» »

Avto-šola Kranj

Avto-šola Kranj

thexfale ::

Lep pozdrav!

Počasi bom star 18 in treba bo začet vozit! Zanima me, katero avto-šolo izbrati v Kranju, kje niso prezahtevni z urami in ostalimi stvarmi in je cenovno "ugodno", če seveda obstajajo razlike.
Zanima pa me tudi, koliko časa po polnoletnosti lahko začnem vozit, če že sedaj naredim vse potrebno. Rojstni dan imam 6.7., je kakšna možnost, da bi Avgusta že imel izpit?

Hvala!

>>><<< ::

Komaj ko si star 18 let lahko pišeš občinske pole, brez opravljenih občinskih pol ne moreš pristopiti k izpitu. Voziti lahko začneš tudi prej, vendar se mi zdi, da je omejitev 10 ur vožnje (pri nas to ne upoštevajo :)).

Opraviti pa moraš prvo pomoč, šolske pole, občinske pole in še zdaj na novo tečaj varne vožnje.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

thexfale ::

Eh, pol se pa verjetno ne bom z avtom pripeljal v šolo :(.

T0RN4D0 ::

Tečaj varne vožnje so uvedl? Sicer pa, maš šanse da imaš avgusta izpit. Če ne bodo mel preveč dopustov, kar je tud čist možno. Naredi kar se da že prej, ko dopolniš 18 se prijaviš na občinske, potem te čaka še predizpitna in izpitna vožnja. Kako je s to varno vožnjo pa ne vem, smiselno bi blo da jo ne delaš takoj po tem ko si opravil izpit, temveč v roku pol leta ali kaj takšnega.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

blazh88 ::

Zdravo,

jaz sem delal v Kranju izpit pri avtošoli Stop in sem bil zelo zadovoljen, izpit sem opravil pri 23 urah, kolegu je uspelo že pri 16 urah ampak je naraven talent za avto. Mislim tudi (sem skoraj prepričan), da ima ta avtošola tudi najcenejše ure. Inštruktorji so "face" in ti dajo veliko dobrih napotkov tako za izpitno vožnjo kot tudi za kasneje. Res priporočam. Sicer je pa misim da tudi AŠ Humar dobra. Vendar ti ne znam povedati kaj več o njej.

c0dehunter ::

Občinske pole wtf?

Mi smo imeli v šoli prvo pomoč, in je ravno tako prišlo, da sem lahko fajn potem šel delat izpit. Nobenih občinskih pol, šolskih pol al whatever..
Rojstni dan sem imel 6. februarja, mislim da proti koncu meseca sem že imel izpit.
Tak da, izpit lah dobiš že kar hitro.
Aja, edino CPP sem mogel it pisat, to je blo pa tud vse.

lp
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bluefish ::

načeloma se piše prvo pomoč, društveni CPP na avtošoli, pred opravljanjem izpitne vožnje pa še republiški CPP.

thexfale ::

Nisem mislil, da gre tako hitro. Stop se sliši dobro, če sta imela tako malo ur!

Hvala za napotke!

c0dehunter ::

Stop se sliši dobro, če sta imela tako malo ur!


Kakšen stop?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Zeberdee ::

Jaz pa pravim da je najboljša BB.

anko ::

jest sm pa pred 14imi leti delal pri Humarju. Glede na to, da še vedno posluje, ne more biti tako slab...

kmetek ::

raje še 2 let počak v glavi.

T-h-o-r ::

Nisem mislil, da gre tako hitro. Stop se sliši dobro, če sta imela tako malo ur!

Hvala za napotke!



če si neroden, boš mel pač več ur, če pa imaš že kakšne izkušnje z vožnjo, je nekoliko lažje

aja, pa pri nas na koroškem moraš v vsakem primeru met minimalano 28 ur (imamo pa 2 avtošoli)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ejsi_Disi ::

V Kranju so vse AŠ iste. Ni kakšne velike razlike. Tako Humar, BB, kot Stop. Še največ pa profitiraš, če vzameš skupek ur.
Rock n' roll ain't noise pollution!

thexfale ::

raje še 2 let počak v glavi.

Nevem kako je pri vas kmetih, ampak trenutno rabim le izpit za avto. Slišal sem,(le slišal), da pri nekaterih avtošolah potrebuješ več ur pri enakih izkušnjah. Zato sprašujem katera avtošola bi bila najprimernejša :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thexfale ()

c0dehunter ::

To, da še raje malo počaki, je bullshit.
Ti pejt čimprej delat, ker se ti to obrestuje (ko bo najbolj potrebno, boš plačeval manj zavarovalnine - v študentskih letih; prej boš dobil izkušnje, itd.). Skrajno ti ne priporočam, da si kupiš svoj avto. To sem naredil jaz, takoj ko sem dobil izpit, denar za avto sem imel našparan, za registracijo in ostalo so ostali primaknili poleg. Nato sem bil eno leto, še do sedaj čisto brez denarja, ker je venomer treba kaj popravljati, pa vsak mesec obrok za zavarovanje itd.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šola Vožnje (Mnenja)

Oddelek: Na cesti
258452 (7557) Axbcd
»

Izpit pri 16-tih

Oddelek: Loža
183409 (2281) Ice-Heki
»

Izpit za avto.

Oddelek: Loža
274202 (2549) Saladin
»

Izpit za avto, nov zakon (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5727610 (26708) blue96
»

Izpit za avtek

Oddelek: Loža
232437 (1911) orkan

Več podobnih tem