» »

Težave pri tipkanju

Težave pri tipkanju

nikicc ::

Pozdravljeni!

Imam eno težavo z tipkanjem v Windows Visti 32 bit. In se mi je začelo dogajati, da med tem ko tipkam ta navpična črtica za katero se piše teks(mislim da se reče kurzor)preprosto izgine. In po tem morem vsake par sekund spet kliknat v okno da lahko spet nekaj časa pišem. To se dogaja v vseh programih(msn, firefox,... ). Ker pa je to ZELOO NADLEŽNO bi prosil za pomoč.

ps: da sem napisal tole temo sem mogo kliknat ene 20 najmanj.:)
Ups, pa mislim da sm narobe umestil temo, sam sm prepozno opazo pa je na znam prestavit.

Lp, Niko
nikicc
  • spremenil: nikicc ()

solatko ::

Nekaj ti ustavlja proces, lahko bi malo več napisal za kakšen sistem gre. Če laufaš visto na slabem računalniku, se to lahko dogaja.

nikicc ::

Gre za prenosnika Toshiba kupljenega pred priblizno 3 meseci (dodal sem se 1 gb rama)
link:

http://www.teal.si/si/notebook-toshiba-...
nikicc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nikicc ()

celk ::

Jaz sem imel kakšno leto nazaj podobno težavo. En programček izmed tistih ki so pognani v ozadju (ikonce desno spodaj), je stalo kradel fokus. Vem, da sem jih po vrsti ugašal, dokler nisem našel pravega kandidata. Pri meni ni bilo nič pomembnega, zato sem preprosto odinstaliral. Upam, da boš imel ti tudo to srečo.

mare_ ::

Mogoče pa med tipkanjem po nesreči klikaš po touchpadu?

nikicc ::

Touchpad ni sem bil pozoren zdajle in sem bil daleč vstran od nejga pa se povjavi še vseeno.
Bom preveril če je res mogoče kater program kriv.

Lp in hvala za odgovre, Niko
nikicc

nikicc ::

Mislim da je bil kriv program Sony Ericsson pc suit. V glavnem zdaj dela ok. Hvala vsem za pomoč.

Lp, niko
nikicc

solatko ::

Na visti tega šit programa sploh ne rabiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neoriginal kartuše ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
398634 (1420) Nikonja
»

All in one tiskalnik, MAX 120 €

Oddelek: Kaj kupiti
131373 (1218) Zheegec
»

Lego Mindstorm

Oddelek: Loža
63352 (3270) Cveto
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142271 (1848) ceecee
»

7600 GS

Oddelek: Kaj kupiti
191860 (1222) opeter

Več podobnih tem