» »

Mobitel TV

Mobitel TV

Pesimist ::

Hm deluje komu to? Jaz vidim samo spored. Nikjer ni linkov da bi odpr stream. Je pa N73 tak da bi skoraj moglo delati.

robbe ::

Včeraj pa predvčerajšnjim je še delalo.

Pesimist ::

Kaj pa danes? Kaj to gres na moj planet > Mobile TV > ko vidis kanale kot cartoon network pa gor kliknes in se zgodi kaj? Jaz samo vidim kaj trenutno laufa in kaj bo next. Nic pa ne odpre streamov.

Fave ::

Jaz sem tudi danes poizkusil, pa mi javi, da trenutno ne dela.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Pesimist ::

meni nic ne javi. Jaz niti linka nevidim. Ali odpre samo ali kaj, ali moram celo kak aktivirat?

Matej_K ::

Vklopiš UMTS na svoje mobilniku, počakaš da ti najde 3G, greš na planet.

Najdeš link Mobilna TV, počakaš da odpre, ti pokaže spisek kanalov.

Mogoče moraš prvič potrditi za kakšen čas misliš uporabljati to storitev,( mesec, dan) to samo prvič.

Za vsakim programom imaš link ''Predvajaj''(vsaj pri SLO1,SLO2,ŠPORT TV) ostali se odprejo dodatno

Klikneš in ti odpre programček na telefonu in prevaja kar je trenutno na tv.

Dela super, uporabljam že par dni sploh ni tko slaba slika in tudi ''štekanja'' je zelo malo. Na primer gledam lahko tudi šport tv ki ga na domači tv nimam.

SUPER!!!

Kdo ve kakšna bo naročnina??
... .. .

M-XXXX ::

Je to za zdaj zastonj??

Pesimist ::

Nimam tega linka predvajaj, pravtako nisem nikjer zbiral kateri paket hocem. Ostalo pa mam kot pravis.

Matej_K ::

Do konca avgusta je zastonj!

Jst imam ta link predvajaj že od začetka, tak da nevem zakaj ga tebi ne kaže.
... .. .

FlipeR ::

Imel sem iste težave kot Sawyer - ni bilo linka "Predvajaj". Mal sem še preizkušal in ugotovil, da je pogoj, da ti deluje ta, da se povežeš prek Internet dostopne točke "Planet xxx (kjer xxx = ime paketa, ki si ga sklenil z Mobitelom - če nisi ničesar sklepal, uporabiš Planet Mini)" - ET VOILA! Deluje :)

Potem, ko klikneš na "predvajaj", izbereš še paket (30 dnevni - ITAK! - oba sta tak al tak zastonj) in že lahko gledaš Maria Galuniča od bilo kje ;o)
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Pesimist ::

Jah to sem jaz tudi ugotovil ze. Drugace pa se mi zdi da je storitev zanic. Kvaliteta je preniska, slika pa slideshow. Bol z 15fps deluje to kot pa tekoce. Za tako storitev nisem pripraven dati niti centa. Mogoce bi se lahko kaksno vremensko napoved gledal z 15fps. Drugo pa niti podrazno nemorem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ginekolog ::

kul storitev. ima dober potencial na telefončkih z večjim zaslonom.
Divers do it deeper.

M@73Y ::

Pozdrav.
Meni pa pokaže predvajaj nato pa se ne zgodi nič. čakam 5 minut pa nič.prvo sem moral še klikniti na ali 24h ali pa enomesečno naročnino (ki je zastonj do konca 8/08)nato pa se nič ne predvaja. ne slo1, ne slo2, šport TV...nobena ne prime.
sem poklical na 041700700 pa so mi rekla da naj v real playerju nastavim na dostopno točko planet mini, sem nastavil pa še vedno ni nič. mogoče kdo ve kaj bi se moralo še nastaviti.
nahajam se pa v Škofji Loki kjer je UMTS signal ("vse črtice"), imam mobitel ITAK paket in Nokio 6120 classic ki je UMTS/HDSPA mobitel.
LP.
..jump into psytrance tunnel..

Pesimist ::

Za pravilno delovanje Mobilne TV se je treba na mobilni Planet povezati prek posredniškega strežnika (proxy), ki je nastavljen v internetnem profilu Planet Mini (Maksi, Mega, Giga). Če se povezujete z internetnim računom Mobitel Internet, storitev ne deluje. V tem profilu posredniški strežnik ni vpisan; dodati in vpisati ga je treba ročno. Prilagam vam ustrezne nastavitve za vnos profila Planet Mini v vaš telefon.

