» »

expertvision rd 4850

expertvision rd 4850

rkajtn ::

zdravo danes sem narocil to graficno ker saphireove ni za dobit!in kot vidim v performansi je osta kot pa asus in gainward pa podobno!Doma ze itak caka accelero s1 rev 2 za cooling!Prosim malo se razpisite samo brez bednih komentarjev!hvala

http://www.bolha.com/oglas3678686/xpert...


lp


robi

Urc ::

Vidim da si kar 2 naroču. Ja nič, razpiši se, ko dobiš.:)

rkajtn ::

Evo sedaj ze furam ati4850!temperatura je 45C z original coolerjem!grafika je zelo lepa in cista!teste grem delat sedaj da vidim kake tocke da ven!!vec javim kasneje!Accelero s1 rev2 se caka na malico!


lp

robi

AapocalypseE ::

Na koliko % pa se ti vrti ventilator na originalnem coolerju?

rkajtn ::

zal tega pa nevidim nikjer koliko obratov ima vent na graficni!ravnokar sem dal vlect dol 3dmark vantage tako da bom hitro dal teste gor!zanima me eno videl sem da ima opcijo za hd 720dpi in full hdi je pa vec moznosti hd,pal,ntsc!imam pa monitor full hd 245b samsunga 24 col!zanima me ce lahko kje nastavim na full hd torej da bo namizje in vse komplet predvajalo hd sliko!!

AapocalypseE ::

Pol pa si daj dol gpu-z in ti piše na koliko % se vrti. Idi pod sensors in Fan speed %. Jaz mam original hladilnik in mam za zdaj ventilator na 36% in mam 56°C.

rkajtn ::

to je test v novem 3dmarki vantage samo graficna je testirana http://service.futuremark.com/home.acti...!gpu temperatura je 45c ventilator je pa na 6%!

Date , GPU Core Clock [MHz] , GPU Memory Clock [MHz] , GPU Temperature [°C] , Fan Speed [%] , GPU Load [%] , Fan Speed [RPM] , GPU Temp.(DISPIO) [°C] , GPU Temp.(MEMIO) [°C] , GPU Temp.(SHADERCORE) [°C] ,

2008-10-11 17:40:20 , 500.0 , 990.6 , 45.0 , 6 , 1 , 1 , 45.5 , 49.5 , 44.0 ,

2008-10-11 17:40:21 , 500.0 , 990.6 , 45.0 , 6 , 0 , 1 , 45.0 , 49.5 , 43.5 ,


Koliko imas ti gpu clock!nebi moglo biti 650!!

AapocalypseE ::

Si ziher, da maš oni tanki cooler? Pomoje maš drugega, ker 6% in 45°C ne more bit z originalnim coolerjem!
Stock clock za 4850 so 625 gpu in 993 ram. Jaz mam drugač 700 gpu in 1100 ram.

rkajtn ::

ja original je od expervisona!jaz nimam navite nic!mogoce je to zato ker imam dobro prezraceno kisto veliko zraka hladnega!!

AapocalypseE ::

Prilimaj en screenshot z odprtim gpu-z. S tem tankim je nemogoče met samo 6% in 45°C. Mam jaz tudi zelo dobro prezračeno ohišje, ampak vseeno.

SCREENSHOT

Zgodovina sprememb…

rkajtn ::

Evo ti link sem slikal!mogoce pa je kaj narobe z kartico nevem!!Mi lahko pomagas z namestitvijo acelerota s1 rev 2.0?



lp

robi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rkajtn ()

AapocalypseE ::

rkajtn, s to sliko pa še dokažeš, da nimaš navadnega originalnega coolerja, ker ne dela tako.

Ziher nimaš enakega coolerja kot je na tej kartici: LINK

Pomoje maš kaj takega: LINK

Glede Accelerota si lahko pogledaš to temo: LINK

Zgodovina sprememb…

rkajtn ::

tocno tak streetracer 2 slika je pravilna oz ista kartica!odprti ventilator imam z coolerjem!ampak danes ga bom vzel narazen in bom dal accelerota gor cveprav ni potrebe kolikor vidim!Ajaj pomagaj mi povedat ce se da nastavit na hd kje ali so ze slike oz igre v hd grafiiki!!


lp


robi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura grafične kartice

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
384517 (3386) Sale_One0
»

HD4870 GS hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61271 (1145) bleh
»

navijanhe grafične

Oddelek: Navijanje
181434 (920) AapocalypseE
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717516 (5355) M-XXXX
»

4850 za 139.90eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555269 (3190) Vanadium

Več podobnih tem