» »

Doom III

Doom III

««
21 / 25
»»

gospodar ::

OK..lp

Dobra igra ni kej !!!, če lahko zamižimo na nekatere napake, ki pa jih k sreči ni veliko ...

no obtičal sem .... in sicer v levelu/sobi "DELTA LABS SECTOR 2B", v sobi sem že niki časa in ko uspem z dvigalom se povzpeti na second flor pridem do dveh vrat, ki zahtevata CODO, ja in tu nevem več kam, kje lahko prečitam/vidim kodi??, kr nekaj sem iskal po računalnikih, ampak nič ... aja nad vratima piše " pri enem LEVEL 3 ACCESS in drugem pa STORAGE 07"

Hvala za pomoč ...

pa lp

Tilen ::

Pocekiraj audio logs in se prepricaj da si pobral vse PDA-e. Ce se ti ne da pac altGR+ tilda noclip cap skozi vrata.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Caligula ::

Sem si omislil Doom3 pa ga bom verjetno jutri, ce bo cas zacel obracat-pa ce se da komu na hitro napisat-magar samo besede, da pogooglam-kaj oz kake patche se kej splaca instalirat ob instalaciji za cimboljse iganje na:

Nforce2 plati,
Radeon 9800 PRO z najnovejsimi Omega driverji

O tistem patchu k da luc na orozje gor bom pa se razmislu, lastne sence bodo pa definitivno vklopljene.
Pa da vidmo, ce je spil res dobr al ne. :D

krho ::

Fantje ali vam kaj orožja zmanjkuje?

Meni ga je prvič v alpha labs 2.

Pa še nekaj mi ni jasno. V pištoli imam 50 nabojev. Zamenjam orožje npr na šrot. In preklopin nazaj na pištolco in imam samo še 12 nabojev WTF?
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

BaRtMaN ::

Am, 12 metkov imaš lahko naenkrat v pištoli, zraven maš pa še zalogo napisano.

Streliva mi niti ne zmanjkuje, treba je ciljat prot glavi. :) Tud pinky demona sem že s samo dvema head shotoma uničil.

Mirč ::

gospodar koda je 627 vidiš pa jo na računalniku v eni zmed sob morš počekirat mal po računalnikah.
lp
mirč:)

ginekolog ::

ravno sem ga končal, soliden špil, odlična grafika, sence vzdušje. Mi pa je v zadnjem prozoru z šefom konkretno legalo, tudi do 10 fps... pa je vseeno padel bastard >:D
Divers do it deeper.

lopov ::

Eno brezzvezno vprasanje ...

Kolikokrat pozenete "timedemo demo1" ?

Namrec, veckrat ko ga pozenem, bolsi rezultat je -- zacne pri 65, nato pa se stopnjuje do 75 fps, kjer se ustavi.

Za in-game je najbrz bolj tocen tisti nizji, ker takrat racunalo se fino melje po disku, potem pa ne vec. Mam pa taksen rezultat z vsemi tweaki, objavljenimi par strani nazaj.

cole-22 ::

Ko prvič zalaufaš timedemo pokaže nižji rezultat kasneje pa vedno istega!

OZZY ::

heh..Jaz sem rešu svoj problem ko mi je igra konstantno freeznila med igro.

kje je bil problem :\ . V nastavitvah za grafiko sem moral onesposobit une special effects - ta prvo opcijo8-O . Sedaj igra deluje BP na 1024 na ultra high. :))
Go with the flow.

AtaStrumf ::

Joker je izšel že v soboto, pa me zanima če je kdo prebral opis Doom-a 3 in kolk je dobil oceno.

blblb ::

90 je dobil

bozickus ::

Igra je res krasna: napeta, krvava in nasploh wauuu!!
Dela brez problema na Athlon 2000/512RAM/5900 ULTRA na 1024x... in grafiko medium.
Uspešno prišu do konca; pomazu kot vampe s kilo kruha:)) .
Ampak...
Recmo npr. FarCry (k sm ga tud predelu) ima več stvari, k se lahko premikajo, vozila, k se lahko uporabljajo. Pri Doom-u tega ni. potem mini-gun SAMO 60 NABOJEV!!!
Sucks!! In ko si sredi akcije ti naredi škljoc-škljoc |O .
ZAKON pa je MOTORKA!! Ma ta para gate!! Najboljš weapon!!

Za vse zagrete DOOM-ovce pa: špilite zadevo ponoč!!! Je boljš efekt (npr. greš po hodniku, slišiš otroški jok in "čebele", greš bližje in iz teme skoči otrok-sršen!!!>:D )

Zhupa ::

mene pa sam zanima kaj je treba narest takoj k prides v peku tm k zauga une duse v lobanjo, k men sploh nc ni jasn k nkamor nemorem.

sovca ::

Fantje imam problem. Moje popotovanje se je ustavilo na želežnici (Monorail). Prišel sm do mesta ko moram vpisat neko kodo, pa jo niker ne najdem. Če do pozna rešitev, kar na dan z njo!

