» »

Kaj bomo igral v Piranu?

Kaj bomo igral v Piranu?

R0K ::

Dejmo se že zdej zmenit.

Bi blo fino, da vsj okvirno vemo, za kire igre ste najbojl navdušeni v MP ... itak kvako in UT ...

Sam kaj pa še pol? RTWC, Resni Samo 2, mogoč kako strategijo?

Lohk bi se že tut zmenl za kakšne klane :)

Pač, nič ne prepuščam slučaju. :P

DrSergioDJ ::

RTCW bi bil kul...pa Soldier Of Fortune 2 Demo (nujno! :D )

ostalo je pa meni vseeno :D
...

djv ::

Kaj pa Counter Strike? Pa RTCW bi skoraj mogel bit ja!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djv ()

R0K ::

djv : sorry .. itak, da sm pozabu CS :8) .

Serž : jep demo res rulja ... sam ga mam že mal prek glave ... škoda, k še nebo celi do takrat zunaj :O .

webcreator ::

colin obavezno
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

TylerDurden ::

Action half-life, half-life
Let\'s make some soap ...

Matek ::

Khm, upam da bo tam kaj cedejev na voljo, ker vsega glih nimam doma :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

MMM : ne skrbet ... bo tm dost lokalnih piratov :-) ... sicer pa tut če boš rabu, se boš pač povezal do mene alpa do koga druzga pa prenese špil na svoj rač.

Sergio ::

admini bomo pa mižali na vseh sedem učev.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

andrej ::

samo pazite, da nebo kdo iz BSA priso malo poskilit;)

Klemenn ::

ves s-t ekipa propade.........upam da vam dajo v zapori računalnike:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

freejack ::

Nagradno vprašanje ali kaj je to ironija: Kakšna je verjetno, da v Piranu nobeden izmed udeležencev ne bo imel zraven pekača, vsaj 20 praznih CDjev in pa priročno mapo z 50 najbolj zanimivimi igrami? (druga mapa, v kateri bo imel še dodatnih 50 DivX filmov se ne štejejo) :D :D :D

DrSergioDJ ::

/me nima pekaca .... :O (prodal...) ... :D
...

Sergio ::

torej... koliko vas sedaj pride v soboto ali nedeljo? hočem čimvečje število!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DrSergioDJ ::

jst pridem v petek :D
...

R0K ::

Jst bom tut oba dni tam.

Prvi dan gledam, drugi sodelujem.

DrSergioDJ ::

R0K: popravek....3/4 prvega dne gledas...pol pa v soboto zvecer brz za racunalo svoje in razpaljotka™ :D
...

darh ::

jest spilam Quake 3 ;) pa dva pa ena tud ce komu paše :))

lahko se zmenmo pa tudi za kak MS hearts ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Ma ne no!! Kvejk suks no!! :))

Ma full je zle špilov dobrih vn pršl. Sploh SoF2 beta (men dost rula), pa tut Tony-a 3 se, da špilat MP, sam še nisem probu.

Itak pa UT rox! :>

Matek ::

Da te ne bo kdo slišal, R0K;). QuakeIII je zakon. Sicer je meni UT fajn, ampak je bolj izpopolnjem za multiplayerja Quake. Tony-a pa itak8-).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Klemenn ::

se boste mel ful dobr...dokler kaka bsa ne pride...

DrSergioDJ ::

Jebediah: zakaj mam filing, da jih bos prov ti anonimno obvestil? >:D
...

R0K ::

Sicer jst vem la bojl malo stvari o tem, sam vseen.

Kaj mi pa oni po zakonih sploh morejo? Če mi reče naj mu am rač, a mu ga morem dat? Kaj če rečem, žal tole so pa osebne zadeve, pa še fotr ima gor papirme za firmo in ne smet noben videt (;) )?

A mi lohk še vseen kaj težijo?

Aia..hehe sej res...še sreča, da imam Linux gor..bom pa njega zagnal in reku, da mam sam njega gor :))

DrSergioDJ ::

/me bo v primeru obiska BSA uprizoril "Getaway in Piran" ... (pa da ne bi kdo mislu, da mam kej ilegalnega na računalniku..to bi bla sam diverzija..da vas rešim, dragi moji slo-techerji :D )
...

Klemenn ::

drsergiodj dal si mi idejo...drgač pa če pridem pridem brez compa....se laže teče brez compa pod ramo,.,.,,pa tut da bsa pride...me ne vidte več:)) da ne bi kdo mislu da mam kej ilegalnega gor...:))

teac ::

Daj Jebediah zdaj pa že nehaj s tem tvojim bsa-jem, ker si že prav tečn!! ;(( Kaj bo bsa...če jih ni blo na lan-u v MB prejšnji tedn, pa je blo tam 160 računalnikov, jih sigurno nebo v portorožu, ko še 50 računalnikov nebo!

DrSergioDJ ::

ahh..dejte no..Jebediah se itak sam zeza.. :D
...

Klemenn ::

tole niti ni blo glih za vpit ampak; če maš naročene računalniške novice...mal poglej ko piše kej o bsa...majhna podjetja pa jih pridejo čekirat...pa če gledaš da so vsi od bsa tut najbž comp freeki...lahk računaš da poznajo s-t in forum.....sicer je mal možnosti ampak....če je kje kak ful zajeban in tut taki so ; poznam policaja k je svojo eno kaznoval ker je prehitro vozila....(bukovec),,tak da previdnost ni odvec

teac ::

Ja, samo glej, tudi če poznajo s-t, pa tudi če vedo za portorož, mislim, da nikakor niso mogli zgrešit lan-a v mariboru, ker mislim, da tolk pa so obveščeni, da 160 računalnikov na kupu ne bodo kar tako zgrešili. :D
Pa kaj, tudi če pridejo, mam jaz disk miniran...tak da samo klik in BUM!!!!:D :D

No, samo npr. da prikažejo (po res nekem čudnem naklučju) , pa bi bil fak ja! :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

dex ::

Obisk BSA zgleda kot čist navadna policijska racija. Kaj pa mislte da so, CIA nummer zwei??? In tud če bi bili, bi bilo mal too much, če bi jim država dala proste roke, da lahko jebajo v glavo vse državljane po spisku. Torej na lokacijo pride xy policajev. Da ti pa kriml lahko karkol stori, pa rabi vsaj utemeljen sum kaznivega dejanja. Za kakršnokoli šarjenje po compu pa še nalog. Ki se mora najbrž glasit na tvoje ime, kajneda? Za nalog zrihtat je kr dost papirjade+50 računalnikov...Tko da tud če na lokaciji najdejo par največjih piratov na planetu, bi jih kolkortolk sposoben odvetnik lahko rešil zaradi napak v postopku. Če ste pa res paranoični pa lahko zrihtamo stražo pred najbližjo PP...pa ko bo Jebediah brez računalnika...a se javiš?:D


P.S.

Ppopravite me, če se motim...
vem, da nič ne vem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zanima me! Če imate v posesti "piratske" verzije iger in programov! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
825168 (3942) flipflop
»

Slo-Tech Piran 2002 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1136815 (4549) DJroky
»

Piran 2002

Oddelek: Novice / NEST
212331 (2331) R0K
»

Piran 2002

Oddelek: Novice / NEST
222368 (2368) R0K
»

Piratsvo : tako po čez (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535030 (4150) kuzifix

Več podobnih tem