» »

Bedaki in konji odnesli Resnično resničnost

Bedaki in konji odnesli Resnično resničnost

nejcpirc ::

Link

Logično, da je nizka gledanost, če RTVSlo na splošno nihče ne gleda...ampak važno je, da plačam kurčevo položnco vsak mesec, mater... ;((

Icematxyz ::

Sam nimam nič proti lastni produkciji nadaljevank. Ampak treba je reči, da brat bratu je popolna kopija. Od besedil do prizorov naprej. In ko sem to videl sem si rekel, zakaj bi gledal slabo kopijo, če imam dober original?

Glede ukinjanja RR pa nimam nekega pretiranega mnenja. Bomo videli kaj bo.

Zgodovina sprememb…

Sergio ::

Škoda.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

AlienGT ::

Res je, tole je nekaj podobnega kot izdaja Alan Forda v slovenščini.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

kixs ::

Se nikoli gledal :|

LeXani ::

Kaja, pogrešal te bom... :)
Čas prve prijave 04.11.2005

Mr_Globus ::

Alan Ford v slo je cool ;) Že res da je najbrž v originalu boljši, samo če originala ne razumeš je pa druga :P

Oddin ::

Đuro že ves čas ne počne drugega, kot pa da kopira fore iz Alan Forda. Ali res misli, da je samo on bral Alan Forda?
P.S.
Vkolikor bo Brat Bratu nadomestil RR, je to IMO prehod s slabega na še slabše.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oddin ()

V-i-p ::

Hvala, rtv. Vse plačane položnice požrem zaradi te odločitve.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Ch4N93 ::

Verjetno je gledanost RR res nizka, pa vendar je treba upoštevati tudi gledanost preko spleta, ki IMO ni majhna. Saj navsezadnje zato obstaja arhiv oddaj, da si jih pogledaš takrat, ko utegneš.
Ni nam lahko...

gumby ::

Razlog več za ukinitev naročnine in privatizacijo RTV
my brain hurts

LuiIII ::

Super! Legende so nazaj.

Good Guy ::

Super! Legende so nazaj.


agree:))
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Dr_M ::

Na slo televizijah imajo tok bedn program, da sm nehu gledat TV. Ena hisa je bolj bedna kot druga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

KaRkY ::

Na RTV sem gledal samo RR no nasploh na slo programih sem gledal edino RR. Bom jih pa pogrešal še posebej Gašperja mislim da je Gašper ja Linux geek :).
When you look long into an abyss, the abyss looks into you

madmitch ::

Nizka gledanost izobraževalne oddaje na nacionalni televiziji NE SME biti vzrok za ukinitev le-te. Eden od namenov nacionalne televizije po zakonu o RTV in statutu je tudi izobraževanje. Nizka gledanost bi morala odgovorne kvečemu nagnati k temu, da oddajo izboljšajo, naredijo aktualno (kar sedaj ni, roko na srce) in s kvaliteto pritegnejo gledalce. Je pa res, da iz nič ni nič. Da pa izgovor iščejo v neki abotni, bebavi, skrajno slabo skopirani nadaljevanki, bi moral biti vzrok le za to, da par odgovornih odnesejo z mizo in stolom na cesto.
Bistveno, da imamo govedarje vsaj 3x na teden. Če so bebotu Grimsu všeč, naj si kupi dvd in jih doma gleda.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Daedalus ::

Sam da se Na zdavje rola... ostalo pa ni važno. Tako je trenutno stanje duha na RTV.

Še malo pa bom začel zbirat podpise, da se to žalost od "javne ustanove" proda najboljšemu ponudniku.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

fabrskd ::

Lohk bi se kšna komercialna TV probala vržt v kej tazga.
Screw you guys i'm going home!!!

fabrskd ::

Sam nimam nič proti lastni produkciji nadaljevank. Ampak treba je reči, da brat bratu je popolna kopija. Od besedil do prizorov naprej. In ko sem to videl sem si rekel, zakaj bi gledal slabo kopijo, če imam dober original?


Ne a bjž bjž. Plačaš za licenco pol pa nardiš čist nekj mem al kva. Kva pa so razno razni BB-ji, Kmetije in podobna sranja. Pa to je vse še hujši šit narjen po raznih licencah.
Screw you guys i'm going home!!!

Icematxyz ::

Sam nimam nič proti lastni produkciji nadaljevank. Ampak treba je reči, da brat bratu je popolna kopija. Od besedil do prizorov naprej. In ko sem to videl sem si rekel, zakaj bi gledal slabo kopijo, če imam dober original?


Ne a bjž bjž. Plačaš za licenco pol pa nardiš čist nekj mem al kva. Kva pa so razno razni BB-ji, Kmetije in podobna sranja. Pa to je vse še hujši šit narjen po raznih licencah.


