: Omrežja in internet
142538 (2128) r5r
»

Apache & mail server

Oddelek: Izdelava spletišč
101245 (1139) FXMagic
»

Win-server

Oddelek: Operacijski sistemi
8763 (673) km-

Več podobnih tem