» »

Zunanji trdi disk 1TB WD ali Tevion?

Zunanji trdi disk 1TB WD ali Tevion?

1
2
»

kmetek ::

Daj Kmetek preboli, da so danes Hoferji ipd.. v vseh receh lahko cenejsi od Comtronov in zavezi ze enkrat. Vsakic isti debilni pavsalni izpadi. Se tistega drugega, ki je kao kupil in se prvic prijavil 5ga februarja imam sum, da si ti.

Nehaj svojo blaznost javnosti vsiljevat.


ej mene briga za Comtron, pa naj bo Hofer cenejši, naj začnejo še avte prodajat pa pohištvo itd.

nejkoo ::

moj trdi disk tevion 1tb se je lih dons poslovu od svojga življenja:8)
fotr ga je kupu...pa ne vem kje ..če mene vprašaš je hofer

Tarzan ::

Sam sem imel strašno izkušnjo z Akasa zunanjim ohišjem, ki mi je redno uničeval podatke na disku in kvaril filesystem. Od takrat sem se en čas izogibal tovrstnim napravam, zdaj pa imam en čas WD passport, ki ne rabi dodatnega napajanja. Zadeva dela odlično. Če začnejo kaj podobnega (napajanje preko USB) prodajati v Hoferju me takoj vidijo. :)

gregyk ::

Sam sem imel strašno izkušnjo z Akasa zunanjim ohišjem, ki mi je redno uničeval podatke na disku in kvaril filesystem. Od takrat sem se en čas izogibal tovrstnim napravam, zdaj pa imam en čas WD passport, ki ne rabi dodatnega napajanja. Zadeva dela odlično. Če začnejo kaj podobnega (napajanje preko USB) prodajati v Hoferju me takoj vidijo. :)


Potem pa nič čakat ... :)

http://hofer.si/si/html/offers/2827_124...

BlackAdder ::

Po štirih mesecih mi je umrl WD 1 TB My book essential. Po zelo, zelo malo matranja. Morda 80 ur.

Slava mu!

Bom videl, kako se izkaže servis.
BlackAdder stroke again!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanimiva ponudba hofer (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Kaj kupiti
852162679 (78112) Alamar
»

Zunanji trdi disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6514316 (11547) Dromar
»

Media box (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5313881 (8535) bikec
»

Zunanji HDD v Hoferju (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20514825 (7198) pirlo
»

NTFS to FAT32

Oddelek: Pomoč in nasveti
121550 (1288) bluefish

Več podobnih tem