» »

Vzdržljiv telefon

Vzdržljiv telefon

tomaz17 ::

Kot sm v naslovu napisal bom svoji babici za roj. dan kupil telefon.Rad bi kupil telefon ki bi vzdržal kakšen udarec, vlago, da ne bi bil takoj čisto popraskan. In seveda da bi baterija zdržala čim več. Pripravljen sem odšteti 100-160€. Fukcije: hmm kakšen fotoaparat, bluetooth bi se prilegel...samo da bo čim bolj preprost.Absolutno bi kupil NOKIO. Kupil bi pa seveda novega brez kakršne koli vezave.
Hvala vam stokrat za komentar.LP!

ModriN96 ::

Kupiš ji lahko E51, 6120CL, 3110CL, 5320MX, 6300, 3120CL.

Vsi aparati imajo omenjene funkcije, ki so zaželjene in pa bateriijo, ki bo zdržala dlje glede na to da se gre za starejšo osebo, ki ne govorijo veliko.

tsatthoggua ::

Glede na to, da pravis da je za babico imej velik poudarek na velikosti crk in stevilk na displayu. Eden takih ki bo tudi potem ustrezal tvojim zahtevam (nima pa bluetooth samo sej ga babica itak ne bo uporabljala) je Siemens M65. Upam samo, da je babica sportni tip lol.

V-i-p ::

Kupiš ji lahko E51

Starejši gospe? Babici? Nokio E51? Sveta marija, no :). Tle si ga pa kiksnil. Kot prvo velike črke, kot drugo robustnost, obvezno.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

microera ::

po moje ustreza le 3110c za njim bi izbral pa 3120c
LP

www.microera.si

KandazaR ::

Kar se tiče vzdržljivosti naa udarce in vlago je sigurno najboljši samsung b2700.

;-) ::

e51 ali e50 če že nokio. Obe sta nenormalno vzdržljivi. Glede velikih črk je bolj tako tako drugače pa mislim da bi se hitro navadila. Moja je imela e50 =)

ModriN96 ::

V-i-p...kot prvo MA čist dost velke tipke in tut trdn je k je kovinski če še ne veš...delam z mobilno telefonijo, servisom, modanjem fonov....tko da raj pršpari komentarje zase ;)

Klemenn ::

hehe itaq ja.

bi te rad vidu kko bi enmu dedku razložu kko se nej uporablja recimo e51 al pa nokia 6120...

pa trebezljaj ti svoje kukr čš :)

dejstvo pa je, da so _ČIST VSI_ prodajalci tako neumni da ne znajo naredit enga telefona, ki ne bi mel miljavžnt "blututov, vlanov, irjev, đipiesov" pa velike tipke z velikim ekranom

primer takega telefona : r520m

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

;-) ::

To maš v glavi da so reglje in podobno sranje enostavne. Sem ziher da je e51 bolj ali isto enostavna kot kaka reglja ali r528m. Pogleg tega ima vsaj berljive znake na ekranu.

Nevem kaj te moti bluetooth ir itd. če ne rabiš pač ne uporabljaš. Avto tud zmore 220km\h pa redko tolk voziš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Klemenn ::

nč ni to sm v moji glavi.

če si dau komu starejšemu regljo ali pa nokio 3330/3310 , 3510i , ki imajo normalne tipke je še kokr tolk celo znau se oglast itd...

po drugi strani pa naj sedaj dam dedku eno e51 pa razložim da je tisto srebrno okol u resnici nek joystick pa da so 4 tipke pa itd... pol ga pa gledam k prtisne na eno pa prtisne zravn še 4 druge

nwem no, jz osebno sem takega mnenja, da ni telefona za starejše.

e-marko ::

Tu se popolnoma strinjam. Za najbolj "kritične" bi bil najboljši telefon z desetimi hitrimi tipkami pod katere bi shranil najnujnejše številke in tipka za klicanje ter prekinitev pogovora. Vse ostalo je že preveč... Žal.
...somebody, somewhere...

dzinks63 ::

Poceni take nokie skoraj ni, imaš pa npr: LG KP235 DOLPHIN. Imam LG chocolate in sem zadovoljen, mi že več kot eno leto dela ok in bp.

tomaz17 ::

Hvala za komentarje....mislim da bo padla 3110c ali pa 3120c.Še enkrat hvala ker ste si vzeli čas.Lep dan želim!

mojsterleo ::

jaz mam nokio 3110c in lahko recem, da je zelo trpezen telefon. dostikrat mi ponoci pade iz rok, ko gledam internet ampak me vmes zmanjka. in jasno, potem samo 1 neroden gib roke in zadeva odfrci na tla, padec cca 0.5m.
za svojo ceno, ki je dandanes tam 80-90€, ponuja odlicen nabor funkcij. kamera 1.3mp, microSD slot, mp3 ter mp4/3gp predvajalnik, java 2.0 ter odlicna baterija.slabost je edino zaslon,ki bi lahko bil vecji.

Jin ::

Če ciljaš na trpežen in dober telefon, ki mora biti nokia ti svetujem nokio 6500 SLIDE. Precej trpežen telefon, kvaliteten, ohišje je pa iz kovine... Ni pa najcenejša zadeva. Lahko pa kupiš rabljenega, katerega cena bi se skladal z tvojim bugetom.

Sicer pa telefoni ki imajo velike ikonce itd. ne moreš zgrešit z telefon na touch screen. Sicer pa le ta ne sme imeti windowsov, ampak svoj os. ki mora biti finger friendly. Mogoče SAMSUNG F480

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232946 (22619) LuGi
»

Težave z Nokio N8

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
216743 (4985) MobiMan
»

Nokia E51

Oddelek: Mobilne tehnologije
344533 (2674) adinfinito
»

Sony Ericsson W960i ali Nokia N95 8GB ali raje kateri drugi?

Oddelek: Mobilne tehnologije
242692 (2301) strictom
»

Mobitel vs. Simobil in Nokia E50 vs. Nokia 6300

Oddelek: Mobilne tehnologije
333104 (2527) glinik

Več podobnih tem