» »

Tušmobil vesolje - Plus

Tušmobil vesolje - Plus

neres ::

http://www.forum070.com/viewtopic.php?f=1&t=967

Pri paketu Tušmobil vesolje za 15€ dobiš:
2010 minut v Tušmobil (iz lastnega omrežja, ne pri gostovanju)
2010 SMSov v vsa omrežja (iz lastnega omrežja, ne pri gostovanju)
2010 MB podatkov (iz lastnega omrežja, ne pri gostovanju)

Tušmobil vesolje - Plus pa bo stal 20,10€ in bo vključeval še 210 minut v vsa ostala omrežja znotraj Slovenije.

trenutni cenik na uradni strani


Lepo da je nekaj novega. Sicer pa za 20€ ni ravno Đabest killer, razen če si star 31+ ali če veliko kličeš v Tušmobil.

ModriN96 ::

Paket tušmobil vesolje NE obstaja več ker ga je z včerajšnjim dnem zamenju vesolje + ;)

neres ::

Aja? Heh, ta je imel pa kratek obstoj. Še zdej so okoli plakati za Tušmobil vesolje...

Sicer če bi mene vprašali bi jim takoj povedal, da to ni to. Ker je še premalo folka na Tušmobilu da bi se izplačalo. Še Simobil se muči z Orto u nulo za 10€, pa ima bistveno več uporabnikov in lastnega omrežja (in baje bo ponudil nekaj novega).

Infinity ::

a ni pr temu paketu tko da vse te zakupljene količine veljajo le če si v pravem Tušmobil omrežju in ne gostovanem(beri: mobitelov repetitor)?

neres ::

Ja, tako piše. Razen za tistih 210 minut v ostala omrežja.

ModriN96 ::

V prejšnmu navadnmu vesloju je blo striktno sam tuš na tuš! Zdej tega ni več in vela za vsa omrežja enak. zakuplene minute so pa sledeče:

2010 minut, 2010 smsov, 2010 mb prenosa, 210 v vsa ostala omrežja

cena naročnine z davkom 20,10€ mesečno

darkolord ::

Hehe,

tole je del sporočila tušmobil posrednikom:

...Ker smo prepričani v odličnost naše ponudbe se sedaj obračam na vas prodajalce, da promovirate prodajo novega paketa v maksimalni meri in da skupaj dokažemu konkurenci, da ko združimo moči v podjetju nam ena konkurenca ne seže do kolen in druga niti do gležnjev.

Tako da ne pozabite vsaki stranki, ki gre mimo vašega prodajnega mesta povedat, da smo prenovili paket vesolje in mu dodali minute, ki so naredile naš paket najboljši.

xxBanankoxx ::

ModriN96 đabest je tok pred tuš mobil vesolje d je kr joj.Če mi dajo 100 000 min pa 100 000 sms pa 100 gb za 1 eur pa ga Ne vzamem ker:

1.Morabš biti na tuš mobil omrežju (nikakav)
2.1% ljudi ima tuš mobil tko da ti tudi neomejeno min ne pomaga

lp

zee ::

+1
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Dr_M ::

No zdej moramo pa samo se 5 let pocakat, da omrezje porihtajo. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

para! ::

Al pa mu je kakšen posrednik pokazal ta članek? Al pa mu ga je poslal? Al pa ga je sam napisal, ker dela pri Tušu? Mislim, ModriN96, v čem je tvoj problem? Namet te teme ni, da izprašuješ udeležene kje so dobili informacijo.

Lahko nek moderator tole pobriše, ker zgleda otročje?

lp
Death before dishonor!

mob4you ::

Paket je zakon. Sn stestiru njihovo predplačniško kartico preden sem vzel paket vesolje plus pa mi zadeva laufa normalno.
Tisto o signalu je par pacientov, ki delajo slabo reklamu "najbogatejšemu Slovencu". Najbrž je to Slovenska zavist...

Sem bil prej uporabnik simobila pa sn mel 4x hujše težave sam da me tam nobena inšpekcija in mediji niso poslušal, ampak so zadeve kr čudno potihnale..

Uglavnem Vesolje je zakon če si povprečen uporabnik saj imaš 210 min čisto dovolj za vsakodnevno komunikacijo, za kolege ki so na tušu pa pač koristiš 2010 min kar je u iber preveč saj verjetno ni nobenega ki to pokuri...

vzel sn še u800 k je edina prava zamenjava za nokio 6500 clasic pa sn kr zadovoln ker se je samsung zadne cajte mal popravu.

Dr_M ::

Kle v LJ bolj ne dela, kot pa. Dela simobil mnogo bolje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mob4you ::

ka pa vem jst sn velikrat na vicu pa me jebe sam avtocesta pa mogoce en del obvoznice ce glih takrat telefoniram, drgac mi je pa ok...vazn je da je đabe.. simobil pa itak nateguje z temi nulami in nizkimi računi..

root987 ::

To da ne dela na delu obvoznice/avtoceste je tebi spremenljivo za telefonsko omrežje v letu 2009?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

mob4you ::

ja glej odvisn kolk se tam voziš..sn mel simobil pa mi ni vleku sred velenja še 2 mesca nazaj, na obali poleti me je metal ven, za novo leto od 11 zvecer pa do 2 zjutri nisn mogu klicat...

za 2009 ma mobitel edini ql pokritost sam je pa drag ce hoces dober telefon in si izracunas preprosto amortizacijo ob paketu dzabest in predpostavki da vzames boljsi aparat..

xxBanankoxx ::

mob4you nisem pacient, vendar ti povem, da sta tako mami kot dedi na tuš mobilu, pa sta tukaj kjer ima mobitel hdspa do 7.6 in kjer ima tudi simobil odličen signal onadva skorej vedno nedosegljiva.(zaradi slabega signala) Pravtako pravita da se velikokrat (parkrat na dan) zgodi ko se peljeta po Lj (tukaj bi mogel biti odličen signal) da morata ročno menjavati signal(na mobitel seveda) in kljub temu, šteka.

mob4you ::

ok mozno sam itak majo roaming, razn v LJ na enem obmocju je izkloplen...

sicer pa tak kot je pomojem povsod je vedno nekje 5% ljudi k jim zadeve ne delujejo, pa naj bo to mobilna telefonija, televizije, avtomobili,...

