» »

Toča 2008 ?

Toča 2008 ?

AngelOfDeath ::

Kaj zdaj ST-ovci niste imeli nič toče ?

Ko ti to začne padat po avtu je najboljše da se obrneš.

http://shrani.si/f/K/Nl/1v6yberF/img4853.jpg





Tudi iskat je ni potrebno...

http://shrani.si/f/23/lo/2IRAsYIe/img4857.jpg


edit: Slovnica
  • zavaroval slike: Tomi ()

LeXani ::

No, to pa je prava toča. Kaj avti tam zadi so celi 8-O
Čas prve prijave 04.11.2005

AngelOfDeath ::

No, to pa je prava toča. Kaj avti tam zadi so celi 8-O



Niti en ni celi...
Tako je po celem Lenartu.
edit: Slovnica

Tilen ::

Nam je na enem službenem avtomobilu sesulo šipo, ostali pa stolčeni kr fajn.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

subby ::

zdaj je bilo pri nas slišat, da pada toča ampak na srečo so samo velike kaplje padale po polivinilu

BaRtMaN ::

Smo imeli na Dolenjskem tudi hudih 15 minut, sicer brez toče, ampak z vodoravnimi padavinami. Sem moral dejansko vstat, pozaprt okna, pobrisat poplavice in o tem postat na Slo-Techu. :)

Sims ::

Pozdravljeni,

Malečnik, Celestrina. Avto stolčen, drevesa oskubljena, od sosedov strehe preluknjane, Naša na srečo ostala cela ...

Sims

Saircor ::

Kamnik. Strehe odprte, drevesa polomljena, javna razsvetljava vodoravna, ele kabli potrgani, male poplavce.. ipd. je blo kr za vidt..

dolenska ::

dolenska. grmenje, bliskanje, hudi nalivi, brez toče,imam pa sobo čist mokro ker sem mel okn odprt.

Ted ::

Ne se čudit če bojo cene hrane šle spet gor. V osrednjih slovenskih goricah pridelkov ni več, isto v prekmurju. Pa je šlo 10k evrov v vinogradu...
Mah...

Blum ::

zopet: Narava nam vrača, kar smo mi dali njej :/:/:/

Hardstyle ::

Slike od kolega (Lenart):



in

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

mitkos ::

A tudi evri so padali????

ShowDown ::

Mi smo se včeraj peljali skozi Lenart 3 ure po tem neurju....peljali smo se 40kmh, ker smo gledali kako razdejanje je naredilo. Na poti do Lenarta podrta drevesa, potolčena koruza in ceste polne umazanije. Naj nekdo iz Lenarta naredi malo več slik. Fasade hiš so dejansko imele blato do streh. Zgleda da je vzhodno Slovenijo kar pošteno prizadelo. :8)

username ::

zopet: Narava nam vrača, kar smo mi dali njej :/:/:/
A točno to, kar smo dali? Jaz se pa ne spomnim, da bi kdaj kepe ledu metal navzgor v luft (in še manj, da bi te ledene kepe tam gori ostale kak daljši čas).
Je kdo drug to kdaj počel? (metal led v zrak, pa da je ta led v zraku ostal in se potem čez par mesecev/let vrnil v obliki toče?)
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

PaX_MaN ::

zopet: Narava nam vrača, kar smo mi dali njej :/:/:/

Ja, ja, toče pred stotimi leti sploh ni bilo - za vse je kriva industrializacija. Hm, ledena doba, ekšli, ene par dob, anyone?

KandazaR ::

To je neumnost da nam sedaj narava vrača. Ljudje imamo eno lastnost in to je da pozabljamo. Potem pa vsakič trdijo, da je ta nevihta pa sigurno najmočnejša.

BigWhale ::

Ja, nevihta taka, da je najstarejsi obcani ne pomnijo.... Ampak kaj, ko so tako sklerozni... ;>

AngelOfDeath ::

Mi smo se včeraj peljali skozi Lenart 3 ure po tem neurju....peljali smo se 40kmh, ker smo gledali kako razdejanje je naredilo. Na poti do Lenarta podrta drevesa, potolčena koruza in ceste polne umazanije. Naj nekdo iz Lenarta naredi malo več slik. Fasade hiš so dejansko imele blato do streh. Zgleda da je vzhodno Slovenijo kar pošteno prizadelo. :8)


http://www.alter.si/tabla/showflat.php/... 18 stran

so pa delane par ur po neurju...
edit: Slovnica

PaX_MaN ::

Dobr nooo, a je treba dajat gor n x 4 mega slike? Nadležno, nadležnoooo!

poweroff ::

Če nam narava vrača, kar smo ji dali, kaj nam bo potem storila šele vlada?
sudo poweroff

Adrijan0 ::

u ng (vrtojba) ravnokar toča kot "krompir".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Ted ::

Tole je že zdavnaj preseglo značilnosti lokalnih neurij... To je vseslovenska katastrofa pismo, v Kamniku in okolici odpihne gozdove in strehe, pri nas poleg strah toča razbija okna/strehe/avtomobile in uniči pridelke, v naslednji noči in dnevu pa fašejo še tisti kraji, ki so se neurju prejšnji dan izognili.
Mah...

PaX_MaN ::

Malo si poglej, kaj imamo na severu in zahodu ter tisto stoječo vodo jugovzhodno pri nas.

ShowDown ::

Kaj pri nas sploh strelajo proti toči?

Tilen ::

He, he, he. Včasih so...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AngelOfDeath ::

http://forum.zevs.si/index.php?topic=13...

Še slikce iz Zevs foruma...
edit: Slovnica

PaX_MaN ::

Najbolj markantni sta tisti sliki, kjer je eno bajto _celo_ odneslo, eni pa vrhnje nadstropje. <pobira_čeljust_s_tal>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toča in ustavljanje na avtocesti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8616809 (13379) timej98
»

Nevihte (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23722724 (12619) Yohan del Sud
»

Toča: 08.08.08 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717822 (5309) JanK
»

in posledice toče so............ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565961 (4598) bluefish

Toča na štajerskem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
775928 (4422) STASI

Več podobnih tem