» »

VIA 4in1 gonilniki in podobno

VIA 4in1 gonilniki in podobno

DanKick ::

Ker sem lastnik plate z BX čipovjem, me teme okoli VIA 133A čipovja niso preveč zanimale.No, stanje se spreminja.
Prosil bi, če mi lahko kdo na kratko in jasno napiše, kaj je potrebno instalirati (4in1 driverji, popravki,...) da bo plata z dotičnim čipovjem kompatibilna z najnovejšo strojno opremo, predvsem pa stabilna.

Hvala !

DanKick ::

Dejte no, naj kdo na kratko odgovori ali vsaj napiše link, kjer bi bila stvar obrazložena.

EASYdoor ::

ja vidim da si revcek in ti bom jaz pomagal :)))
VIA 4/1 gonilniki, najdes na viini domaci strani, se mi zdi da via.com.tw, drgace imas pa lep pregled nad vio na straneh:

http://www.viahardware.com
Enostavno instaliras via 4 in 1, obkljukas kar rabi in kar ne, potem racunalo resetiras in to je to! Se na nekaj te opozorim: via in geforce = totalna nula!!!

Ampak vedi nekaj: VIA smrdi, kakorkoli jo obrnes!!!!!!!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

VASkO ::

VIA in GeForce ni NULA!!! Tistim, ki vejo narihta, dela, drugim pac ne!

Zakaj pa VIA smrdi? Ma vse kot intelova cipovja, aj Intel umira.

Sirki ::

Via 4in1 4.25 in Nvidia 6.31 driverji na win2k delajo kot mina. Če si pa še malo bol pustolovski tip in imaš še ATA 100 HDD, pol pa vzem Via 4in1 4.28 BETA. To pa res brca.
Sam 4.28 BETA ne gre ripanje CD-jev. Baje bo VIA tud to zrihtala v naslednji verziji .

kuntek ::

Kaj pa z MX?

Sirki ::

Sam imam MX MSI K7T PRO2A in zgoraj opisane šoferje in zadeva leti kot strela. Po sprobanih vseh mogočih kombinacijah šofejev, se ti najbolje obnesejo. Tud Colin in Q3A delata na max. detajlih čisto tekoče in brez zatikanj.

Sirki ::

Upssss, napača...

kuntek ::

Tudi jaz imam MX MSI K7T PRO2A pa še nimam instaliranih 4in1. Izgleda pa da jih moram čimprej, a ne???

sleby ::

Jest mam Asus p3v4x z via cipovjem in gf2 gts in zadeva prov seka, nevem od kje ti ideja da je to podn .. je pa res, da ce nimas 4in1 gonilnikov, da je sistem u ibr slow u kurcu .. zato si dej cim prej to gor pa vse obkluki :P

sleby ::

Nevem od kje ti to da je podn .. mam Asus p3v4x pa gf2 gts in zadeva seka .. je pa res da brez 4in1 dela pocas :)

Skankulja ::

Kar se tiče dotičnega čipovja ga imam sam in sem (zaenkrat) zadovoljen. Kar se pa tiče 4in1 bi se pa še dalo razpravljati.

kuntek ::

A se dajo 4in1 kasneje deinstalirat???

Sirki ::

Jap, se dajo. V Add/Remove programs se dajo odinstalirat. Sprobano, deluje. Dobiš pol nazaj standardne šoferje od Winsov

EASYdoor ::

Je res, da se da cito normalno geforce nastimati na via cipovjih, ampak ti to probi zrihtat na Abit VA6 in podobni...>:D Na plati z Via 133a zadeva laufa, ampak na onem.!! Ne me napacno razumet, verjamem, da vam lepo laufa, ampak meni se je via tako svinsko zamerila: cele pocitnice sem zgubljal zivce, ker ni to in ono delovalo, tako kot bi moglo. Potem ko je pa delalo, smo merili fps smo dobili 50% nizje rezultate, kot pri dolocenih testih, tudi na slo-techu!!!

lepo da ste se malo razpisali :)

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

luni ::

charlie ja itak ce si pa bil dovolj pekast da si kupil plato z Via Apollo 133 cipovjem. A verzija istega cipovja je svetlobna leta pred tem sranjem. Ne sodi celotne serije prodkutov po enem sranju, za katerega so te nasrali da si ga kupil.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova plošča za celerona

Oddelek: Kaj kupiti
71259 (1115) rhabdo
»

Geforce 2 MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
101041 (860) VASkO
»

Probelmi z Via 4 in 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
111254 (1108) Matek
»

Kaj kupiti? Duron

Oddelek: Navijanje
91404 (1257) msmiha
»

Problem s hitrostjo ram-a

Oddelek: Strojna oprema
161753 (1465) luni

Več podobnih tem