» »

LG KS 360 etna ~ uradna tema

LG KS 360 etna ~ uradna tema

xxBanankoxx ::

Uradna tema LG KS 360 etna.

Povejte svoje izkušnje z njim itn.

LuGi ::

Zakaj bi za ta jajc odpiral novo temo..ni vredna.. nizkocenovnik ;((

Hardstyle ::

Telefon ima enako napako kot ostali LGji, datoteke ki jih sprejemaš preko BT ne moreš shranjevat na kartico ampak na telefon in potem kopiranje, če pa je datoteka prevelika pa je sploh sprejet ne moreš.
Ko priklopiš telefon na USB izgubi omrežje tako, da si nedosegljiv.
Telefon ne omogoča dobene prilagodljivosti iz strani uporabnika (teme,aplikacije itd). Touchscreena ne moreš uporabit za nič druga razen numerične tipkovnice, tudi z uporabo SDKja je to nemogoče.

In to velja za vse LGje.

xxBanankoxx ::

Še kakšno drugo mnenje, mogoče kdo ve kje bi dobil kaj softwera zanj.

Aja še to naj povem, postal sem lastnik le tega in meni je super kar se tiče izgleda.Ostalo moram še sprobati.

Hardstyle ::

Software? Vse java aplikacije bi naj delovale na njem saj je to java telefon.

xxBanankoxx ::

Ima kdo kakšen dober link z java aplikacijami? (sem googlal pa ni nič pametnega)

Hardstyle ::

Očitno nisi googlal Getjar.com

xxBanankoxx ::

Hvala, še kakšna?:D

Hardstyle ::

Pa kaj si retard? www.google.com java mobile apps. Nabavi si čuka al pa reglo.

xxBanankoxx ::

Hardstyle imam kar dosti izkušenj sploh z wm in nisem retard:D Recimo getjar in zdege itn. poznam že od kar so se odprli ampak enostavno me zanima če ima kdo kakšen link od res dobre strani da so gor res hude aplikacije (na zedge za etno ni pravtako tudi na getjaru)

lp

Hardstyle ::

Poglej, etna je navaden java telefon in nič več tako, da zanj ne obstajajo neke hude aplikacije razen, če pod to spada ljubezenski kalkulator in vohun, ki ga oglašujejo po TV. Najbolj hudi aplikaciji sta opera in messenger.

xxBanankoxx ::

HeeH ok:D

V glavnem odprl bom še eno temo za drug telefon:D

lp

P.S.Če kdo im kakšne izkušnje z etno lahko pove.

bluefish ::

a ne, ko pa je tako zabavno smetiti naokoli. V novi temi se verjetno lahko nadejamo istih vprašanj o tem, kje dobiti java programčke,..

smilo ::

Sem lastnik Etne in moram reči da mi povsem ustreza.

Minusi: Občutek, ko ga držiš v rokah, spominja na "kinderjajček" plastiko (tudi barve) in ne sme pasti na tla, ker je v hipu ves odrgnjen. Touchscreen ne deluje v menujih in aplikacijah, vklopiš ga s posebno tipko in z njim lahko brskaš le po imeniku ali vpisuješ cifre. Fotoaparat ima slabe default nastavitve, potrebno je ogromno tipkanja da dobiš "kvalitetno" sliko.

Plusi: qwerty tipkovnica je odlična(!) (pošiljam veliko SMS-ov in mailov), velik zaslon, dobre slušalke in, seveda, cena.

Mimogrede, bluetooth mi spravlja podatke direkt na kartico.

Od aplikacij, ki jih uporabljam sta Gmail klient in Opera Mini. Česa več niti ne potrebujem.

Telefon bi priporočil nezahtevnim uporabnikom.

Hardstyle ::

In kako ti je uspelo, da BT spravlja podatke direktno na kartico? Namreč tega še nisem nikjer zasledil. In nekak dvomim, da Etna izstopa iz teh serij (prada,viewty,venus itd) da bi to znala.

smilo ::

Mogoče sem premalo natančno napisal. Če pošljem fajl preko bluetootha z računalnika, vidim dve področji: telefon in kartico, tako lahko direktno na kartico shranim fajl. Enako je prek USB-ja.

