» »

Samsung SCX-4300 vs. CLX-2160N

Samsung SCX-4300 vs. CLX-2160N

pesekstyle ::

Zanima me, če ima kdo mogoče katerega od teh dveh tiskalnikov, ter če se jih da polnit s praškom, brez da je kakšna menjava reset čipov oz. podobno (kot ima naprimer SCX-4200).
V prvem primeru SCX-4300 gre za črno belo multifunkcijsko enoto, kartuše zdrži do 2000 strani, malo me moti to, ker ima samo zaprt predalček za liste.
Vem za primer Samsung-a (ML-16xx), ki ima enako, z izjemo da še ma enega odprtega. Problem ki je nastajal tam je bil ta, da se je včasih kak list zapletel ali pa ga preskočil, zato ni zanesljivo obojestansko printanje (v koliko so listi v zaprtem predalu).Pri SCX-4300 je samo tale predal? Ali ve kdo mogoče zakaj je tista reža na sredini tiskalnika? (SCX-4300) Slika je na povezavi:
http://www.trustedreviews.com/printers/...

Pri CLX-2160N je stvar drugačna, gre za barvno multifunkcijsko enoto, katera ima kartuše deljene (črna 2000 strani, barvne 3x 1000 strani), ter ima samo odprt predal. Ima kdo mogoče to stvar, ter obstaja možnost polnit katruše, brez kakšnih težav?. Spodaj je povezava, na kateri so vsi podatki, ter slike:
http://www.trustedreviews.com/printers/...

Zanimajo me predvsem mnenja za oba tiskalnika, ter za katerega bi se obločli vi?
Lep pozdrav
Dani

Zheegec ::

Pojdi si kupit SCX4200 dokler se ga še dobi (nekje 110€ pride) - ima večji toner za 3k strani, pa je čisto isti kot SCX4300. Drugače ne vem, če se ravno splača vzeti poceni barvnega laserca - je kar nekaj ink-jet tiskalnikov na trgu, ki imajo nižjo ceno tiska kot ti cenejši barvni laserci :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Rokic ::

Kot sem nekje zasledil ima Samsung v vseh "novih" produktih vgrajen čip. Tako da ni važno ali nabaviš barvnega ali črno-belega.

LP

Aphanisis ::

Tudi sam razmišljam o SCX4200. Zanima pa me, ali je mogoče z SCX4200 skenirati dokumente in jih neposredno pretvoriti v pdf? Zelo moteče bi bilo, če bi moral za vsako stran narediti recimo jpg, namreč rad bi več strani spravil neposredno v pdf.

Ted ::

Sem zdaj pogledal na svojem SCX 4200 in aplikacija Smarthru (samsungova za skeniranje) omogoča shranjevanje v JPG, PDF, BMP in TIFF.

Glede čipov pa eno vprašanje.Originalni toner je v zadnjih izdihljajih. Nameraval sem ga nest obnovit, menda čip ni problem?
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

pesekstyle ::

Hvala za pomoč in nasvet. Bom pogledal če še imajo SCX 4200 v bigbang (v soboto so še imeli).
Lep pozdrav
Dani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barvni laserski printer - multi naprava

Oddelek: Kaj kupiti
385609 (3340) mailer
»

Katero multifunkcijski tiskalnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
184323 (3745) specialc
»

Večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
51841 (1573) xandros
»

Kateri hisni tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
204291 (3852) fosil
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
82139 (1961) Klemzz

Več podobnih tem