Meni so to odgovorili na email. Zadeva deluje ampak po mojem skromnem mnenju nic ne zamujas ker je storitev izredno neuporabna in zanic. Razen ce uzivas gledanje filmov in oddaj v 15fps. :\

Matej_K ::

Ja pa kaj ti pričakuješ. HDTV??

za mobilno uporabo je čisto zadovoljivo...
... .. .

Ibex ::

Ja naša sosedna država Avstrija že imajo nekaj časa Mobile HD preko 3G omrežja. Da ne govorim o Italjanih, ki lahko preko mobilnikov gledajo sky sport sky cinema itd.

scester ::

Meni mobilna TV dela vendar šele po pogovoru z mobitelovim tehnikom oz. tehnico. :)

Za pravilno delovanje Mobilne TV se je treba na mobilni Planet povezati prek posredniškega strežnika (proxy), ki je nastavljen v internetnem profilu Planet Mini (Maksi, Mega, Giga). Če se povezujete z internetnim računom Mobitel Internet, storitev ne deluje. V tem profilu posredniški strežnik ni vpisan; dodati in vpisati ga je treba ročno.

Mobilno TV lahko gledate na vseh mobilnih telefonih, ki podpirajo hiter prenos podatkov UMTS (3G) in omogočajo predvajanje pretočnih (streaming) videodatotek. Za hiter dostop do Mobilne TV na Planetu pošljite sporočilo SMS s ključno besedo P TV na številko 1919. Ogled Mobilne TV in prenos podatkov sta v promocijskem obdobju, vse do 31. 8. 2008, brezplačna.


Tisti ki Mini interneta nimate, lahko pošljete na 1918 ključno besedo PP in voila. Happy TV watching ;) Zadeva dela preverjeno. Če si slučajno lastite Nokio (v mojem primeru N93), glejte da boste v Real Playerju isto naštimali Paket Mini, drugače vam bo Real Player zavračal stream.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scester ()

M@73Y ::

Nastavitve za NOKIA 6120 Classic:

• Meni
• Nastavitve
• Nastavitve telefona
• Povezava
• Dostopne točke
• Možnosti
• Nova dostopna točka...................................privzete vrednosti
• Ime povezave: ........................................Planet Mini
• Podatkovni nosilec: ................................Paketni prenos
• Ime dostopne točke: ..............................internet
• Uporabniško ime: ...................................mobitel
• Zahtevaj geslo: .......................................Ne
• Geslo: ......................................................internet
• Preverjanje: ............................................Normalno
• Domača stran: ........................................http://planet.mobitel.si
• Možnosti
• Dodatne nastavitve
• Vrsta omrežja: ...............................IPv4
• Naslov IP telefona: ........................Samodejni
• Naslov DNS: ..................................Samodejno
• Naslov posredn.str.: .....................213.229.249.040
• Št. vrat posr. strežn.: ....................8080
• Domača stran: ......................................................http://planet.mobitel.si

Nastavitve real player:
• meni
• predstavn.
• realPlayer
• možnosti
• nastavitve
• video
• ponavljanje: ................................izključeno
• nastavitve pretakanja
• posred. strežn.
• Uporabi posred. str.: ............................DA
• Naslov posredn. str.: ............................Brez
• Vrata posredn. strež.: ...........................1091
• Omrežje
• Privzeta dost. točka: ............................Planet Mini
• Čas povezave: ...................................Neomejeno
• Najnižja vrata UDP: ............................6970
• Najvišja vrata UDP: ...........................32000
• Možnosti
• dodatne nastavitve
• Pasovna širina GPRS: ........................28,14 kbit/s
• Pasovna širina EGPRS: ........................65,28 kbit/s
• Pasovna širina UMTS: ........................268,80 kbit/s

Meni deluje. slika je za mobilno tehnologijo čist dobro gledljiva. fajn bi blo le še kakšen pameten program uvesti (mogoče HBO) :)
Lep pozdrav.
..jump into psytrance tunnel..

OldSkul ::

Sm probal tole na E51 in dela super, samo naštimat je blo treba dostopno točko v RealPlayerju! Je pa škoda, ker ne morem spelat tega videa na tv zaslon recimo>:D . Nokia 6500 podpira to

Pesimist ::

Matej_K: Ne ne pricakujem HDja. ampak tekoco sliko pa je najmajn kaj bi lahko pricakoval. UMTS bi to mogo brez problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86109558 (12982) zobnik
»

mobilna tv ne dela na nokia 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
7869 (774) Lynx
»

Zastonj brskanje na Planetu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
61050 (939) Lonsarg
»

Mobilna TV

Oddelek: Mobilne tehnologije
81972 (1743) krentam
»

nastavitve za wap v nokii 3510i

Oddelek: Pomoč in nasveti
51417 (1368) tejka

Več podobnih tem