Nisi razumel. Oni so POPOLNOMA kopirali. Se pravi gledal sem samo 1 serijo brat bratu in vrjetno vse Only fools and horses.

In v tej seriji je bila zgodba ko se najde "žara" s pepelom pokojnika ampak seveda bi naj bila nekaj vredna. In seveda kaj sedaj s tem pepelom storiti?

Zgodba je popolnoma ista, še stroj smetarski pride in jo ob robniku posesa.

Tako da ne tega primerjati z licenco kmetije ali BB. Tukaj gre za dobesedno kopijo.

Tako da to je NAJHUJŠI šit. A razumeš? Slaba kopija originala. Kot italjanski komisar Rex naprimer. P.S. Oziroma morda delam krivico italjanskemu komisarju Rex in sploh ne gre za isto stvar. Italjanski komisar Rex je zanič to je že res s to razliko, da vrjetno imajo svoj scenarij.

Zgodovina sprememb…

Arto ::

Sam nimam nič proti lastni produkciji nadaljevank. Ampak treba je reči, da brat bratu je popolna kopija. Od besedil do prizorov naprej. In ko sem to videl sem si rekel, zakaj bi gledal slabo kopijo, če imam dober original?


Ne a bjž bjž. Plačaš za licenco pol pa nardiš čist nekj mem al kva. Kva pa so razno razni BB-ji, Kmetije in podobna sranja. Pa to je vse še hujši šit narjen po raznih licencah.

Pri teh oddajah gre za popolnoma drugo stvar. Tole Brat bratu, bi bolje lahko primerjali z ameriškim poskusom kopiranja britanske serije Coupling. Polom skratka.

mtosev ::

who cares.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zcetrt ::

Ja. Šit, ki ni enak. Potem pa še dnevnik odkupimo od britancev in njihove zgodbe, ane.
4.

imallears ::

1,8mio EUR za scenarij, prevod in priredbo bedakov in konjev...

makes you wonder WHY??!! če je original like 100000000x boljsi

SmeskoSnezak ::

Vprasaj Đurota! Maš intervju v enem od prejšnjih sporedov, ki so priloženi Večeru, o tej seriji "bratu brat".
@ Pusti soncu v srce... @

alessio2 ::

Edina oddaja na SLO tv, ki sem jo gledal :|

Takoj akcija s peticijo!!!
Če plačujemo rtvslo, lahko tudi kaj zahtevamo od tega !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alessio2 ()

mtosev ::

Edina oddaja na SLO tv, ki sem jo gledal :|

Takoj akcija s peticijo!!!
Če plačujemo rtvslo, lahko tudi kaj zahtevamo od tega !!!

RTVju se po domace povedano jebe kaj si 0,25% zeli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tear_DR0P ::

oddaja kot je RR verjetno res povsem spada na RTV. gre za oddajo namenjeno zelo ozkemu krogu ljudi - slovensko govorečim manj veščim uporabnikom računalnikov in podobnih naprav, tako da komercialna zanimivost oddaje mi ni poznana. vseeno pa mislim da če vsi, ki vam je bila oddaja všeč pišete en mejl na RTV in ustvarjalcem oddaje, v tem mejlu izrazite absolutno podporo oddaji in nahecate še prijatelje, znance - če pa ste računalniški eksperti še neznance, potem bi se RTV in/ali ekipa ustvarjalcev utegnili odločiti da oddajo uvrstijo nazaj v program. če se najde 10k ljudi, ki javijo RTVju da hočejo oddajo nazaj, bodo pa ja začeli razmišljat
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

madmitch ::

Tear DROP, ne ne bodo. Trend v javnih zavodih je, da se obnašajo tržno. To ne velja samo za RTV, to velja tudi za NUK in podobne državotvorne zavode. Normalna država si česa takega NE BI smela privoščit, naša ljuba proračunsko pozitivna vlada v odhajanju pa je naredila ravno to. RTV mora delat tisto, kar se lahko prodaja. Kako drugače si lahko predstavljaš dovoljeno količino reklam na nacionalki. Mi lahko pošljemi milijaužnt mailov pa ne bo nobene razlike, če ne bo profita.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Icematxyz ::

Tear DROP, ne ne bodo. Trend v javnih zavodih je, da se obnašajo tržno. To ne velja samo za RTV, to velja tudi za NUK in podobne državotvorne zavode. Normalna država si česa takega NE BI smela privoščit, naša ljuba proračunsko pozitivna vlada v odhajanju pa je naredila ravno to. RTV mora delat tisto, kar se lahko prodaja. Kako drugače si lahko predstavljaš dovoljeno količino reklam na nacionalki. Mi lahko pošljemi milijaužnt mailov pa ne bo nobene razlike, če ne bo profita.


