» »

Pomoč prosim!

Pomoč prosim!

TKM29 ::

Pozdravljeni!

A mi lahko nekdo svetuje, kaj je vzrok, da mi računalnik med igranjem zmrne "slika v igri se enostavno zmrzne" in ko ga resetiram mi računalnik ostane temen in začne piskati neprestano. Zavedam se da, če določeno krat piska v nekih intervalih to tudi pove za težavo. A problem je da to spiskanje ne neha in ne neha. Konča se pa ponavadi, da ga par krat resetiram.

Če menite, da je vzrok pregrevanje, bi sama menila da ni, saj se to zgodi tudi ko momaj računalnik in vstopim v igro.

A je možno da je grafična?

grega90 ::

Premajhna moč napajalnika ???

solatko ::

Ali pa problemi z rami.

napasi ::

Napajelnik najbrž ni (odvisno kaj imaš vse priklopljeno, možno da bi bil kak ram - stesstiraj z Memtest86, lahko pa bi bila tudu grafična. Najbrž ga moraš ugasniti in ponovno vklopit pa spet dela do tam kot navajaš.
Vse je odvisno tudi katera igra je če podpira tvojo grafično, če imaš dovolj spomina itd....
Boš moral navest kaj več podatkov.
Pa maš igro original.

bumbar_ko ::

Slabo potisnjena grafika v agp ali pci slot!

cekr ::

Poglej, kako je urejeno hlajenje procesorja in grafične.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

LordPero ::

Slabo potisnjena grafika v agp ali pci slot!

Poglej, kako je urejeno hlajenje procesorja in grafične.

Oboje možno, možno pa tudi, da je uboga grafa pri svojem preranem koncu (praktično isti problem kot misli kiki22, le da je stik na samem slotu uredu). Pomaga, če vse vzameš grafično & pomnilnik ven, popihaš slote in daš nazaj noter (do konca ;)). Če napaka ostaja ista, gre neki proti koncu (imho grafa oz. neki v zvezi z GPUjem, manj verjetno pa mamaplata alpa RAM).
Pregrevanje menda res ni, lahko pa poveš kaj in kako s tem -pogledaš lako tudi kako je kaj (pre)vroč northbridge.

EDIT: quote oznake
LordPero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordPero ()

powr ::

Jaz bi tudi rekel napajalnik

Romčy ::

Če se ti to dogaja samo ko greš v igre,je možno tudi driver od grafične.Probaj ga odstranit in dat novejšega,daj tudi nov DirectX. Lahko je več vzrokov,probaj.
"Software is like sex, it's better when it's free"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412398 (10770) ThomasSGS
»

Katera grafična?

Oddelek: Strojna oprema
131150 (873) dejc2
»

Grafična kartica s tv-out-om.

Oddelek: Pomoč in nasveti
8802 (690) AndrejS
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421874 (1237) Mirč
»

kako nastavit grafično

Oddelek: Strojna oprema
171709 (1393) pmodic

Več podobnih tem