Matev ::

par postov više beri

gospodar ::

Ok....uspelo mi je rešit prejšnjo težavo ... s kodama ....

mimogrede MIRČ ne dajaj nasvetov v prazno !!! " coda ni nobena 627, ampak sta dve 725 in 463, ter pa še ena manj pomembna za orožje 0508 ", zato če že pišeš napiši kaj koristnega ali pa nič!!!!, no kakorkoli sem šel lepo naprej. naprej in prišel do HELL !!!, čist do konca k šefu !!!

Kako za božjo voljo ga ubijem!!

Tiste duše, ali kar so mi pravijo da moram uničet "dress" pa da bo postal nemočen!!, kam naj šicam, kero orožje je najbolj priporočljivo, že cel dan sem pri tem GUARDIANU pa ne pade....

ps //

sej verjetno kje piše in ponavljam prašanje samo je veliko za brat ...

tenx...pa lp

sovca ::

Še vedno mi ne uspe. Vsak kotiček sm pregledal. Nujno rabm kodo za monorail airlock

gospodar ::

Sovca / coda je 826

hm ... kaj pa GUARDIARIAN , kako pade ??

tenx..

BaRtMaN ::

gospodar: Jaz sem ga na kratko sesipal z dvema močnima streloma iz BFG v tisto modro stvarco nad njim.

EDIT: Se mi je pa zataknilo po Peklu na Marsu, ko moraš najt v Lab A to tipkovnco za vrata, da greš lahko z dvigalom naprej do Sarga. Swanna sem že srečal, torej sem na začetku CPU kompleksa. Rabil bi pa kodo za Lab A vrata, ne najdem nobenega PDAja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Tilen ::

prvo pobijes to kar leta okoli njega potem se pokaze kugla nad njim in v tisto kuglo ga nafilas, ene 4x pa je to to.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

sovca ::

Najlepša hvala Gospodar, že igram veselo naprej, sam zanima me še, kje je bla ta koda skrita?:D

Zhupa ::

a mi lahko nekdo pomaga resit problem, ki sem ga navedel malo zgoraj. Uglavnm k pridem v peku se lahk sprehajam od spawn pointa pa do une lobanje k vlece soule to je pa tud vse. Kr nc se ne zgodi.

jakec ::

bartman : V neki sobi je racunalnik kjer lahko pregledujes kamere in na eni kameri se vidi soba in napisana cifra ce se ne motim je 627 ali pa ne preveri.

mihaz pojma nimam kaj tebe jebe tam u pelklu itak sam naprej hodes pa pobijas

Neki bi vas vprasu a je kdo ze kaj igrak preko neta pa je mogoce ksn dobr server. Prosim povejte ce kdo kaj igra. Ke tole mal spominja na q2 saj mene

Highlag ::

Med lobanjama greš po stopnicah do teleporterja (žarka svetlobe iz tal) in se teleportiraš na novo lokacijo. :\

Za igranje Doom-a ne rabiš ravno veliko razmišljat. Samo v vsako luknjo je treba pogledat pa gre. :D

Še z nobeno uganko nisem imel problemov. >:D

Ah lažem. Ena vrata sem pa res odprl z Brute force metodo. Ampak je pa BFG v vitrini za vrati zgledal preveč lepo. :D Bo treba tisto stopnjo šeenkrat pogledat. Samo da enkrat končam.
Never trust a computer you can't throw out a window

Tilen ::

a to je tista soba ki dobis prvic tisti gun... ko zeleno strelja? ker v tisti sobi sem tudi jaz poletel cez vrata. Nisem nikjer stakno kode.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AndrejS ::

@sovca:
sem imel isto problem v monorail stopnji... ni bilo kode.
Potem pa sem še 1x šel od začetka to stopnjo špilat pa sem kodo našel pri enem ko sem ga ubil takoj na začetku. Zgleda da ima špil bug.

crusader ::

Kodo za sobo z bfg pusketino dobis ze nekje v Alpha labs sektorju :P

Mirč ::

Obrno špil nič kaj preveč težak,vendar več kot 2 uri na dan nisem nikdar špilal,ker je preveč grozna,da bi dalje igral.Morm priznat,da je špil full mi lepo tekel na 2 leti stari mašini.
lp
mirč:)

Zhupa ::

mah jest lahk na unmu zarku stojim dve uri pa me nau nkamor teleportiral. Sm su se 1x od deltalabs4 pa skos isto, tko da to more bit en bug u spili. Zgleda da bom za vedno obtical v peklu.

