» »

Vista SP1 ali XP SP3?

Vista SP1 ali XP SP3?

1
2
»

Kato ::

Sem že najdu, odklukal sem "Remote Differential Compression", nimam pojma kaj je samo je pa sedaj veliko hitreje:D. Pa še nekaj sem odklukal pod user accounts ,da mi ne teži za vsako neumnost.

bluefish ::

UAC verjetno :).

Kato ::

Jpp 8-)

Mogoče kdo ve kako se odstranijo pa preimenujejo TV programi ,ki jih najde media center v Visti? Najde mi namreč circa 100 kanalov pa moram to urediti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kato ()

Hanzo ::

Tale problem mi javi v win xp sp2 :
 win xp problem

win xp problem

in to samo v igrah ki uporabljajo UT 3 engine. Mogoče kdo ve kaj bi blo lahko narobe. Hvala za odgovor!

Icematxyz ::

No lepo da slišim da sedaj po SP1 da vam je Vista boljša od XP. Sam se bojim celo tega da me niti Windows 7 ne bo prepričal in bom migrilal šele, ko bodo proizvajalci programske opreme ki jo uporabljam ukinli podporo za XP.

V času Viste se tega mi ni treba bati nitit malo. Bomo videli kaj prinaša Windows 7. Nenazadnje beta če se ne motim izzide že decembra.

OChack ::

možno je da je ena verzija rožica windows 7 alfa nekje naokoli ;)
glede na prve utise windows 7 bi lahko reku da je to le vista z SP2, kaj več pa drugič ;)
Int€l inside, IDIOT Outside

blackbfm ::

O alfa verzijah sploh nima smisla govort. Tako kot je bil Longhorn nek totalno zbugan XP, končni produkt je pa čiz nekaj drugega.

Kato ::

Zdravo imam en problem pa bi prosil za pomoč.
Disk mi konstantno škrta. Ne vem v čem je problem. Google mi pravi da je problem v "system shadowing", zato se izklopil "system restore" ampak ni nič pomagalo. Disk še vedno škrta.

V čem je štos?

bluefish ::

Superfecth, Indexing,...

Kato ::

Torej domnevam ,da sčasoma izgine. Približno kako dolgo naj bi to trajalo?

bluefish ::

Superfetch ponavadi nekaj prvih minut po zagonu, Indexing pa odvisno od števila in območja datotek - lahko le kakšen dan ali pa tudi več.

Revenant ::

HA! Kakšn queščn! Isto kot če bi prašu ali denar ali pištolo na tilnik, ccc... XP! Še mal splošno znane resnice, izberi:

1. SP2 če si nor na performance, net pa uporabljaš zgolj za multiplayer, torrente.

2. SP3 če ne ločiš med 145 in 140 FPSji, net pa uporabljaš tudi za moralno uprašljive spletne strani tipa .ru kjer životariš za najbolj izpirjenimi posnetki..


No, v drugem primeru ti tud SP3 ne nuca, itak pa si navajen formatirat vsake kvatre..
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft je razmišljal o ukinitvi prodaje Viste (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
15314176 (10526) Ziga Dolhar
»

Kateri OS uporabljate in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
796942 (4856) opeter
»

Xp ali Vista? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15810387 (6857) ___
»

Kateri windows namestiti? XP Professional ali VISTA Ultimate (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
575917 (4282) bluefish
»

Firefox gor, Vista dol (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
20221540 (13865) MrStein

Več podobnih tem