» »

WD My Book HOME 500GB

WD My Book HOME 500GB

MojsterIvanć ::

Zdravo!

Imam težavo namreš imam os. xp sp3 in imam zgoraj omenjeni disk. Težava je namreč v tem da se disk ne ugaša skupaj z računalnikom. Namreč ko se računalnik ugasne utripa lučka vsakih 5sec. Probal sem že inštalirati nove driverje in še vedno ne deluje. Imam pa tudi prenosnik na katerem se mi nekako ugaša HD z računalnikom Na tem prenosniko imam visto 64 bit in me zanima če so kakšni driverji za 64 biten os..

lepo prosim za pomoč in l.p.

Alpner ::

Hei... Sem imel isti problem... Ugotovil sem da je bil razlog USBhub, ki je imel lastno napajanje, zato pa se trdi disk tudi ni ugasnil... Prav tako je možno na prenosniku, ki je priključen na omrežje... Četudi je ugasnjen USB še vedno daje signal HD-ju in ostane prižgan...

Upam da sem pomagal... Lp

MojsterIvanć ::

Hvala ampak še vedno nevem kako to težavo odpravim. Malo sem googlal in ugotovil da naj bi bil kao sp3 za xpje krivec za to. Sedaj mi na prenosniku dela čisto lepo na desktopu pa se ne ugaša in prižiga kot bi se moral. Torej kako bi se dalo to težavo odpraviti?

demon#666 ::

Čaw!

Prijatu ima podoben problem. Odkar je kupu WD 1TB, mu pc sporoči neki takega: če se vam je to prvič zgodilo, ponovno zaženite računalnik (pa še kj zraven :) misilm da mu je pisalo tudi, kaj v primeru če se je to večrat zgodli, a se ne spomnem kaj mi je rekel:8)). Mi je rekeu da nima posodobljenega Pcja, XP sp2.
Se opravičujem za presplošen in nepopoln opis problema, ampak sva se slišala le po telefonu in to za kratek čas.

Hvala

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Gregor P ::

Meni se to ponavadi zgodi zato ker je matična (in posledično USB vhodi) skoz pod napetostjo dokler ne ugasnem še napajalnika (tisto stikalo zadaj).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MojsterIvanć ::

Meni se to ponavadi zgodi zato ker je matična (in posledično USB vhodi) skoz pod napetostjo dokler ne ugasnem še napajalnika (tisto stikalo zadaj).

Ti imaš vsaj stikalo jaz še stikala nimam :)) Pol je mogoče cela mašina prestara za ta disk al kaj mislte. Imam namreč 5 let staro mašino mislite da bo to to :8)

Torej noben neve kaj bi bilo lahko narobe?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hibernate ali sleep mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
152666 (2361) Lonsarg
»

Windowsi ali kaj drugega?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221400 (640) scipascapa
»

prižgan računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
191376 (894) blackbfm
»

Ugašanje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
51308 (1247) Zheegec
»

Predelava stikala za V/I računala

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
241814 (1481) DimmniBurek

Več podobnih tem