Dr_M ::

tam bos ostal, kamors sodis ;) :D >:D :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

speed machine ::

lolish

mIhaz: ja vsi pa tud ne mormo it v nebesa.
//

BaRtMaN ::

jakec: hvala!

Mirč ::

mihaz ti si en celi bug
lp
mirč:)

jakec ::

A je kdo igrov kej online ?
Pa ce je ksn dobr server z solidnim pingom?
A bi su kdo doom3 spilat pa nekdo pac nardi server ?
ajd

suntrace1 ::

Bi rabil manjšo pomoč, prijatelj mi je vpisal cheat giveall in god on, ker pač ''on tko igra in da tega špila ni možno drugač končat'' - nisem hotel pokazat, da bi ga najraje iz kože dal, ker je moj prijatelj (DIE, DIE U CHEATER!!! >:D ) .

God mode sem potem izklopil, a ostala so mi vsa orožja, ki jih nočem vidit niti med menjavo z mišem. A bi lahko povrnil v prejšne stanje, pač z starimi orožji :\ ?
Še sistem restore bi naredil zato, če bi pomagalo...

Dr_M ::

odvrz jih :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Oblivion ::

Dej load game na tisti del livela preden je zacel tvoj frend igrat.

Zhupa ::

jah jest sm ga mogu pac mal za cheatat tko da sm preskocu v hell hole, tok da sm modelu pokazu kako se pade za svobodo.

urbybaby ::

Jst mam pa problem. Sm v mapi hell v sobi kjer sta 2 stebra (ko vstopiš v to sobo se vhod za teboj zapre) in nimam pojma kako naprej.

HELP PLIZ

suntrace1 ::

Sem naredil, kot si velil Oblivion, je pomagalo, da bi vrgel stran oržja se pa nisem spomnil :)) ah,....tnx

AtaStrumf ::

Dons sem upgreadal mašino iz 512 MB na 1 GB RAM-a in uuuhhuuuuuuuuu, zadeva leti. Sem skor skoz sam 60 FPS gledal, ker sem imel un cfg in ogl optimizacije uklopljene, pa tudi brez njih se vrtim med 50 in 60 FPS. Sweeet! 100x boljš kot 512 MB, k mi je za vsak drek ribal po disku. No vmes sem tudi Norton AV iz 2003 zamenjal na 2004, in takoj je mašina lažje dihala, tako da verjetno je tudi s tega naslova nekaj pohitritve.

Zdaj grem pa mal Adware scan naredit, ker mi mašina kar nekaj piska, ko se odpirajo ene strani in Windows Explorer se kar spontano zapira (javi error, da ga moram zapret). Sem bil par tednopv brez updatenih AV definicij (potekla registracija), tako da sem verjetno nekaj fasal.

matter ::

urbybaby:
A slučajno z GOD igraš :8)
Ker za naprej se odpre šele ko mašinko pobereš, tko da mal metkov sprazn pa jo le pober :)

snow ::

Kak je multiplayer?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Wox ::

Kdaj pa bode Doom3 za Linux? This year?

ToRnAdO- ::

zdravo!
kaj je ze gdo obrnu doom3?ful je mega igrca in tut doro narjena ce meni laufa ki mam GeForce2 MX400(na low)!:D

Matev ::

a še komu dela igra v 60HZ pri celozaslonskemu načinu

moram zaradi tega igrati v oknu - ker enostavno ne prenesem 60HZ osveževanja zaslona

MrX ::

editiraj bljižnico takole:
"C:\igre\Doom 3\Doom3.exe" +set r_displayrefresh 85

Highlag ::

Lahko tudi vpišeš tole komando v autoexec.cfg ki ga skreiraš v doom3\base mapi:

set r_displayRefresh "85"

V ta file lahko dopišeš še druge nastavitve recimo (moj autoexec.cfg)

seta image_cacheMegs 32
seta com_allowConsole 1
set com_showFPS 1
set r_displayRefresh "85"
r_gamma 1.2
Never trust a computer you can't throw out a window

Matev ::

o hvala

obema

deluje :)

pa sem se že spraševal kako to da na tako hi kompu dela 60HZ....
no to se tudi sedaj sprašujem kako to da igra sama ne dvigne refreša...
na pa saj ni veze.... bomo zdaj pač to +set r_displayrefresh 100 ali 85 dajal v bližnico

hvala ponovno
««
21 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112740 (3355) opeter
»

Doom 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
659113730 (29017) SoundBlaster
»

6800 gt sparkle (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
695941 (4935) jest10
»

Quake IV or 4

Oddelek: Igre
342292 (1134) Tilen
»

NV35 ali GeF FX 5900 Ultra (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584621 (3911) Ahiles

Več podobnih tem