» »

Obnašanje SCSI-ja.

Obnašanje SCSI-ja.

burekar ::

Moj predragi bratec ima 9.1GB Segate Cheetah 10k rpm SCSI-ja. Ker so mu šle vibracije na živce se je odločil dat gumo in malce pene med disk in ohišje. Med celotnim postopkom mu je pa disk padel iz višine 4-5cm in z enim robom butnil na preprogo.
Posledice:
-ko imajo igle seek(ko disk melje), je sedaj skoraj neslišen. Podobno kot moja IDE Barracuda.
-seek time je malce boljši(po feelingu, ampak resno je boljši)
Ima kdo kakšno pojasnilo? Je treba diske malo butnat, da delajo boljše? Pa je že prej je ta disk letel noro, zdej pa še bolj. Najprej je mislil, da je z diskom konec, ampak SCSI sreča ga je rešila.:)
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

zdravcc ::

Zakon stari!!!!
X-files???!!!
ali pa the twighlight zone.
Bom probal.;)

Neo32 ::

Men se zdi da je na netu en seznam, k ti pove s kake visine ti more padt da bos dosegu dolocen efektt.

In glej to, ce ga vrzes iz stolpnice disk v hipu postane neslisen, ni vec ne ropota, nic!!!

QL, a?
Neo32 (c)

-MiS- ::

uaaaaaaaa to je pa za probat, neslišen disk8-O 8-O 8-O

vržeš iz stolpnice in pri tem paziš, da ga vrzeš dovolj daleč od sebe, saj bližnje srečanje s spodje sosednjim balkonom ne bila dovolj učinkovitih rezultatov 'neslišnosti'0:)

Mr.B ::

X-File
Drugo pa je kako ti pade dol.
Če bi se ti vrtel , bi bil disk mrtev , to pomeni najman kakšna glava vi odpadla z diska, itd , ker sem to ene parkrat doživel.Lahko pa bi še delal , ampak bi jaz pobeckuperal , in ugasnil disk , in ga , če je v garanciji probal nekako zamenjati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diski: najbolj zanesljivi HGST, najmanj WDC

Oddelek: Novice / Diski
4611840 (8992) MrStein

Kaj je težje

Oddelek: Šola
223796 (3184) technolog
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
416874 (5794) mtosev
»

Metek vs. papirček (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
806487 (4661) gumby
»

Tihi diski?

Oddelek: Strojna oprema
381890 (1247) burekar

Več podobnih tem