Glede na razgibanost Slovenije oz. njenega terena pa mislim, da je Tuš za 1 let delovanja naredu kr dost v primerjavi z Simobilom in mobitelom ki sta absolutno tukaj prisotna že vrsto let in sta imela čas za pokrivanje...

xxBanankoxx ::

mob4you glede zadnjega se strinjam s tabo ampak se mi zdi da je mobitel naredu kar se tiče gsm ok lahko bi poskrbel še za hdspa boljšo pokritost nakar me je simobil razočarav, saj baje nima dober signal.

lp:D

mob4you ::

Če bi hsdpa dober laufu bi bla bomba. Sn zadnič testiru enga pa je mel downloada 350 kb/s ..Torrenta je požegnal v uri in pol :)

root987 ::

To da ti za novo leto ne dela je običajno - to NIKOMUR ne dela, vsaj če ma več kot samo dva naročnika, ker takrat se vsa omrežja overloadajo. Tudi če maš kakšno prireditev, na kateri je veliko naročnikov nekega operaterja vsakemu operaterju crkne omrežje (npr. una študentska tržnica al kaj je v LJ vsak maj al kdaj že - ker je simobil močno prisoten med mladimi takrat nikomur ni delalo omrežje, pa tut mobitelu kolkr se spomnem ni delu perfektno), ko je pa kakšen res massive event (beri: obamina zaprisega) pa je blo toliko motenj da je itak čist vsem operaterjem crknalo.

Btw, si ti kakšno tušmobil PRovc? Registriran včeri, govoriš pa včasih že neumnosti - to da simobil ni dela sred velenja ne drži, mobitel tudi ni tako blazno drag kot praviš (maš nekatere aparate ki so dražji od simobila, vendar verjetno najdeš tudi kakšne, ki so cenejši), ...

Tuš veliko naredu - jah, kakor vzameš. Ljubljano je lahko pokrit (pa sam praviš da še to ni tako vredu pokrito in nekje ni signala?), jeba je kvaliteno pokrit vse tiste doline, ki jih imamo v Sloveniji. Tam izgubiš veliko sredstev za mala območja in relativno malo ljudi. Morš pa to tut pokrit če hočeš da te kdorkoli resno jemlje.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

xxBanankoxx ::

Btw, si ti kakšno tušmobil PRovc? Registriran včeri, govoriš pa včasih že neumnosti - to da simobil ni dela sred velenja ne drži, mobitel tudi ni tako blazno drag kot praviš (maš nekatere aparate ki so dražji od simobila, vendar verjetno najdeš tudi kakšne, ki so cenejši), ...

Tuš veliko naredu - jah, kakor vzameš. Ljubljano je lahko pokrit (pa sam praviš da še to ni tako vredu pokrito in nekje ni signala?), jeba je kvaliteno pokrit vse tiste doline, ki jih imamo v Sloveniji. Tam izgubiš veliko sredstev za mala območja in relativno malo ljudi. Morš pa to tut pokrit če hočeš da te kdorkoli resno jemlje.


To si men govoru? :D

mob4you ::

ne mobitelov provc.. :) od kdaj je pa vazn kje in kdaj se kdo registrira? Ljudje spremljamo forume in se vključujemo v debate in prisostvujemo tam kjer lahko tudi sami kaj povemo a ne? To je bistvo teh debat a ni?

mobitelfrik ::

Hej folk!

Lani sem šla na tušmobil in vzela mobitel Nokia 6500 slide in zanjo takrat za paket30 plačala 50 €. Zdaj pa me zanima, če kdo ve, koliko bi morala doplačati (če je to sploh potrebno), če bi spremenila paket v Vesolje+ ?

Prosim čimprej za odgovor, da vem, ali spremeniti paket ali iti na Mobitel :P

Hvala in lep pozdrav vsem skupaj!

knesz ::

Hej folk!

Lani sem šla na tušmobil in vzela mobitel Nokia 6500 slide in zanjo takrat za paket30 plačala 50 €. Zdaj pa me zanima, če kdo ve, koliko bi morala doplačati (če je to sploh potrebno), če bi spremenila paket v Vesolje+ ?

Prosim čimprej za odgovor, da vem, ali spremeniti paket ali iti na Mobitel :P

Hvala in lep pozdrav vsem skupaj!

Odgovora na vprašanje ne vem, ampak jaz v podobnih primerih vedno pokličem na kako brezplačno podporo ponudnika, ali pa pokličem kakega lokalnega zastopnika.
Priporočam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527574 (17189) Reycis
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811615 (8969) Lonsarg
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534146449 (125950) Lonsarg
»

menjave mobilnih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
254135 (3644) Lonsarg
»

TUŠ Mobil - za koga je to optimalno ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
373688 (2716) zzitop

Več podobnih tem