Hardstyle ::

Preko USBja itak ja. Probaj iz telefona na telefon.

xxBanankoxx ::

Evo, sem probal iz teelfona na telefon in sicer:

Iz nokie 6120 c. na LG ks360 in mi je shranilo direktno na kartico.

Kaj sem anredu?

nič, avtomatkso mi je na kartico dalo:D

buneech ::

@Hardstyle: Meni je KU990 shranjeval direktno na kartico. Ne spomnim pa se, možno, da je bila ena nastavitev, kateri pomnilnik vzame za primarni.
Sem mu pa zameril, da ni podpiral SSL protokola (https), Opera Mini je sicer zakon, vendar mi je bil vgrajeni brskalnik bolj všeč.

Kakor pa sem gledal Etno pri prijatelju, mi je kar všeč, če bi bil malce bolj prilagodljiv in pa če bi podpiral določene stvari, katere so me motile pri Viewty-ju, bi ga mogoče še vzel. Vendar pa imam sedaj berija, pa sem čisto zadovoljen.

N|nch ::

hey! jaz mam eno vprašanje glede tega telefona. sama ga sicer uporabljam in mi zaenkrat ustreza, edino kaj je mogoče moteče je baterija ki ne zdrži preveč dolgo =) zanima me ali kdo ve če se da na tem telefonu menjat ohišje, sama imam moder telefon, ker so bili samo ti na voljo, mi je pa osebno rdeč bolj všeč. hvala za odgovor in lp
Nina :)

xxBanankoxx ::

Ohišje se da zamenjati.Koliko časa pa ti zdrži baterija?

Zgodovina sprememb…

N|nch ::

thanks =) pa veš mogoče kje bi se to dalo menjat? ja tak povprečno 2dni,kdaj celo manj možno da tud zato kr dost muziko poslušam gor, drugače je fajn telefon =)

xxBanankoxx ::

No, da se malo pohvalim:DMeni zdrži baterija ob normalni porabi (msn,net,muska cca. 1-2 urni an dan, klicanje,sms itn.) 6 dni.

N|nch ::

to je full dosti =) moj se je dans spet sprazno pa sem ga včere polnila... zaj bom probala nič igrc igrat pa muzike poslušat da vidim kak dolgo bo te zdržala baterija, kr se mi zdi res full malo kolk zdrži =) aya pa nisi mi odgovoril če veš mogoče kje bi se dalo kupit/menjat ohišje za ta tel? :D sem gledla na netu po mobitrgovinah ko so pa nism nikjer zasledila da bi meli ohišja =)

xxBanankoxx ::

Da se sigurno, mogoče na mobitelu:) oz. uradnem zastopniku/servisu LG.

N|nch si dobila?

Zgodovina sprememb…

SULKY ::

Mene zanima kako se nastavi da izbereš tam da shranujejo preko BT na kartico, ker ob tem bom znorel.. hvala :d

nik_šarec ::

heiii folk js mam pa eno vprašanje zanima me nakup tega telefona pa a se mi splača k telefon mi je ušeč sam zdej če kej šteka al pa ne dela po je brezveze. pa še mau u tem k vm ne shranjuje na spominsko automatsko to dela SKOR pr ush telefonih razn pr sonyeriksonih pa pr expres muzik tel. tko da hvala za odgovor

eboycina ::

na netu sem našel neke angleške članke o tem da se Androida da spravit na LG KS360... celo na youtube je en video, ki bi to naj kao kazal.


je ta stvar resnična in se da Androida spravit na ta telefon (če ja kako) ali samo izmišljeno?

tehnik11 ::

Touchscreen ne deluje v menujih in aplikacijah, vklopiš ga s posebno tipko in z njim lahko brskaš le po imeniku ali vpisuješ cifre.


ti mi sam to povej katera tipka je to.... hvala :)
znanost je dostopna vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni GSM s QWERTY tipkovnico?

Oddelek: Kaj kupiti
213921 (2384) anonynino
»

Kateri mobitel do 150€?

Oddelek: Mobilne tehnologije
172650 (2379) Mare3
»

LG KS 360 etna problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
134309 (2013) Karmiii_ca
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
301589 (1034) Aliter
»

Izšel iPhone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7710476 (7854) bluefish

Več podobnih tem