No ja. Da se marsikaj.

Alexius Heristalski ::

Vprasaj Đurota! Maš intervju v enem od prejšnjih sporedov, ki so priloženi Večeru, o tej seriji "bratu brat".

Kar Guzeja vprašaj. On je z Djurom podpisal pogodbo, zelo bedasto, če smem dodati. 64 epizod slabe kopije Bedakov in konjev. Kaj ima vse to zveze z Resnično resničnostjo sicer ne vem, oddaji si nista podobni niti za las.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ali3n ::

Skupno je, da gre denar iz istega žakla; posledično je cvenka zmanjkalo za RR.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

msjr ::

Kaj ima vse to zveze z Resnično resničnostjo sicer ne vem, oddaji si nista podobni niti za las.


Tole:

Bedaki in konji odnesli Resnično resničnost

Televizija Slovenija bo - domnevno zaradi prenizke gledanosti - decembra ukinila edino izobraževalno oddajo s področja računalništva in sodobnih tehnologij Resnična Resničnost.

Mare2 ::

Kvaliteta Resnične resničnosti je padla, saj nastopajoči ne znajo normalno govorit. Zdi se, kot da se nekaj spakujejo. Ne vem, morda imajo taka navodila.

Tako tudi, če kaj pametnega povedo, izgleda kot črni humor.

Seveda, za črni humor je potrebno imeti vsaj malo smisla. :)

koyotee ::

Nimaš kaj, tam so težki geeki
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

urban99 ::

No, morda boste te zadeve začeli cenit, ko boste ostali samo z žajfastimi nadaljevankami, top shop reklamami, obzorji duha in dnevniki iz prejšnjega tisočletja.

Btw: zame je argument (ne)gledanosti na nacionalki skregan s samo naravo tega javnega zavoda. To je posledica stare idiotske odločitve, da se gre v tekmo s komercialnimi televizijami. Popušili pa smo seveda gledalci.

gumby ::

Tear DROP, ne ne bodo. Trend v javnih zavodih je, da se obnašajo tržno.


Dokler se ne privatirzirajo, mi naj ne serjejo o "tržnem obnašanju".
my brain hurts

Oddin ::

Javni zavod gor ali dol-javnosti ne odgovarjajo nič, pa tudi nikomur drugemu ne. Pobirajo denar od naročnine in proračunska sredstva, ter se grejo neke ustvarjalce in umetnike in veselo guncajo afne za tuj denar. Lahko je s tujim tičem po koprivah mahat.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

Azrael ::

RR ni bila ne tič ne miš. Nekaj po zaslugi nastopajočih, ki so se večinoma vedli naravno kot riba na suhem. Eni so okameneli, drugi se spakovali, tretji so postali hiperaktivni, edino tista punca, ki je imela na čez igre, je bila normalna.

Druga, še hujša napaka, je bil nikakav scenarij in koncept oddaje, v vsako oddajo so želeli natlačiti vse in še malo in je bil rezultat tega, kot branje naslovov novic - izredno površno in nedodelano.

Jasno, da je to rezultiralo k gledanosti blizu 0. Niso uspeli privabiti ne Janezov Povprečnikov, ne računalniških navdušencev.

Sedaj namesto, da bi končno temeljito preluftali RR, bodo zadevo rešili po lažji poti - ukinitev, saj očitvo v SLO ni TV in filmske produkcije, ki bi znala preseči standardno SLO ponudbo: dolgočasje, neizvirnost, predvidljivost, glupo spakovanje in norčevanje iz občinstva.

Na žalost so ukinili tudi Bedake in konje, mislim tiste v izvirniku, saj je kopija taka kot je SLO TV in filmska produkcija zanjega desetletja.
Nekoč je bil Slo-tech.

PaX_MaN ::

Leseni so bili pa res, to pa. Mar bi ponucali Bivicevo. :P

Skatey ::

Nekdo mora ustvariti oddajo kot je: The Gadget Show (Link).
Najdejo in primerjajo različne igrače v vseh štacunah in vidijo katera je najboljša, preizkusijo pod izjemnimi testi (na škotskem kjer vedno dežuje) itd. super se gleda.
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122739 (19649) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14734205 (29588) radmannsdorf
»

Resnična Resničnost, 15.12.2008

Oddelek: Novice / RTV Slo
274767 (3196) andro
»

Napovedana ukinitev oddaje resnična resničnost

Oddelek: Loža
162177 (1290) Tero
»

Kdo sestavlja sporede slovenskih TV postaj??

Oddelek: Sedem umetnosti
264503 (3861) flipflop

Več podobnih tem