» »

Frontlines: Fuel of War

Frontlines: Fuel of War

Jst ::

Ker še ni teme o tej igri, jo odpiram. Nisem pa v naslovu hotel napisati "problem," ker se lahko o tej igri tudi normalno pogovarjamo.

Špil mi je vsekakor dober, vendar me moti to, da invert mouse ne dela pravilno/vsepovsod. Oziroma dela on-foot, kolikor se pa vsedeš v avto, ali pa za kakšno strojnico, pa ne.

Potreboval bi popravek, ampak igre enostavno ne morem update-ati. "EFIS_Patch_All_to_v1.0.2.exe" mi dela normalno, 1.1.0 se pa zažene, gleda in inštalira PunkBuster, potem, ko bi pa moral nadgraditi še špil, mi vrže "Neither command line parameter specified is an existing directory."

Pozna kdo rešitev? Probal sem pa popravek za EU, ter North America in pri obeh se zgodi enako. Imam pa Visto 64 sp1, regional settings na US, če to kaj pomeni. Čudno mi je, da sem pa 1.0.2 lahko inštaliral čisto normalno.

Mi lahko kdo pomaga?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kixs ::

Ta spil se mi je ful dopadel in sem ga obrnil v nekaj dnevih. Imel sem pa enak problem z Invert Mouse :(

XsenO ::

Igre sicer nimam, toda skoraj vse igre imajo en file s končnico .ini ali .cfg kjer so nastavljene vse tipke in nastavitve. Malo tam poglej ker sigurno bi se dalo kaj najt.
1 + 1 = 1

kixs ::

Jst ::

Aber ich spreche kein Deutsch. (google translated)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kixs ::

Sej js tud ne. Ampak se bos ze znasel ;)

iLichu ::

pa je kj igra boljsa k je popatchana,k sm igral k je vn prsla,živ sranje je bla,a je zdj kj boljs ?

Jst ::

V Registryju sem pod installpath na koncu odstranil "\", tako kot piše na tistem nemškem forumu. No, vsaj google mi je tako prevedel. Pa ni pomagalo. Ker imam igro, kupljeno v Slo, sem odinštaliral, v registryju vse, kar se je nanašalo na igro, pobrisal. Nastavil Regionalne nastavitve na Slo, Install, iz registryja spet pobrisal tisti "\", dal patch (EU version) v install dir in začuda je delalo.


--

Meni je špil všeč, samo za pripovedovanje zgodbe in pač vsi glasovi so lame, kot da bi jaz in moji kolegi govorili, ki nimamo pojma niti o igranju, niti o "pripovedovanju". Lahko bi najeli kakšnega profesionalca ali pa je le ta bil direkt iz srednje šole...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla s pretečenim certifikatom pomotoma onesposobila vse razširitve v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9213900 (8006) LightBit
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9010022 (5540) Mavrik
»

Mozilla Firefox 1.0.2 v vsej svoji mogočnosti je tu! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
11311156 (8478) njok
»

Linux internet povezava problem

Oddelek: Operacijski sistemi
441897 (1512) dr.J
»

Worms 3D (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
945671 (3532) Xplicit

Več podobnih tem