» »

Vožnja s starim prometnim dovoljenjem

Vožnja s starim prometnim dovoljenjem

Kaboom ::

pred slabega pol leta sem kupil avtomobil (letnik '98), podaljšal prometno dovoljenje in odpotoval v Španijo - sedaj se pa moram do 6. decembra vrnit v Slovenijo z avtomobilom samo zato, da podaljšam prometno dovoljenje.

ker bi seveda raje bil v Sloveniji v času praznikov ob koncu leta in hkrati takrat podaljšal prometno dovoljenje me zanima kakšne so možnosti, da dobim kakšno potrdilo o tehnični izpravnosti vozila že tukaj v Španiji, ki bo veljalo v celotni EU.

za zavarovanje vem, da velja 30 dni po izteku. na tem linku vidim, da v Sloveniji dobiš €83 kazni, za manj kot 30 dni poteklo prometno dovoljenje. kaj pa v ostalih državah na moji poti? se pravi Španija, Francija in Italija? mi bojo kje prepovedali vožnjo? nabili €2.000 kazni?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

koyotee ::

a se ne da podaljšati po novem kar prek interneta?
p.s.: 24ur
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Kaboom ::

a se ne da podaljšati po novem kar prek interneta?
p.s.: 24ur



Storitev je zanimiva v tistih letih, ko ni potreben tehnični pregled, pravi Virant in dodaja, da je vozil, pri katerih je možno podaljšati prometno dovoljenje brez tehničnega pregleda, na letni ravni okoli 250.000.


zato sem tudi pripisal letnik avtomobila - moj avto ne spada med teh 250.000, ker rabi tehnični pregled.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnični, zavarovanje?

Oddelek: Loža
132314 (1718) MIHAc27
»

Vožnja brez urejenega avto zavarovanja

Oddelek: Na cesti
2710968 (10041) St235
»

Tehnični pregled...kdaj?

Oddelek: Loža
116035 (5411) metalc
»

pretečeno prometno dovoljenje

Oddelek: Loža
52212 (2077) solatko
»

Podaljšanje registracije avtomobila

Oddelek: Na cesti
93590 (3366) krneki0001

Več podobnih tem